Įkraunama...
Įkraunama...

Pienligė (kandidomikozė)

Sveikos, su ginekologinėm problemom kamuojuos jau daugiau nei 3 metus. Nuolatinis leukocitų per didelis buvimas, kartu su grybeliais, pienlige, vaginozėmis...
Nepadėjo niekas, kokius metus nekreipiau dėmesio, dabar vėl užsispyriau žūtbūt atsikratyt ligų. Vėl dariausi eilę tyrimų, ėjau net skydliaukę dėl viso ko tirti.
Po tepinėlių, pasėlio, oncitologinio tyrimo šiandien pagaliau gavau atsakymą -
grybelis LEPTOTRIX
Pati gydytoja gūžčioja pečiais, išrašė to paties Mycomax ir Suplin Metronidazolum man ir vyrui.
Šiuos vaistus jau esu gėrusi, tik ne abu iškart. Tuomet visiškai nepadėjo. Gal padės šįsyk, jei bus geriama abu iš kart... verysad.gif verysad.gif
Gal kas susidūrėt su šia liga, kaip ją sustabdyti, jau esu išbandžius viską...
Nešioju tik medvilnę, skalbiu tik ekologiškais milteliais, stengiuos maitintis sveikai, būti grynam ore, net ir badaut buvau pradėjus, bet nepajutus jokių pagerėjimų jau nebebadauju.
O simptomai pas mane tokie - gausios geltonos išskyros, kartais makštyje jaučiu karštį, bet nedažnai, ilgai sėdint pradedu grynai jausti makštį, nesakau, kad niežti, bet tiesiog jaučiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo drugelis.: 09 kovo 2010 - 15:27
Nu ne drugeli.. su tuo nesusiduriau...
Atsakyti

Paziurejau savo korteleje,kad visuose tyrimuose pas mane rasta leukocitu,turbut del to polygynaxa gydytoja ir rase g.gif
Atsakyti
As jau puse metu esu atsikraciusi sitos zarazos. O padejo vienas vienintelis vaistas muilo ir visokiu kitu prausikliu nenaudojimas maksties plovimui. Ispradziu buvo sunku, atrodo keista, kaip cia su vandeliu nusiprausi. Bet dabar esu ipratusi. biggrin.gif
O sirgau ilgai. Siaubas kaip pabalvoju net 7 metus verysad.gif Kiek vaistu buvo isbandyta, niekas nepadejo. Bet karta gydytoja grieztai uzdraude naudoti bet koki muila, net ir intymiai higienai, po poros men man pienlige nyko nyko ir isnyko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(darbsti @ 2010 03 10, 19:02)
As jau puse metu esu atsikraciusi sitos zarazos. O padejo vienas vienintelis vaistas muilo ir visokiu kitu prausikliu nenaudojimas maksties plovimui. Ispradziu buvo sunku, atrodo keista, kaip cia su vandeliu nusiprausi. Bet dabar esu ipratusi.  biggrin.gif
O sirgau ilgai. Siaubas kaip pabalvoju net 7 metus verysad.gif Kiek vaistu buvo isbandyta, niekas nepadejo. Bet karta gydytoja grieztai uzdraude naudoti bet koki muila, net ir intymiai higienai, po poros men man pienlige nyko nyko ir isnyko bigsmile.gif

as naudoju naturalia duso zele, tai ir tai vietelei jos tenka. reiks pasaugot, kad nebepatektu unsure.gif
Atsakyti
idomiai... g.gif gal ir man reiks isbandyt... mirksiukas.gif bet ar negali buti kad tik sutapimas,kad nenaudojan intymios higienos priemoniu imtu ir isnyktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(<"PuMa"> @ 2010 02 25, 15:55)
,bet manau ligos paketai nelabai isgydys,bet cia tik mano asmenine nuomone ir patirtis  smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mamytes, o kaip reikia elgtis, jei noriu leliaus, bet pienlige nuolatine mano palydove? Vaistai nepadeda. Ar tureciau laukti n metu, kad ji praeitu, ar nekreipt i ja demesio?
Atsakyti
QUOTE(cinamone @ 2010 03 10, 22:05)
Mamytes, o kaip reikia elgtis, jei noriu leliaus, bet pienlige nuolatine mano palydove? Vaistai nepadeda. Ar tureciau laukti n metu, kad ji praeitu, ar nekreipt i ja demesio?


Kad pačios neščiosios labai dažnai pienlige serga. Bet turbūt geriausia pasitarti su savo gine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cinamone @ 2010 03 11, 00:05)
Mamytes, o kaip reikia elgtis, jei noriu leliaus, bet pienlige nuolatine mano palydove? Vaistai nepadeda. Ar tureciau laukti n metu, kad ji praeitu, ar nekreipt i ja demesio?


Man nėščiai buvo, bet gydytoja nuramino, kad nieko tokio čia. Beje sirgau tada kai pastojau, nes šiek tiek netikėtukas buvo smile.gif nepagalvojau, kad galima pastoti iš pirmo bandymo lotuliukas.gif Kad labai nevargintų skyrė žvakutes, kurios nekenkia vaikučiui ir viskas buvo gerai smile.gif Aišku, reikia gal pasitart su daktare, bet bent jau maniškis lelius sveikutėlis mirksiukas.gif
Atsakyti
ar kuri nors geria KT? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(nemari @ 2010 03 06, 12:46)
Sveikos.Uzkankino ir mane jau ta pienlige doh.gif  nutariau pabandyti Gyno-lact.Jau 4d. naudoju, bet pagerejimo kazkaip nesimato... unsure.gif  gal kuri nors taip pat pabandet,kokie rezultatai?Labai lauksiu atsakymu 4u.gif

Aš nusipirkau, 4 sunaudojau, absoliučiai geriau nepasidarė, paskui iškart susirgau. Liko dar kelios, tai dabar sunaudosiu.
Atsakyti