Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

Plytelei šokolado imk 100 ml. grietinėles ( žinok aš net vandenį pilu ) irgi tas pats gaunasi , dėk į vandens ( bet geriau garų ) , vonelę ( bliūdelį į bliūdelį ) , šokoladą sulaužyk ir vis maišydama ištirpink jį , tik kai ištirps , iš karto pilk ant torto , netepk peiliu , tortą , pakraipyk į šonus , tada lygiai pasidengs viršus .
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 07, 22:22)
Kai ji pakyla dirbtinai , daugiau išpuryja ( per dauk ) , batonai pardėse toki yra , suspausk ir iš jų nieko nelieka , ....juk šašlykus mes užmarinuojame , ir laikome , kol jie isimarinuoja , ar  imame pagaliuką , kiekvieną gabaliuką subadome ir į tas skyliukes pripilame marinato ( na acto kaip pv. ) ir lekiam kepti ....juk ne ....laikiame , kol jis pats isimarinuos .....ar biskvitinę tešlą ...juk kepame iš karto ( kaip priklauso ) , o ne pora dienų laikome , ir tik tada kepame .....viskam yra taisyklės .....mielinė tešla mėgsta - būti minkoma ( kuo daugiau ) , trapi , riebi - tik vos suspaudi ir fsio  - šaldai . smile.gif Skonis gal ir ne baisiai skirsis , bet prakandus iš vidaus tikrai matyti , kad kilo per greitai - per prievartą .


drinks_cheers.gif Man irgi tešla skiriasi, kepdama ji per daug išakija, gana didelėm skylėm, ir pyragas nors ir atrodo išsipūtęs, purus, bet vistiek kažkoks netoks... schmoll.gif
Atsakyti
Geriausia tai patikrinti , reiktų tešlikę padalinti į 2 dalis ---------viena lai kyla taip kaip jai priklauso , kitą greitinkite orkaitėje , iškepusios rezultatą tikrai pajusite ------nors nesiginšyčiu , žmonių skoniai skiriasi , vieni tą pajaus , kitieks bus tas pats ax.gif
Atsakyti
As noreciau paklausti CIPCIUKO:
vakar padariau torta MARGARITA.Siandien galvoju papuosti beze.Sakykit oar nesusileis man ta beze,nes grietinelej yra zelatino.Ar tiesiog rizikuoti.
Atsakyti
Išsileis .......bet gali rizikuoti , jei netiki ... biggrin.gif

Jei tu jį visą aptepsi sviestiniu kremu , tada puošk beze .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 08 gegužės 2009 - 17:09
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 07, 21:57)
Plytelei šokolado imk 100 ml. grietinėles ( žinok aš net vandenį pilu ) irgi tas pats gaunasi , dėk į vandens ( bet geriau garų ) , vonelę ( bliūdelį į bliūdelį ) , šokoladą sulaužyk ir vis maišydama ištirpink jį , tik kai ištirps , iš karto pilk ant torto , netepk peiliu , tortą , pakraipyk į šonus , tada lygiai pasidengs viršus .



O kaip sonus?Gal grietinele aptept g.gif
Atsakyti
Na apdzibuok geriau su grietinėle , bus gražiau , nei tik aptepti ....idėk kakavos į ją , igaus šviesų rudą atspalvį , derinsis su šokoladu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 08 gegužės 2009 - 17:41
Sveikos, kepejeles 4u.gif
Susiruosiau kepti NAPALEONO torta pagal Miseles recepta, bet truputi neaisku, parasytuose produktuose pieno nera teslai : schmoll.gif

75g. sviesto
2/3 stiklines cukraus
2 kiausiniai
1/2 arb. saukstelio kep. milteliu
3-4 stiklines miltu ( man reikejo 4 )

o vat eigoj, parasyta Sviesta su cukrumi istrinti iki baltumo.
Imusti kiausinius .
Supilti piena .
Miltus sumaisyti su kep. milteliais ir deti po 1 stikline i pries tai paruosta mase ( tesla turi gautis , kaip koldunam) ....
Tai cia reikalingas pienas ar ne g.gif ax.gif
Atsakyti
Reikia pieno 1,5 puodelio (1puodelis - 237 ml). O pasitikslinti visada galima Mišelės receptuose - štai čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cipciukas @ 2009 05 08, 09:06)
Geriausia tai patikrinti , reiktų tešlikę padalinti į 2 dalis ---------viena lai kyla taip kaip jai priklauso , kitą greitinkite orkaitėje , iškepusios rezultatą tikrai pajusite ------nors nesiginšyčiu , žmonių skoniai skiriasi , vieni tą pajaus , kitieks bus tas pats  ax.gif

nu nesigincysiu, nesu labai daug ju darius... arba gal mano skonio receptoriaii ne tokie jautrus biggrin.gif, bet paskutiniu metu darau siltuoju budu, nes labai jau sunku suplanuoti vos ne pries para, kad noresi/turesi laiko bandoms biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 05 09, 10:55)
nu nesigincysiu, nesu labai daug ju darius... arba gal mano skonio receptoriaii ne tokie jautrus biggrin.gif, bet paskutiniu metu darau siltuoju budu, nes labai jau sunku suplanuoti vos ne pries para, kad noresi/turesi laiko bandoms biggrin.gif

ir man tas pats drinks_cheers.gif
o jei ryte padedu, tai vakare bijau kad noro ir upo gali nebelikti blush2.gif
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif ...tai , kad ryte užminkyta tešla , jau per pietus iškilusi kaip bokštas ... blink.gif blink.gif ....o vakare , ji jau išlipusi ( jei nedidelis bliūdelis ) iš jo , ir vaikšto kur nori doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 09 gegužės 2009 - 10:09