Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

labas cipciuk,kazkada netycia uzklydau i jusu tema ir likau suzaweta kaip dalinate patarimus ir linxmai wedate pokalbi su kepejelemis bigsmile.gif
as pati wa maziuka augindama dabar wis experimentuoju wirtuweje,ir siaip wisada jauciau beprotiska aistra walgio gaminimui, nors pries gimdyma su teslom draugauti nepatiko,o wa dabar kaip tik labai idomu ax.gif
noreciau jusu konsultacijos..tas gerwuogiu tortukas labai patiko mana,motinos dienos proga padariau mamytei tongue.gif nu ten si ta pakeiciau sawaip,bet esme ta pati buwo,labai wisiem patiko, o man patiko kad net kepti nereikia o tox saunus gaunasi biggrin.gif bet wa,tokia minti dawe namiskiai,krikstynoms sunaus paciai daryti,kad ir toki pati,susimasciau kodel gi ne.. tai wa,tox klausimas butu,gal galima kazkokiu trapios teslos biskwitu pakeisti tuos sausainukus? norisi kuo daugiau namie padaryta kad butu,be parduotuwiniu sausainiu.. ir ka ten dar paiwairinti butu galima kaip manot? beja,gal imanoma namu salygomis koki dwieju aukstu torta padaryti labai pasistengus..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 05 05, 12:10)
Daryk kitoki krema,su varske+sviestas+cukraus pudra,su mascarpones suriu+varske+cukraus pudra,idek tirpios kavos,as tokius darau,jie pas mus einamiausi.

aciu labai uz patarima 4u.gif 4u.gif 4u.gif butinai pabandysiu!
Atsakyti
Na pirmiausia mergaitės labai persiprašau visų , bet šiandien mane prie interneto neprileido iki 17 valandos , vis metė lentelę , kad serverio neranda , nervas taip ėmė , net rankos dirbti nenorėjo , ir dar turėjau ekstra skruzdėlyną sumeistrauti , ....truputi lukterkite , greitai torčiukas bus , prižadu pioneer.gif

Pandute Li .....malonu , ka prisijungei prie mūsų , ir , kad tortukas patiko .
Vis mastau , žinai tokio 2 aukštų torto , aš nerizikuočiau , daryti , nors jei pridėsi daug želatinos , jis tikrai atlaikys svorį , bet skonis nukentės ....gausis kramtuškė tongue.gif

Dabar mastau , ką čia tau pasiūlius vietoj sausainukų g.gif
Gali pati , išsikepti kokių trapių pailgų saisainukų , ir jais apdėti , kadangi labai retai kepu sausainius , nemėgėjai jų pas mane ax.gif , receptuką patarsiu pasiieškoti sausainių temoje , tikrai ką nors rasi .

Gali tiesiog pasidaryti trapios tešlos ( mano tortų receptai " NEVĖŽIS " , " MARKIZA " ) iš tos tešlos išsipjauk pailgus saisainukus , iškeps ir jais apdėk šonus .

O jei nori kitokį tortą daryti , tai ivairių yra , tik nepatarsiu daryti apatinio aukšto labai puraus ir minkšto , nes gali idubti , rinkis medutį , Nevėžį , Margaritą , su morengu .....o va Juodojo miško nepatariu , taip pat Margaritos , jie labai minkšti .
Atsakyti
aciu cipciuke uz patarimus,pamazu regsiu mintyse torta,o kai kils kokiu klausymu,kreipsiuosi cia i jus.. 4u.gif
Atsakyti
Kada tik kils , tada ir kreipkis mirksiukas.gif
Atsakyti
Cipsiukai, noriu kaip žinovės paklaust 4u.gif
užsiminkiau mielinę tešla, bet galvoju kept tik rytą, ar man ją į šaldytuvą dėt? g.gif
Seniai su ja ką nors bekepiau doh.gif
Atsakyti
Na būtinai , jei kepsi rytoj , o kam tu ją minkiai šiandien .... unsure.gif ....kai kurios labai greitai pakyla , va tik " PLIUŠKŲ " tai ilgai , ją per naktį reikia laikyti šaldytuve .

Tu naktį ją patikrink , kad nepabėgtų lotuliukas.gif , bu visas šaldytuvas apibėgs doh.gif ...jei matysi , kad smarkiai kyla , perminkyk .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 05, 23:24)
Na būtinai , jei kepsi rytoj , o kam tu ją minkiai šiandien .... unsure.gif ....kai kurios labai greitai pakyla , va tik " PLIUŠKŲ " tai ilgai , ją per naktį reikia laikyti šaldytuve .

Tu naktį ją patikrink , kad nepabėgtų  lotuliukas.gif , bu visas šaldytuvas apibėgs  doh.gif ...jei matysi , kad smarkiai kyla , perminkyk .

Tai vat, žadėjau šiandien kept, bat sutingau blush2.gif su viena koja tik esu, tai atidėjau rytdienai, nors jau ji iškilus man
Dėkui, bandysiu dėt 4u.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu negaliu su mano eklerų įdaru tai bajeris, man dar buvo skanu ir su mascarpone plakiau su grietinėle per pusę, tai MB išpeikė, kad neskanu, nes jam tas kiaušininis ir jokio kito nepripažįsta lotuliukas.gif skonio reikalas lotuliukas.gif aš nemėgstu morengų blush2.gif
Atsakyti
Mano sūnus kiaušininį dievina , jis tuos ekleriukus tiesiog lesa lotuliukas.gif .... o va dukra su vyru nori riebaus - sviestinio , čia skonio reikalas ....aš su visokiais mėgstu , nors su varškiniu nebandžiau , turbūt teks kada ... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 05 gegužės 2009 - 22:38
Aš eklerus dažniausiai su paprasta varške darau, būtinai pertrinu per smulku sietelį ax.gif niekada nebandžiau su plikytu kremu, man visada atrodė, kad jam pagaminti reikia aukščiausio pilotažo blush2.gif
Atsakyti
Na pilotažo , gar ir nereikia , tik va tirštumą būtina nutaikyti , nes jei per skystas , tai tada nekas schmoll.gif , jei ekleriukas didesnis , ne vieno kasnio , tai neimanoma atsikasti , bėga pro visus šonus doh.gif ....šeip jis iš lengvesnių , kaip ir iš varškės , nors tikrai labai tinka ir sviestinis thumbup.gif
Atsakyti