Įkraunama...
Įkraunama...

Biri pudra

Aš dabar pradėjau naudot birią pudrą. Anksčiau naudojau kompaktinę, bet man nelabai. (Nors, šiaip kompaktinę galima ir su tuo dideliu šepetuku perbraukt ir bus kaip biri). Turiu Maxfactor birią pudrą. Apskritai, kolkas apsistojau ties šios firmos pudromis. Pirmiausia man ji patinka todėl, kad ji yra vienos universalios spalvos, kuri tinka visų atspalvių odai. Atrodo nepastebima (žinoma, svarbiausia per daug neužvarvolint). Ten yra įdėtas toks (kaip čia pasakius) sietelis (su skylutėmis). Tai aš uždėjau jį ant pudros ir ant šepetėlio nepatenka per daug pudros. Ir su ta kempinėle man labai patogu. Kartu nusipirkau ir didelį šepetuką, bet praktiškai jo ir nenaudoju, nes su ta kempinėle gerai pasitepa.
Atsakyti
labas, as naudoju biria pudra tai tikrai galiu pasakyt kad ji daug pranasene uz kompaktine nail.gif .reikia tik tinkama kieki uzdet su teptuku ir viskas bus ok wink.gif beje kompaktine pudra isryskina odos pleiskanojimus o su biria pudra jie ne taip matomi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmike @ 2005 09 04, 21:03)
sako,kad biria reikia naudoti labai mazai ir tik su dideliu sepetuku.naturaliau atrodo,bet ar tai tiesa?niekas nezino... rolleyes.gif

tiesa tiesa biggrin.gif kai paimi su teptuku pudros tai po to reikia nupūsti jos pertekliu arba pirma ant rankos krestelet ir tik tada ant veiduko det mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2005 09 05, 18:17)
Aš dabar pradėjau naudot birią pudrą. Anksčiau naudojau kompaktinę, bet man nelabai. (Nors, šiaip kompaktinę galima ir su tuo dideliu šepetuku perbraukt ir bus kaip biri). Turiu Maxfactor birią pudrą. Apskritai, kolkas apsistojau ties šios firmos pudromis. Pirmiausia man ji patinka todėl, kad ji yra vienos universalios spalvos, kuri tinka visų atspalvių odai. Atrodo nepastebima (žinoma, svarbiausia per daug neužvarvolint). Ten yra įdėtas toks (kaip čia pasakius) sietelis (su skylutėmis). Tai aš uždėjau jį ant pudros ir ant šepetėlio nepatenka per daug pudros. Ir su ta kempinėle man labai patogu. Kartu nusipirkau ir didelį šepetuką, bet praktiškai jo ir nenaudoju, nes su ta kempinėle gerai pasitepa.

gal galetum imest tos pudros nuotraukele arba tikslu pavadinima? Susigundziau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(babarskas @ 2005 09 05, 15:34)
o avon biri blizgi pudra gera ar ne? maciau kad ji tik dvieju spalvu, tai tubut kaip pudra nelabai tinkama, labiau tinkanti  konturams,a? g.gif



as kalbejau ne apie blizgia
misriai odai blizgi is vis nelaime....

svarbaiusia gera pagrindo spalva, o pudra tik uztvirtina kas jau padaryta
as naudoju Porcelain
Atsakyti
sveikute sios temos autore mirksiukas.gif vat taip, jeigu pudra naudoji pastoviai (kaip as blush2.gif ) tai tik duosiu patarima. As visu pirma issitepu krempudra, bet tik ten kur reikia nes gerai prisitaikiau prie odos spalva, o ji ruda, taip kad nesunku ax.gif ir poto susiduriu su ta pacia problemike kad veidas bizga, tai nusipirkau biria pudra ir zinok kitas reikaliukas thumbup.gif

mano oda nera riebi bet blizga, tai as nedaug su sepetuku pradedu nuo nosytes ir iki kaktytes ax.gif tikrai nedaug tepu bet ji gerai tuo kad padengia taip lygiai.atrodau kaip nesidazius smile.gif o tu jei tavo oda sviesi tai nepirk pacios sviesiausios o pirk vienu tonu tamsesne (kosmetologu patarimai) nes tuomet atrodysi isblyskus, o pati pagrinda gali rinktis sviesesni, nenaudok matines krempudros nes ji isryskina blizgesi smile.gif niu kol kas tiek, naudok ta pudryte man ji patinka, tik va kita problemike kai kada atsiranda kad oda issausejo nuo per dazno naudojimo ir plieskanoja kai kada bet siaip super geras dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(anoukje @ 2005 09 06, 07:56)
sveikute sios temos autore mirksiukas.gif vat taip, jeigu pudra naudoji pastoviai (kaip as blush2.gif ) tai tik duosiu patarima. As visu pirma issitepu krempudra, bet tik ten kur reikia nes gerai prisitaikiau prie odos spalva, o ji ruda, taip kad nesunku ax.gif ir poto susiduriu su ta pacia problemike kad veidas bizga, tai nusipirkau biria pudra ir zinok kitas reikaliukas thumbup.gif

