Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leidžiate vaikams klijuoti plakatus ant sienų

pas mane taip pat kai buvau paaugle sienos buvo nuklijuotos kad net tapetu nesimate. ir savo vaikam leisiu klijuot. nesuprantu tevu kurie vaiku kambariuse savo tvarka daro.
Atsakyti
Kai mano buvo maziuke, tai buvo nuklijavusi visas sienas, savais piesiniais, plakatais. Dabar jau isaugo ir jai jau bebegrazu.
Atsakyti
mes tai vieną sieną išklijavom kamštine danga, kur visai patogu klijuoti piešinius. visa siena nukabinėta įvairiais piešinukais ar paveiksliukais iš žurnaliukų.
Atsakyti
Aš tau leidžiu,nes vis prisimenu kiek džiaugsmo apturėjau kai pati tokį leidimą gavau ax.gif Kas tos sienos prieš vaikus mirksiukas.gif
Atsakyti
Leidžiu, nors jie keičiasi kas savaitę. smile.gif Tegul, nejau dabar gailėsi sienų... Pati klijuodavau vaikystėje ir ankstyvoje jaunystėje. biggrin.gif
Atsakyti
Yra tokia "kramtoske" paieskokite kanc.prekese. Ir saugu, nieko bloga neatsitinka naujiems tapetams mirksiukas.gif (geltonos sp. palieka riebaline demele, rinkites baltos spalvos)
O siaip siulau vaiko kambaryje palikti viena siena be tapetu ! (arba uzklijuoti vienspalviu popieriumi) leiskite reikstis.
Pvz maniskis kaip tik siuo metu ant sienos paiso biggrin.gif na tas kambarys dar be remonto. Buvo apipaises kolidoriu, daviau kempine ir liepiau nuvalyt mirksiukas.gif
Savo kambary kai mazas buvo, irgi apiplese tapetus.
Siulau vaiko kambary rinktis pigesnius tapetus ir vienu ruloneliu daugiau. Dabar uzklijavom apiplesytas vietas ir vel kambarys beveik naujas smile.gif
Atsakyti
Mano laikais apie papildomą tapetų ruloną ar kamšines dangas nė nesvajojome, o dekoruoti sienas taiiiyyyp norėjosi doh.gif ... Tai piešdavau po kilimėliu ant sienos. Būdavo, pakeliu kilimėlio kampą ir piešiu piešiu piešiuuuu... doh.gif . Kas buvo, kai mama nukabino kilimėlį valyyyyt?!
Dabar dukros kambarys iki lubų nuklijuotas žiurkėnų, šunų, Tokio Hotel, Jurgos, Florencia Bertotti, Garfildo plakatais. Bus tų tapetų! mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš leidžiu irnesakyk.gif dičkis savo kambaryje tvarkosi kaip išmano, tai jo teritorija.
Atsakyti
As leidziu, bet klijuoja daugiau ant duru su tuo paminietu plastilinu. Vyras pradziuoj burbejo, bet dabar jau nutylo.
Atsakyti
Aš irgi leisiu. Dabar dar nėra to poreikio, bet laukiu... Juk vaikų netgi pareiga, sakyčiau, domėtis viskuo ir aptarinėt su draugais.
Jooo, prisimenu aš tuos laikus rolleyes.gif Nors aš klijavau daugiau iš mados. Man tai nebuvo labai įdomu.. čia gal berniukams labiau reikia.
Atsakyti
Sveikos,
tikrai nemanau, kad reiktų draust pasireikšt savo vaiko 'fanų' demonstravimui. Kai buvo maža,dukra pati išsirinko tapetus su liūtukais, kambarys buvo(yra) vaikiškai - margas. perkam vaikiškus žurnalus, aišku kiekvienam yra plakatų, pradžioj juos smaigstėm adatėlėm. vėliau atsiradus jau aprašytam , nežinau kaip pavadint, nu išvaizda kaip plastilinas - kramtuškė, baltas, mažais kvadratukais( ji galima klijuot visa, o galima tą kvadratuką plėšyt). tikrai gali užklijuot, nuklijuot kelis kart toj pačioj vietoj, nelieka jokių žymių nei ant tapetų, nei ant dažytos sienos. ta priemonė tikrai yra kiekvienoj kanceliarinėj pardoj, mes apie ją iš pradinių mokytojos sužinojom, o šiaip ir pačios rasit.sekmes
pamiršau pagrindą parašyt - kambarys įgauną savitumo ir parodo, kad vaikas kažkuo domisi. Blogiau kai vaiko paklausi kas jam patinka, o jis nežino ką atsakyt, nes niekuo nesidomi ( na gal išskyrus kompu). aišku nekalbu apie tai, kai nėr galimybės pirkiot plakatus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akire3: 17 vasario 2007 - 19:59
QUOTE(lengvute @ 2004 03 30, 08:53)
adatėlės-nesaugu  unsure.gif , įsidurs bekabindamos arba įsmigs kur į kilimą.

Gyvent nesaugu unsure.gif As uz adateles, o jei mamyte taip jau bijo, kad jos vaikutis isidurs, tai padet pakabint tuos plakatus gali cool.gif
Atsakyti