Įkraunama...
Įkraunama...

Ar leidžiate vaikams klijuoti plakatus ant sienų

QUOTE
Akire3,2007 02 17, 19:56
ta priemonė tikrai yra kiekvienoj kanceliarinėj pardoj, mes apie ją iš pradinių mokytojos sužinojom, o šiaip ir pačios rasit.sekmes
Mano dukra tą priemonę pavadino lipyne mirksiukas.gif . Tikrai gera daugkartinio panaudojimo masė mirksiukas.gif .
O jei vaikas kada adatėle įsidurs, bus skausminga, bet nepavojinga pamokėlė. Juk nuo gyvenimo vaiko neapsaugosim, tegul patiria, kad aplinkoje tyko daug pavojų rolleyes.gif .
Atsakyti
Leidziam , nes gyvenam su gipso kartonu smile.gif
Atsakyti
man net minčių nekilo leisti - neleisti, vaikas turi savo kamputį ir jį dekoruoja kaip išmano rolleyes.gif
Atsakyti
Leidziu,bet proto ribose.Kad nepavirstu kambarys vienu dideliu zurnalu lotuliukas.gif
Atsakyti
kodėl gi neleisti g.gif ?Į sveikatą,lai klijuoja,jei patinka.Mes tai vienais metais buvom leidę sūnui išsipiešti sienas ,kaip tik nori - guašu,akvarele ant vienspalvių senų tapetų .Džiaugsmo buvo iki kaklo thumbup.gif .Aišku,remontas tame kambaryje jau buvo iš anksto paplanuotas hihihi.gif
Atsakyti
Galvoju i prieki,kad bus neimanoma,nes pas mus rastai?Teks kazka vaikui galvot?
Atsakyti
QUOTE(zzuzza @ 2008 05 28, 20:02)
Galvoju i prieki,kad bus neimanoma,nes pas mus rastai?Teks kazka vaikui galvot?

Tai palaukit,kol jūsų dailininkas išaugs ...Gal tadu viskas bus jau pasikeitę tongue.gif Mažiukas gi dar...taip stipriai į priekį nežiūrėkit...
Atsakyti
Vaiko kambarys tai jo tvirtove ir saugi zona kur jis gali daryti tiek kiek jo kuryba ir fantazija leidzia, aisku priziurint tevams, tai taip pat vaiko ugdymas.
mano sunaus visos sienos ir net lubos nukabinetos jo megstamu futbolo komandu plakatais ir jis labai tuo dziaugiasi. Duokite laisve vaiku kurybai ir vaizduotei!!!!!!!!!! ploja.gif
kada nors tai atsipirks.
Atsakyti
aišku leidžiu -- o plakatus pati nuperku biggrin.gif dar ir piešinius jis prisiklijuoja.
pas tėvelius kambariuose paveiklai tai kabo -- jam savų irgi reikia turėt 4u.gif
Atsakyti
Pas mus sienos nukabinetos vaiku nuotraukom,vyresnelio diplomais.Karts nuo karto ir plakatas koks atsiranda.Jei jam patinka,lai kabina thumbup.gif
Atsakyti
Na as saviskei irgi leidziu klijuoti kiek tik sirdis geidzia biggrin.gif Kadangi pati jausnysteje ir vaikysteje buvau visas sienas nukabinejus plakatais blush2.gif o maniskei tai labai patiko, kai buvo maza visokios barbes ir gyvuneliai, o dabar jau muzikos zvaigzdes ir pan rolleyes.gif o MB irgi leidzia, nieko nesako
Atsakyti
as irgi leidziu "plakatinti" kambary kiek tik nori bigsmile.gif jei vaikui taip grazu tegu daro smile.gif mes nepriestaraujame schmoll.gif wink.gif
Atsakyti