mano oda nera riebi bet blizga, tai as nedaug su sepetuku pradedu nuo nosytes ir iki kaktytes ax.gif tikrai nedaug tepu bet ji gerai tuo kad padengia taip lygiai.atrodau kaip nesidazius smile.gif o tu jei tavo oda sviesi tai nepirk pacios sviesiausios o pirk vienu tonu tamsesne (kosmetologu patarimai) nes tuomet atrodysi isblyskus, o pati pagrinda gali rinktis sviesesni, nenaudok matines krempudros nes ji isryskina blizgesi smile.gif niu kol kas tiek, naudok ta pudryte man ji patinka, tik va kita problemike kai kada atsiranda kad oda  issausejo nuo per dazno naudojimo ir plieskanoja kai kada bet siaip super geras dalykas thumbup.gif


sveikutes.kaip fainiai ,kad tiek daug patareju radau!!! clap.gif didelis aciu!o sviesesne naudoju todel,kad skaistaliukus ryskesnius panaudoju,tai tada atrodau tokia sviezesne,ryskesne blush2.gif ,bandziau vienu tonu tamsesne pasitepti,tai is kart kaklas toks baltas palieka,man tai schmoll.gif .kai vasara idegu,tai gerai,bet ziema...o kokia tu naudoji biria pudra?gal ir man tiktu ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Veila @ 2005 09 05, 16:17)
Aš dabar pradėjau naudot birią pudrą. Anksčiau naudojau kompaktinę, bet man nelabai. (Nors, šiaip kompaktinę galima ir su tuo dideliu šepetuku perbraukt ir bus kaip biri). Turiu Maxfactor birią pudrą. Apskritai, kolkas apsistojau ties šios firmos pudromis. Pirmiausia man ji patinka todėl, kad ji yra vienos universalios spalvos, kuri tinka visų atspalvių odai. Atrodo nepastebima (žinoma, svarbiausia per daug neužvarvolint). Ten yra įdėtas toks (kaip čia pasakius) sietelis (su skylutėmis). Tai aš uždėjau jį ant pudros ir ant šepetėlio nepatenka per daug pudros. Ir su ta kempinėle man labai patogu. Kartu nusipirkau ir didelį šepetuką, bet praktiškai jo ir nenaudoju, nes su ta kempinėle gerai pasitepa.


sveikute.o si biri pudra skirta misriai odai? 4u.gif
Atsakyti
zinai ka, as irgi maxfactor naudoju 4u.gif niu man ji labaiiiiiiiiiiiii patinka thumbup.gif matau yra taip pat naudojanciu, patikek super biggrin.gif opps......ar ne per daug pridedi ant savo veidelio, ir krempudra ir biri ir skaistaliukai????? as vartoju skaistaliukus tada kaip jau vakare kur einu:) o daznokai aisku, bet dienos metu skaistaliuku geriau nevartoti ax.gif aisku cia tik mano nuomone, jei gerai patepsi biria pudryte tada skaistaliuku nereikes, bet siaip labai geras dalykas ta biri pudryte ane?
Atsakyti
as ir noredama negaliu naudoti tos birios pudros,nes ano veidas tui dauz mazyciu plaukuciu tongue.gif (Na ne kaip pas trumpaplauki suni,bet dar mazesnius tongue.gif ) pas ka jie yra visai visai visai mazyciai arba ju nera tai labai gerai,o man tos dulkeles nuseda ant plaukuciu o ne ant veido ir gaunasi sakar makar blink.gif
Atsakyti
QUOTE(xlr @ 2005 09 05, 21:36)
gal galetum imest tos pudros nuotraukele arba tikslu pavadinima? Susigundziau...  rolleyes.gif



pati nufotkint dabar negaliu, bet internete niekaip nesugebėjau tikslesnės nuotraukos rast (kad ir viršelis matytųsi). Pudra yra va tokia
Dangtelis yra taip pat tokios mėlynos spalvos, ir užrašyta "MF". Tikslesnio pavadinimo nėra. Tikiuosi bent truputį padėjau ax.gif 4u.gif

QUOTE(vilmike)
sveikute.o si biri pudra skirta misriai odai?


Sveikute. Žinai, ten neparašyta, kad būtent mišriai odai, bet mano mišri ir yra. Ir ji man puikiai tinka. Krempudrą naudoju Maxfactor lasting performance, taip pat šią birią pudrytę ir bent jau man asmeniškai, tai thumbup.gif . Tarkim man šiandien šiek tiek pradėjo blizgėti kažkur ~ po 8 val. Tai pasipudrinau nosytę ir liuks.
4u.gif
Atsakyti
o kai pasitepi tos birios pudros neatrodo kad veidukas daug primaliavotas?nesimato tos pudros?
Atsakyti