Įkraunama...
Įkraunama...

Biri pudra

QUOTE(Sandrelle @ 2005 09 04, 19:19)
Ir mažai, ir daug, ir su dideliu šepečiu ir su mažu... Vistiek atrodau kaip didelis koldūnas su mėsa


kodel taip grieztai?nejau tikrai taip baisu?man jau irgi tuoj noras praeis pabandyt.kokia naudojai?gal nuo firmos priklauso.man taip buvo su kompaktinem vienos baisiai atrode,o kitos taip naturaliai pasipudruoja pvz.Loreal labai faina. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
kokia naudojai?gal nuo firmos priklauso.

Pierrerene(ar kažkaip panašiai) ypatingąją blush2.gif Ir dar kažkokią pas draugę. Nu bet gal tik aš čia tundra, nemoku užsimaskuot kaip reikiant. Bet pati sau daaaug gražesnė be jos atrodau blush2.gif
Atsakyti
pgl visas makiazo taisykles tai ir reikia naudoti biria pudra
o presuoti skirta pataisymui makiazo dienos begy

blizgesi tikrai nuimtu. aisku svarbu kokia pries tai naudojama krempudra, ar ji skirta misriai odai? jei nusipirkai ne savo odai, tai irgi gali buti problema
Atsakyti
as tai biria pudra visai nesenai pradejau naudot, pierre rene. paberiu biski miltuku i dangteli, tada su dideliu sepetuku imerkiu, ir lengvais judesiais papudruoju veida. man tai labai thumbup.gif svarbu aisku nepadaugint nes tada ne kas. biri pudra man labiau patinka nei kompaktine , naturaliau atrodo ir dengia lengvesniu sluoksniu.
Atsakyti
As tai nemoku ja naudotis sad.gif
Atsakyti
turėjau kažkada Vitaskin, tai labai patiko smile.gif paskui nusipirkau Colection (nžn kaip rašosi), tai keikiausi.
Biri pudra ilgiau laikosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2005 09 05, 15:20)
turėjau kažkada Vitaskin, tai labai patiko smile.gif paskui nusipirkau Colection (nžn kaip rašosi), tai keikiausi.
Biri pudra ilgiau laikosi  mirksiukas.gif

Kiek kainavo vitaskin?
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 05, 13:37)
Kiek kainavo vitaskin?

nepamenu tiksliai sad.gif bet tikrai nedaug, tą tiksliai žinau
Atsakyti
Idomu kokios firmos dar gera...
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 05, 13:45)
Idomu kokios firmos dar gera...



as asmeniskai naudoju Avon
man labai tinka, o mano oda misri biggrin.gif
svarbiausia neriebinanti tonini krema pirma uzsidet

bet as pati esu Avon konsultante, tai kiti gali apkaltint kad saliska... ax.gif

kainuoja kazkur apei 23 Lt kai buna akcija
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 05, 13:45)
Idomu kokios firmos dar gera...

girdėjau, kad Clinique, Maxfactor
Atsakyti
o avon biri blizgi pudra gera ar ne? maciau kad ji tik dvieju spalvu, tai tubut kaip pudra nelabai tinkama, labiau tinkanti konturams,a? g.gif
Atsakyti