Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai

QUOTE(Oksiukas @ 2009 10 30, 14:43)
Man asmeniškai labai skanus Napaleonas iš vaikystės pagal Inočką, jau ne vieną kartą keptas, ir kas paragauja labai giria thumbup.gif  smile.gif

o jis neriebus?nemegstu riebiu tortu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksiukas @ 2009 10 30, 13:43)
Man asmeniškai labai skanus Napaleonas iš vaikystės pagal Inočką, jau ne vieną kartą keptas, ir kas paragauja labai giria thumbup.gif  smile.gif


Gal turit po ranka receptuką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2009 10 30, 13:54)
Gal turit po ranka receptuką? ax.gif

Stai CIA tas receptas. Jau ne be pagal Inočka, o pagal Asseni tongue.gif biggrin.gif

Vakar dariua, per didelis gavosi, tai apipjoviau, beproto skanus man sitas Napoleonas. Dariau is puses normos, tai gavosi 3 kg. Tik nedejau riesutu ir razinu. Ir krema dariua is 1 lirto pieno o sviesto dejau tik 180 gr ir kondensofkes 0,5 indelio. Va cia to vakarikscio pjuvis

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 30, 12:50)
Kepejeles patarkit, turiu siam savaitgaliui iskepti tortuka 10 metu mergaitei, galvoju kepti toki
user posted image

Patarkit kaip kepti biskvita, noriu, kad butu kakavinis bigsmile.gif Kaip kepti, kad labai daug neissipjaustytu g.gif
Aciu uz pagalba 4u.gif

Heeeeeelppppppp meeeeeeee lotuliukas.gif
Atsakyti
Didelis dėkui Asseni 4u.gif . Labai panašų receptą radau ir senoje knygoje, tai manau šitą ir bandysiu, tik produktų kiekius turbūt teks mažinti per pusę biggrin.gif
Atsakyti
susimaišiau atsiprašau blush2.gif galvojau kad Inočkos smile.gif bet man tai labai tiko ir riešutai ir razinos, kas nevalgo razinų, netgi ir tie valgė smile.gif na labai skanus tortukas ir ne per riebus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksiukas: 30 spalio 2009 - 14:23
Dar vieną prašyma turiu, gal kas turit po ranka šampano torto receptą?
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2009 10 30, 15:12)
Dar vieną prašyma turiu, gal kas turit po ranka šampano torto receptą?

tai gi virsuje visi receptai yra Spaudi ctrl+F ir rašai ko nori

sampaninis
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2009 10 30, 15:19)
tai gi virsuje visi receptai yra Spaudi ctrl+F ir rašai ko nori

sampaninis


Dėkui 4u.gif , dabar žinosiu kaip ieškot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksanik @ 2009 10 29, 22:18)
Nu neturiu laiko as ieskoti per visus pslp schmoll.gif


Sorry uz off topic, bet ar negaletu moderatoriai uz tokia nepagarba kitiems vartotojams skirt nuobaudu. Nu kai perskaitau ka nors panasaus, tai gun_bandana.gif uz toki kitu darbo negerbima gun_bandana.gif. (atsiprasau, bet nesusilaikiau blush2.gif )
QUOTE(rasyte_ @ 2009 10 30, 13:06)
Heeeeeelppppppp meeeeeeee lotuliukas.gif

Nu as nesu super duper kepeja, bet su nuliu kaip ir aisku - kepi apvalioj formoj ir ispjauni ko nereikia. O va vieneta tai as kepciau du biskvitus staciakampej formoj ( jeigu ja tureciau lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 10 30, 08:59)
nu va koks įdomus požiūris, mes turim turėt laiko eiti ieškoti temos ir pasisakymo ir gatavai paduoti atsakymą, pas mane 2 maži vaikai namie ir vakar turėjau 5 tortus padaryt, prisėdau sau atsakymo pasižiūrėt SM'e nes ekstra klausimas iškilo, dar nurodžiau kur Jums ieškotis ir tai laiko nėra  rolleyes.gif  unsure.gif yra dvi koncentruotos temos apie papuošimus ir kepimą
visi papuošimo būdai su receptais ir vaizdine medžiaga
Cipciuko patarimų tema, patys pirmi puslapiai patarimų esencija....



QUOTE(Astulenka @ 2009 10 31, 11:17)
Sorry uz off topic, bet ar negaletu moderatoriai uz tokia nepagarba kitiems vartotojams skirt nuobaudu. Nu kai perskaitau ka nors panasaus, tai gun_bandana.gif uz toki kitu darbo negerbima gun_bandana.gif. (atsiprasau, bet nesusilaikiau  blush2.gif )

Nu as nesu super duper kepeja, bet su nuliu kaip ir aisku - kepi apvalioj formoj ir ispjauni ko nereikia. O va vieneta tai as kepciau du biskvitus staciakampej formoj ( jeigu ja tureciau  lotuliukas.gif )


Jeigu negalit padet, tai nesiputuokit mielos 4u.gif
Nepakantumas, jusu problema, o ne mano

O seip tai klausiau Asseni, galbut mano klaida buvo ta, kad parasiau cia, o ne i AZ

Cituoju is Asseni "Otelas" recepto:
Papuosimas tai jau kas kaip moka.
As darau taip:
Iškepu viena labai plona blyna, supjaustau smulkiais kubeliais, palieku siek tiek kremo ir idedu tuos kubelius, viska sumaisau. Dar lieka siek tiek kubeliu, kai apipjaustau sonus. Sonus jau pjaunu, kai gatavas ir suteptas visas tortas. Tuos kubelius priklijuoju prie sonu. Verdančiu vandeniu užpilu migdolu riesutus, taip labai gerai nusilupa ruda zieve. Ir migdolus baltus ismeigiu i torto virsu, bet kaip. Virsu užpilu šokoladu, labai grazu, kai kaz kiek nuteka to šokolado i krastus.
Gaunasi labai grazus eziukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 31 spalio 2009 - 19:33
Labas vakaras 4u.gif .Negaliu rast kas gamina tortus pagal uzsakymus.Ar as akla ar ne ten ziuriu blush2.gif
Atsakyti