Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2010 03 17, 10:19)
ar kuri nors geria KT?  ax.gif

Pradejau gerti, tai pienlige turbut neisvengiama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aelija @ 2010 03 18, 00:11)
Pradejau gerti, tai pienlige turbut neisvengiama g.gif

nebutinai neisvengiama smile.gif .o anksciau ja sirgai?
as juos geriu ne del apsaugos,o del kitu priezasciu,bet jei dar karta susirgsiu pienlige teks mest,tada kovosiu su kita beda doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Manau, kad ir mane ta pati liga užpuolė doh.gif Mečiau KT ir prasidėjo visi nemalonumai. Nors dabar jau niežulys ir perštėjimas praėjo (savaime), bet kartais pasirodo tokios kaip drebučiai išskyros ir kvapas nemalonus. Galvoju gal vis dėlto verta kokiu žvakučiu panaudot. Gal galit ka parekomenduoti? Ar joms reikia recepto (dabar pas savo ginekologa greitu metu neturiu galimybės apsilankyt)?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Na, as irgi su savo pastebejimais....Nezinau, ar tai tikrai padejo, bet, pradejus gerti medatku arbata, traukiasi tas pieno grybas nuo manes.
Atsakyti
Tikrai, moterys, maksties plovimas tik vandeniu padejo atsikratyti ligos. As be galo laiminga. 4u.gif
O kokie prausikliai ''naturalus''? doh.gif Pabandykit, juk verta, o gal atsikratysit
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2010 03 19, 01:13)
Tikrai, moterys, maksties plovimas tik vandeniu padejo atsikratyti ligos. As be galo laiminga. 4u.gif
O kokie prausikliai ''naturalus''?  doh.gif Pabandykit, juk verta, o gal atsikratysit

bandem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragana_ir_lietus @ 2010 03 18, 00:25)
nebutinai neisvengiama  smile.gif .o anksciau ja sirgai?
as juos geriu ne del apsaugos,o del kitu priezasciu,bet jei dar karta susirgsiu pienlige teks mest,tada kovosiu su kita beda  doh.gif

Esu ne karta sirgusi, kai labai paumedavo, geriau flukonazolio tabletes. KT geriu del endometriozes.Medetku arbata geriu jau kuris laikas nuo uzdegimu, tai gal pades ir nuo pienliges bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aelija @ 2010 03 19, 23:06)
Esu ne karta sirgusi, kai labai paumedavo, geriau flukonazolio tabletes. KT geriu del endometriozes.Medetku arbata geriu jau kuris laikas nuo uzdegimu, tai gal pades ir nuo pienliges bigsmile.gif

man flukonazolio tabletes nelabai jau padeda doh.gif .Isgeriau 5ias ir vistiek jauciu,kad nepasveikau.
Ir tos dietos "JOKIO CUKRAUS" neimanoma laikytis,nu kaip galima isgyventi visiskai be cukraus,man gi smegenys numirs. doh.gif suvalgiau ka tik pora gabeleliu duonos,neistverusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ragana_ir_lietus: 19 kovo 2010 - 22:14
Merginos, aš šitoj srity nieko nenusimanau. Prieš kelis metus įtariau, kad turiu pienligę, padėjo apsiprausimai medetkų nuoviru. Dabar po antibiotikų gėrimo man atrodo, kad vėl atsinaujino. Na bent jau pagal aprašymą požymiai tai tokie. Ir šį kartą nuoviras jau nebepadeda. Nežinau ar eiti pas ginekologą ar dar bandyti kokius nereceptinius vaistus? g.gif O ginekologai tepinėlį padaro, taip? g.gif
Atsakyti
Dietos tikrai neimanoma laikytis schmoll.gif
Kazkada kasdien valgiau jogurtus, tai tuo laikotarpiu buvo praejusi pienlige. Dar girdejau, kad cinamonas gerai, kitos net i kava jo deda. Yra toks maisto papildas su cinamonu, brangokas, Dida berods vadinasi,kazkur reklamavo nuo pienliges.
Papildyta:
QUOTE(chemistry @ 2010 03 20, 00:26)
Merginos, aš šitoj srity nieko nenusimanau. Prieš kelis metus įtariau, kad turiu pienligę, padėjo apsiprausimai medetkų nuoviru. Dabar po antibiotikų gėrimo man atrodo, kad vėl atsinaujino. Na bent jau pagal aprašymą požymiai tai tokie. Ir šį kartą nuoviras jau nebepadeda. Nežinau ar eiti pas ginekologą ar dar bandyti kokius nereceptinius vaistus?  g.gif O ginekologai tepinėlį padaro, taip? g.gif

Tepineli tikrai padarys.O vaistai nuo pienliges jau tik su receptu, tik nezinau, ar zvakutems nereikia recepto g.gif
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2010 03 17, 21:33)
Aš nusipirkau, 4 sunaudojau, absoliučiai geriau nepasidarė, paskui iškart susirgau. Liko dar kelios, tai dabar sunaudosiu.

man per ta savaite kada naudojau tai net blogiau buvo,bet paskui per ta 8 nakti ir susitvarke,nes ryte atsikelus buvo svaru thumbup.gif dar pradejau tik vandeniu apsiprausinet tai nors man pienlige buvo jau gerokai uzsitesus,bet tfu tfu tfu dingo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(taram-param @ 2010 03 18, 13:46)
Sveikos merginos. Manau, kad ir mane ta pati liga užpuolė doh.gif  Mečiau KT ir prasidėjo visi nemalonumai. Nors dabar jau niežulys ir perštėjimas praėjo (savaime), bet kartais pasirodo tokios kaip drebučiai išskyros ir kvapas nemalonus. Galvoju gal vis dėlto verta kokiu žvakučiu panaudot. Gal galit ka parekomenduoti? Ar joms reikia recepto (dabar pas savo ginekologa greitu metu neturiu galimybės apsilankyt)?


Jeigu yra negeras kvapas, tai ne grybelis, panašiau į vaginozę. O žvakutėms rimtesnėms beveik visoms reikia recepto. Siūlau pas gydytoją nueiti
Papildyta:
QUOTE(Aelija @ 2010 03 19, 23:30)
Dietos tikrai neimanoma laikytis schmoll.gif
Kazkada kasdien valgiau jogurtus, tai tuo laikotarpiu buvo praejusi pienlige. Dar girdejau, kad cinamonas gerai, kitos net i kava jo deda. Yra toks maisto papildas su cinamonu, brangokas, Dida berods vadinasi,kazkur reklamavo nuo pienliges.
Papildyta:

Tepineli tikrai padarys.O vaistai nuo pienliges jau tik su receptu, tik nezinau, ar zvakutems nereikia recepto g.gif


Tepinėlį nebūtinai daro. O ir tepinėlis nebūtinai tikslus. Dažniausiai gydytojos iš išskyrų jau mato, kad yra grybelis. O žvakutėms irgi reikia recepto... Na bent jau man tai be recepto neparduoda vaistinėse, jeigu tiesiog nueitumėt ir paklaustumėt... Bet pabandyti verta smile.gif
Šiaip man sunaudojus visą kursą Floragyn tam kartui visai padėjo, pabandyk ir tu - bet šiaip tai nėra grybelio vaistai, tik padaro makšties terpę nepalankią grybeliui. Dabar pas kitą gydytoja nuėjau, išrašė nebrangių žvakučių nuo mišrios infekcijos, kai vėl pulti grybas pradės, reikės panaudoti - tikiuosi atsikratysiu jo ilgam drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terteliene: 20 kovo 2010 - 14:31