Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Ačiū , mergaitės , kad nepamirštate ir apsilankote mano temoje , prižadu , kad receptų bus daugiau nei praėjusioje temoje .


---------user posted image---------

O kol kas , užbaikime senąją ....
user posted imageuser posted imageuser posted image
user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 04 gegužės 2009 - 21:30
prisirašau biggrin.gif
ką mes darytume čia be jūsų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 04 gegužės 2009 - 21:24
nezinau kur paklausti tai klausiu cia blush2.gif kepiau vakar ekleriukus ir pripuskiau y vidu plikyto ydaro is kiausiniu ir t.t...(pagal kazkieno cia receptuka)gavosi toks gelsvas...tai kai vaisinau seses susirinkusias sveikinti mamytes abi raukesi kad zalias neiskepes vidus doh.gif o as aiskinau kad ten tox ydaras,bet jos ar tai pasislykstejo ar kaip bet daugiau nevalge verysad.gif bet man svarbiausia kad mano mamytei,vyrui ir vaikams patiko 4u.gif tai va ka norejau paklausti doh.gif kuo galeciau pakeisti ta ydra kad jis nebutu gelsvas ir neatrodytu kaip zalia neiskepusi tesla g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
ech... koks grozis tongue.gif
uzklausiau apie tortuka praeitoj temoj, tai perkeliu ji i sia...
noriu patarimo koki tortuka issikepti gimtadieniui, kuris bus gamtoje. reiktu kad butu toks kuris tiktu ir vaikams, nesutistu lauke ir pan. tikiuosi klausima aiskiai parasiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 05 04, 22:55)
ech... koks grozis  tongue.gif
uzklausiau apie tortuka praeitoj temoj, tai perkeliu ji i sia...
noriu patarimo koki tortuka issikepti gimtadieniui, kuris bus gamtoje. reiktu kad butu toks kuris tiktu ir vaikams, nesutistu lauke ir pan. tikiuosi klausima aiskiai parasiau  blush2.gif


Kažką rinkitės iš želatininio su jogurtu bei grietinėle... Sviestinio nepatarčiau, nes tikrai ištiš, o ir vaikam nelabai tokie "sunkūs" patinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 04 gegužės 2009 - 22:05
pradesiu ir as kepti pyragus ir sausainukus visokius ax.gif nes siandien visa diena rasiau y receptuku sasiuvinuka cypciuko saldumynu receptus rolleyes.gif bet jus ir pavarot cia cypciuk,taip noretusi essen.gif visko paragauti blush2.gif jau pabodo jums klausyti cypciuk musu padekas turbut,bet vistiek didelis JUMS ACIU kad dalinates savo receptukais ir sutekiat mums galimybe mokintis is JUSU!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif essen.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 05 04, 22:55)
nezinau kur paklausti  tai klausiu cia blush2.gif kepiau vakar ekleriukus ir pripuskiau y vidu plikyto ydaro is kiausiniu ir t.t...(pagal kazkieno cia receptuka)gavosi toks gelsvas...tai kai vaisinau seses susirinkusias sveikinti mamytes abi raukesi  kad zalias neiskepes vidus  doh.gif o as aiskinau kad ten tox ydaras,bet jos ar tai pasislykstejo ar kaip bet daugiau nevalge verysad.gif bet man svarbiausia kad mano mamytei,vyrui ir vaikams patiko 4u.gif tai va ka norejau paklausti doh.gif kuo galeciau pakeisti ta ydra kad jis nebutu gelsvas ir neatrodytu kaip zalia neiskepusi tesla g.gif  g.gif  g.gif


Na tai parodo, tik jų neišprusimą, nes kas sukiaušinių tryniais visais laikais buvo laikoma alia "ponų" maistu lotuliukas.gif Nekreipkit dėmesio tieisog... Pas mus kaip tik atvirščiai - jeigu geltoniau, su kaimiškais kiaušiniais, tada ir su didesniu noru valgo, kadangi turbūt mano, jog skaniau ir sveikiau rolleyes.gif
Atsakyti
Kas dėl plikyto kremo .....jis turi tokį atspalvį , ir nieko nepakeisi schmoll.gif , jei nori baltesnio , tik sviestinis su kondencuotu pienu , arba plakta grietinėlė , bet ją reikėtų patalpinti tik prieš pat patiekiant , nes ji stovėdama gali labai suminkštyti ekleriukus ....bent aš taip daryčiau .

O tortuką į gamtą tikrai nedaryčiau su riebiu kremu , PovilaS šauniai patarė thumbup.gif , daryk su jogurtu , kad į kremą įeitų želatina .
Atsakyti
Cipciuk, o kada gi bus naujojo torto receptukas? hihihi.gif Labai su nekantrumu laukiu... blush2.gif karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 04 gegužės 2009 - 22:32
aciu povila$ ir cipciuk uz konsultacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gwidita @ 2009 05 04, 19:55)
nezinau kur paklausti  tai klausiu cia blush2.gif kepiau vakar ekleriukus ir pripuskiau y vidu plikyto ydaro is kiausiniu ir t.t...(pagal kazkieno cia receptuka)gavosi toks gelsvas...tai kai vaisinau seses susirinkusias sveikinti mamytes abi raukesi  kad zalias neiskepes vidus  doh.gif o as aiskinau kad ten tox ydaras,bet jos ar tai pasislykstejo ar kaip bet daugiau nevalge verysad.gif bet man svarbiausia kad mano mamytei,vyrui ir vaikams patiko 4u.gif tai va ka norejau paklausti doh.gif kuo galeciau pakeisti ta ydra kad jis nebutu gelsvas ir neatrodytu kaip zalia neiskepusi tesla g.gif  g.gif  g.gif

Daryk kitoki krema,su varske+sviestas+cukraus pudra,su mascarpones suriu+varske+cukraus pudra,idek tirpios kavos,as tokius darau,jie pas mus einamiausi.
Atsakyti
laukiam varskinuko tortuko thumbup.gif ( siaubingai varskine esu) ax.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti