Įkraunama...
Įkraunama...

Cipciuko receptai - 5

nu as paprastai kokia 15 val sugalvoju kad noriu... ir kokia 18 jau galima valgyti...
Atsakyti
Sveikos,

pagaliau ir as isbandziau Cipsiuko spurgytes. Jos nuostabios, labai greitai nyksta nuo stalo. Receptukas cia - Spurgos "Ziedeliai"

Aisku, nesigavo tokios dailios kaip pas Cypsiuka, na bet svarbiausia skonis biggrin.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
jau kokios spurgos apetitnos wub.gif wub.gif wub.gif ,o ar aliejaus neprisigeria? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dai'na @ 2009 05 12, 14:56)
jau kokios spurgos apetitnos wub.gif  wub.gif  wub.gif ,o ar aliejaus neprisigeria? g.gif

as jas irgi esu kepus,kepiau net is dvigubos normos kadangi jos buvo labai isgirtos,istiesu jos labai skanios nestuke.gif ,riebalu visiskai neprisigiria schmoll.gif ,kepkite ir nesigailesit... mirksiukas.gif tavo spurgytes taip pat atrodo labai skaniai mielai pasivaisinciau....
Atsakyti
QUOTE(vilimena @ 2009 05 12, 15:06)
pagaliau ir as isbandziau Cipsiuko spurgytes.

Kokios gražios bigsmile.gif Mielai pasivaišinčiau dabar prie kavutės vacation4.gif
Atsakyti
nu sitas mielines cipciuko spurgytes buvau praziopsojus kazkaip... vilimena labai jau skaniai atrodo wub.gif reikes butinai ismeginti... jos man labai primena Vokietijoje parduodamus "Pfannkuchen"(spurgos su idaru) tik jos pilnavidures, apvalios ir viduje marmaliadas... kazin kas gautusi? g.gif kol pati neiisikepiau imu viena prie arbatikes tongue.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ziwiliute @ 2009 05 12, 17:18)
jos man labai primena Vokietijoje parduodamus "Pfannkuchen"(spurgos su idaru)


kepiau Cipsiuko spurgius, skanus tikrai rolleyes.gif nezinau apie Vokietija, bet norvegai irgi kepa panasias spurgas, su idarais ar be, tai mano buvo kaip parduotuvines, tik sviezios ir be visokiu chemiju bigsmile.gif Bandyk, nenusivilsi mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu, mergaites, uz pagyras wub.gif Aliejaus tikrai neprisigeria. To ir as labai bijojau, rezultatas nenuvyle. Aciu, Cipsiukui, uz saunu recepta 4u.gif
Kas dar nebandete, tikrai kepkite thumbup.gif
Atsakyti
Oi tos spurgikes,kepiau ir as,tik labai greit isnyksta kazin kur hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vilimena @ 2009 05 12, 16:06)
Sveikos,

pagaliau ir as isbandziau Cipsiuko spurgytes. Jos nuostabios, labai greitai nyksta nuo stalo. Receptukas cia - Spurgos "Ziedeliai"

Aisku, nesigavo tokios dailios kaip pas Cypsiuka, na bet svarbiausia skonis biggrin.gif

user posted image


bigsmile.gif bigsmile.gif .....o mano " zarazos " lotuliukas.gif lotuliukas.gif .....kad jas kur doh.gif ...kiek kepi tiek suryji .....o pas tave jos puikios , niamnis
essen.gif essen.gif essen.gif
Atsakyti
Labas rytas... 4u.gif

Vakar brangiausias prašė , ko nors gaivaus ( juk vasara tuoj tongue.gif ).....pasitiurlinau biskuti , obuolių - bananų skonio želiukai --------baltas sluoksnelis ( grietinė 30 proc. skiesta su pienu ir skaninta vaniliniu cukrum , labai skanu essen.gif ) , kitą žele dariau pati iš želatinos ir amerikoniškų kvapų , cukrus , cirtinos rūgštelė , nelabai mėgstu pirktinių ax.gif

Pilstyta į AREVITOS silikonines formele , tik žvaigždutę pasiėmiau anukytės formelę blush2.gif ....visas ištepiau aliejum prieš pilstant----- iškrito kaip kulkos doh.gif .

user posted image
Atsakyti
Cipciuk, papasakok apie amerikoniskus kvapus, kokius pirkai ir kaip skonis 4u.gif
Atsakyti