Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Gal plikyto kremo receptuka galima? g.gif Labai jau megstu ekleriukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 05 06, 17:40)
Gal plikyto kremo receptuka galima? g.gif Labai jau megstu ekleriukus smile.gif

aš darau pagal seną receptą, man jis patinka...
3 kiaušinių tryniai(galima ir visą) ištrinu su stikline cukraus ir 3 šaukštai miltų. PAtrinam mediniu šaukštu iki vienalytės masės. VAnilinis cukrus pagal skonį biggrin.gif
Supilame 0.5 litro pienuko ir statom ant kaitlentės, ant mažos kaitros šildom nuolat maišom. KAitinam iki reikiamos konsistencijos. Aš darau tokia tirštos tirštos grietinės. Vėsinam. Vėsinti reikia nuolat maišant kad neužsidėtų plutelė(kaip ant manų košės), kai mūsų masė atvėsta į ją palaipsniui po gabalėlį sudedu sviestą. 400 g sviesto, naudoju kambario temperatūros Saulutę, VEnta.
Viskas , juo pertepu Napaleoną, eklerus įdarau, Tortaletės su vaisiais kremas man toks irgi labiausiai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 07 gegužės 2009 - 06:58
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 07, 07:57)
aš darau pagal seną receptą, man jis patinka...
3 kiaušinių tryniai(galima ir visą) ištrinu su  stikline cukraus ir 3 šaukštai miltų. PAtrinam mediniu šaukštu iki vienalytės masės. VAnilinis cukrus pagal skonį biggrin.gif
Supilame 0.5 litro pienuko ir statom ant kaitlentės, ant mažos kaitros šildom nuolat maišom. KAitinam iki reikiamos konsistencijos. Aš darau tokia tirštos tirštos grietinės. Vėsinam. Vėsinti reikia nuolat maišant kad neužsidėtų plutelė(kaip ant manų košės), kai mūsų masė atvėsta į ją palaipsniui po gabalėlį sudedu sviestą. 400 g sviesto, naudoju kambario temperatūros Saulutę, VEnta.
Viskas , juo pertepu Napaleoną, eklerus įdarau, Tortaletės su vaisiais kremas man toks irgi labiausiai thumbup.gif  thumbup.gif



vat atsimenu kaip maciute tortu krema darydavo, tai va sitaip, tik be miltu. O proporciju aisku nezinau, Tik kiausinius trysnius tekdavo su cukrum issukt iki baltumo, tada silta piena pildavo ir dedavo i kita dubeni su karstu vandeniu. Kai sutirstedavo, dedavo sviesta minkstuteli. Kremas wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif Nera skanesnio man.
Atsakyti
atejau ir as konsultacijos,

jau rasiau i papuosimu tema, bet dar ir cia parasysiu ax.gif
uz poros savaiciu reikes kepti torta-masina, tyaciau nezinau kaip padaryti? o Cipciuko masina superine. Nesitikiu, kad man tokia masina pavyktu padaryti, bet gal bent kazka panasaus blush2.gif
siaip prase vw bitlo, to vabalo.
gal galetumet patarti, kaip ta masina padaryti? masinos vidus turetu buti Cipciuko medutis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 05 07, 13:52)
atejau ir as konsultacijos,

jau rasiau i papuosimu tema, bet dar ir cia parasysiu  ax.gif
uz poros savaiciu reikes kepti torta-masina, tyaciau nezinau kaip padaryti? o Cipciuko masina superine. Nesitikiu, kad man tokia masina pavyktu padaryti, bet gal bent kazka panasaus  blush2.gif
siaip prase vw bitlo, to vabalo.
gal galetumet patarti, kaip ta masina padaryti? masinos vidus turetu buti Cipciuko medutis  smile.gif

mielosios, antrinu... McQeen'as būtų idealus variantas mano piratams.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 05, 22:24)
Na būtinai , jei kepsi rytoj , o kam tu ją minkiai šiandien .... unsure.gif ....kai kurios labai greitai pakyla , va tik " PLIUŠKŲ " tai ilgai , ją per naktį reikia laikyti šaldytuve .

Tu naktį ją patikrink , kad nepabėgtų  lotuliukas.gif , bu visas šaldytuvas apibėgs  doh.gif ...jei matysi , kad smarkiai kyla , perminkyk .

as pora kart bandziau pliuškas greituoju budu kildinti. t.y. sukišau į 35C orkaitę ir ten leidau šildytis ~1,5 val... nepasakyčiau kad prastesnės pliuškos buvo....
Atsakyti
norejau paklausti ar "margaritai" tiktu kaip biskvitus naudoti meducio paplocius? turiu likusiu nuo cipciuko meducio...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 07, 16:20)
as pora kart bandziau pliuškas greituoju budu kildinti. t.y. sukišau į 35C orkaitę ir ten leidau šildytis ~1,5 val... nepasakyčiau kad prastesnės pliuškos buvo....


O man tai vat skiriasi tešla... rolleyes.gif Aš jau vien jeigu skubu ir į orkaitę kišu, tai vistiek jaučiu skirtumą nuo kambario temperatūroje kildintos, o ką jau kalbėti apie kildinimą šaldytuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(makalaika @ 2009 05 07, 16:47)
norejau paklausti ar "margaritai" tiktu kaip biskvitus naudoti meducio paplocius? turiu likusiu nuo cipciuko meducio...


Aišku gali ...bet tai bus ne " Margarita " ax.gif

Mielinė tešla , ir jos gaminiai turi kilti n a t ū r a l i a i ....skonis jos tikrai skiresi , padėk taip kildintą ir ant greičio - iš karto atskirčiau pagal skonį .

Eglejk ....dėl mašinytės papuošimuose parašiau smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 07, 20:32)

Mielinė tešla , ir jos gaminiai turi kilti n a t ū r a l i a i ....skonis jos tikrai skiresi , padėk taip kildintą ir ant greičio - iš karto atskirčiau pagal skonį .


a kuom skiriasi? g.gif
Atsakyti
Kai ji pakyla dirbtinai , daugiau išpuryja ( per dauk ) , batonai pardėse toki yra , suspausk ir iš jų nieko nelieka , ....juk šašlykus mes užmarinuojame , ir laikome , kol jie isimarinuoja , ar imame pagaliuką , kiekvieną gabaliuką subadome ir į tas skyliukes pripilame marinato ( na acto kaip pv. ) ir lekiam kepti ....juk ne ....laikiame , kol jis pats isimarinuos .....ar biskvitinę tešlą ...juk kepame iš karto ( kaip priklauso ) , o ne pora dienų laikome , ir tik tada kepame .....viskam yra taisyklės .....mielinė tešla mėgsta - būti minkoma ( kuo daugiau ) , trapi , riebi - tik vos suspaudi ir fsio - šaldai . smile.gif Skonis gal ir ne baisiai skirsis , bet prakandus iš vidaus tikrai matyti , kad kilo per greitai - per prievartą .
Atsakyti
Noriu medaus torto virsu aptepti sokoladu gal patartumete kaip tiksliai g.gif
Atsakyti