Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Oksanik @ 2009 10 31, 18:27)
Jeigu negalit padet, tai nesiputuokit mielos 4u.gif
Nepakantumas, jusu problema, o ne mano

O seip tai klausiau Asseni, galbut mano klaida buvo ta, kad parasiau cia, o ne i AZ


Nu gerai, mano problema nepakantumas, o tamstos - nepagarba kito zmogaus darbui. Merginos cia valandu valandas sugaise, kol visa informacija koncentruotai sudeje i tam tikras temas, o jei tamstai dar kyla rankos rasyt kad neturi laiko ieskot, nu tai as jau nieko nebegaliu pridurt...
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 31, 19:27)
O seip tai klausiau Asseni, galbut mano klaida buvo ta, kad parasiau cia, o ne i AZ

Ne, ne, geriau jau cia nei i AZ, tik klausimas nebuvo suformuluotas tinkamai, kad galeciau atsakyti, nelabai supratau apie koki sokolada eina kalba. Bet kai pamaciau klausima, be to ir Olesta pries tai nurode, kur ieskot, tai ir nieko nerasiau, nes jau buvo ikelta ir torto nuotrauka
Atsakyti
Cia tiek daug tortuku receptu, koki parekomenduotumet is patirties skanuli, kad butu pvz. su saldytom trintom braskem g.gif ar siaip koki gaivu, minksta, skanu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2009 11 02, 14:14)
Cia tiek daug tortuku receptu, koki parekomenduotumet is patirties skanuli, kad butu pvz. su saldytom trintom braskem  g.gif ar siaip koki gaivu, minksta, skanu  ax.gif  4u.gif

Man labai patiko Baltasis braškių sapnas ax.gif Bet trintos braškės turbūt netiktų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ReNcYtEa: 02 lapkričio 2009 - 14:19
QUOTE(pumpica @ 2009 11 02, 14:14)
Cia tiek daug tortuku receptu, koki parekomenduotumet is patirties skanuli, kad butu pvz. su saldytom trintom braskem  g.gif ar siaip koki gaivu, minksta, skanu  ax.gif  4u.gif

Glacee mascarponės sūrio tortas su braškėmis thumbup.gif per google pasižiūrėk „žaidžiame virtuvęsu Glacce“ jau kelis tortus dariau pagal jos receptūrą, neteko da nusivilti, o tas su braškėmis tai fantastinis, tik šaldytas braškes jei darysi reikia cukraus dasidėjus palaukti, kol paleis sultis ir tada išsigreibsi tirštumus ant biskvito, tada jis nebus per šlapias mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 02, 12:22)
Glacee mascarponės sūrio tortas su braškėmis  thumbup.gif per google pasižiūrėk „žaidžiame virtuvęsu Glacce“ jau kelis tortus dariau pagal jos receptūrą, neteko da nusivilti, o tas su braškėmis tai fantastinis, tik šaldytas braškes jei darysi reikia cukraus dasidėjus palaukti, kol paleis sultis ir tada išsigreibsi tirštumus ant biskvito, tada jis nebus per šlapias mirksiukas.gif

oi dekui, begsiu ieskot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2009 11 02, 14:19)
Man labai patiko Baltasis braškių sapnas  ax.gif Bet trintos braškės turbūt netiktų  g.gif

man tai tiko mirksiukas.gif
Atsakyti
mielosios pasakykit, kokio dydžio tortukas gaunasi iš daividijos paskelbto snickers torto recepto proporcijų. ačiū labai.. 4u.gif
Atsakyti
24 cm skersmens,normalaus aukščio tortas, svoris apie 2,4-2,7 kg 4u.gif
Papildyta:
merginos, man reikia pagalbos, gal kuri nors būsite girdėjusi ar ragavausi kažką panašaus:

„Turbut as jum ne taip nupasakojau. tai pasakysiu viska iš eilės. Ten tortas keptas namuose. Apatinis rudas sluoksnis, pertepimas su uogiene,(bet buvo lygtai braskiu), as noreciau vysniu, ant jo buvo slapias sluoksnis rudo biskvito(tas biskvitas slapias), tada pertepimas (kazkoks), ir lygtai tarp baltu biskvitu pertepimas grietines su smulkintais lazdynu riesutais.
Man nebutinai lygiai tokio pat, suprantu kad kiekvienas tortas yra skirtingas, bet as noriu kazko panasaus, jei jus kazkokiu pasiulymu ar patarimu turit, prasom, mielai primsiu.
Ir biskvitai nebutinai turi buti 2rudi, 2 balti. gali buti visi rudi. as nieko pries smile.gif “

kas tai galėtų būti ????
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 02, 18:24)
24 cm skersmens,normalaus aukščio tortas, svoris apie 2,4-2,7 kg  4u.gif
Papildyta:
merginos, man reikia pagalbos, gal kuri nors būsite girdėjusi ar ragavausi kažką panašaus:


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 11 02, 16:24)
24 cm skersmens,normalaus aukščio tortas, svoris apie 2,4-2,7 kg  4u.gif
Papildyta:
merginos, man reikia pagalbos, gal kuri nors būsite girdėjusi ar ragavausi kažką panašaus:

„Turbut as jum ne taip  nupasakojau. tai pasakysiu viska iš eilės. Ten tortas keptas namuose. Apatinis rudas sluoksnis, pertepimas su uogiene,(bet buvo lygtai braskiu), as noreciau vysniu, ant jo buvo slapias sluoksnis rudo biskvito(tas biskvitas slapias), tada pertepimas (kazkoks), ir lygtai tarp baltu biskvitu pertepimas grietines su smulkintais lazdynu riesutais.
Man nebutinai lygiai tokio pat, suprantu kad kiekvienas tortas yra skirtingas, bet as noriu kazko panasaus, jei jus kazkokiu pasiulymu ar patarimu turit, prasom, mielai primsiu.
Ir biskvitai nebutinai turi buti 2rudi, 2 balti. gali buti visi rudi. as nieko pries smile.gif “

kas tai galėtų būti ????

tai galetu buti tortas lotuliukas.gif viskas nupasakota,rudi biskvitai pertepti su uogiene,kiti pertepti grietinele su riesutais...
Atsakyti
koniu poniatno, kad ne lepioška lotuliukas.gif
Atsakyti