Įkraunama...
Įkraunama...

Keratokonusas

QUOTE(Rasamargarita @ 2010 01 07, 14:00)
Man grudo daug informacijos apie ta lesiu prieziura ir t.t., tai supratau, kad puse metu jokio vargo nematysiu. Del sito reikes pasiteirauti. Bet kad ten reikes rodytis periodiskai kas menesi, ir tik pas juo pirkti skysti-tai yra 100 proc. Nes to skyscio tikrai absoliuciai nera niekur. Kaip isaiskejo eilinej miesto optikoj, kietiems lesiams jie neturi nieko, nes juos nesiojanciu tera vienetai, t.y. tokie nelaimeliai, kaip mes





Laba diena.Norejau paklausti,kodel ne vienas is jusu anksciau rasanciu nesidaro KERATOKONUSO operacijos.Ar ka blogo girdejote ar siaip nedrystate,as nemanau kad yra protinga laukt kol issigaubs tavo akis ir paskui pades tik persodinimas.Raso Andriu is zmonos niko.Darysiu operacija 10.01.14 Nedaug ir liko iki jos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2010 01 09, 14:22)
Laba diena.Norejau paklausti,kodel ne vienas is jusu anksciau rasanciu nesidaro KERATOKONUSO operacijos.Ar ka blogo girdejote ar siaip nedrystate,as nemanau kad yra protinga laukt kol issigaubs tavo akis ir paskui pades tik persodinimas.Raso Andriu is zmonos niko.Darysiu operacija  10.01.14  Nedaug ir liko iki jos  schmoll.gif


kažkas čia rašė, kad darėsi tą operaciją.
Aš asmeniškai nelabai pasitikiu.
Po operacijos būtinai parašykit apie pokyčius. sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Jei operacijos asmeniskai man butu reikeje, gydytoja, manau, butu parekomendavusi. Kaip tik sake, kad ragena skaidri, operacijos nereikia.

Lesiai-super as labai laiminga, kad gerai juos pritaike, matau abiem akim po 1.
Laikausi nuomones, kad save susipjaustyti suspesiu visada.
Atsakyti
QUOTE(Rasamargarita @ 2010 01 09, 15:34)
Jei operacijos asmeniskai man butu reikeje, gydytoja, manau, butu parekomendavusi. Kaip tik sake, kad ragena skaidri, operacijos nereikia.

Lesiai-super as  labai laiminga, kad gerai juos pritaike, matau abiem akim po 1.
Laikausi nuomones, kad save susipjaustyti suspesiu visada.




Na taip jei liga neprogresuoja ir yra sustojus tai kam ta operacija ,Bet mano atveju pasitikrinau po pusmecio tai liga yra pazengusi i prieki,tai noriu sustabdyti visa ta reikala. g.gif
Atsakyti
mano vyras kietu lesiu jokiu spec tirpalu neplauna g.gif isplauna vaikisku sampunu, gerai isskalauja.merkia vandeny... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dange29 @ 2010 01 10, 22:35)
mano vyras kietu lesiu jokiu spec tirpalu neplauna g.gif isplauna vaikisku sampunu, gerai isskalauja.merkia vandeny... g.gif



Na, jei yra specialios priemones, kodel nepanaudoti ju rolleyes.gif Tarybiniais laikais, kai nieko nebuvo, taip, plovem sampunu ir mirkem vandeny
Atsakyti
Sveiki. Mano vyras turi keratokonusą nuo kokių 21-22 metų. dabar jam 47. jis sako, kad kariuomenėj susitraumavo tą akį. Gal ir taip. Pas gydytojus dėl tos ligos pradėjo vaikščiot tik prieš kokius 10 m. (iki tol net diagnozės nežinojo). O kreipėsi į medikus dėl to, kad pradėjo matyti blogiau su sveikaja akim, o su ,,blogaja" visai nieko nebematė-tik šviesą. To kieto lešio mano vyras nenešiojo schmoll.gif -graužė, braižė jam ir pan. Važiavom į KMUK pas profesorių Jašinską. Nustatė, kad nesveikojoj akį yra katarakta. Pakeitė lešiuką pats profesorius. Pastatė į eilę ragenos persodinimui prieš kokius 6 metus. Dabar paskambino iš donorų registro ir liepė vėl atvykti pas Jašinską konsultacijai ir patvirtinti parašu, kad sutinki būti recipientų sąraše (pasikeitė įstatymai). Apie jokius cross ir pan. nieko negirdėjom dar. Reikės pasiskaitinėt, bet paskaičius jūsų pasisakymus, manau, kad nelabai verta. Kitos akies regėjimos po truputį silpsta. Matyt, kad veža visą krūvį. Kad joje vyktų keratokonuso procesai lyg ir nematyti. O galvą skauda gana dažnai...Tik niekad negalvojau, kad nuo to gali skaudėti galvą blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red40: 12 sausio 2010 - 16:03
QUOTE(red40 @ 2010 01 12, 16:02)
Sveiki. Mano vyras turi keratokonusą nuo kokių 21-22 metų. dabar jam 47. jis sako, kad kariuomenėj susitraumavo tą akį. Gal ir taip. Pas gydytojus dėl tos ligos pradėjo vaikščiot tik prieš kokius 10 m. (iki tol net diagnozės nežinojo). O kreipėsi į medikus dėl to, kad pradėjo matyti blogiau su sveikaja akim, o su ,,blogaja" visai nieko nebematė-tik šviesą. To kieto lešio mano vyras nenešiojo schmoll.gif -graužė, braižė jam ir pan. Važiavom į KMUK pas profesorių Jašinską. Nustatė, kad nesveikojoj akį yra katarakta. Pakeitė lešiuką pats profesorius. Pastatė į eilę ragenos persodinimui prieš kokius 6 metus. Dabar paskambino iš donorų registro ir liepė vėl atvykti pas Jašinską konsultacijai ir patvirtinti parašu, kad sutinki būti recipientų sąraše (pasikeitė įstatymai). Apie jokius cross ir pan. nieko negirdėjom dar. Reikės pasiskaitinėt, bet paskaičius jūsų pasisakymus, manau, kad nelabai verta. Kitos akies regėjimos po truputį silpsta. Matyt, kad veža visą krūvį. Kad joje vyktų keratokonuso procesai lyg ir nematyti. O galvą skauda gana dažnai...Tik niekad negalvojau, kad nuo to gali skaudėti galvą blink.gif


Na, kaip jau turbut skaitei, ir odos alergija veido, o ir viso kuno keratokonusas gali "duoti"
Atsakyti
QUOTE(Ajurekiuke @ 2010 01 09, 14:22)
Laba diena.Norejau paklausti,kodel ne vienas is jusu anksciau rasanciu nesidaro KERATOKONUSO operacijos.Ar ka blogo girdejote ar siaip nedrystate,as nemanau kad yra protinga laukt kol issigaubs tavo akis ir paskui pades tik persodinimas.Raso Andriu is zmonos niko.Darysiu operacija  10.01.14  Nedaug ir liko iki jos  schmoll.gif

Daremes doh.gif Kazko labai blogo kaip ir neteko girdeti, pasiskaitykit forumus anglu kalba jeigu suprantat, ten nemazai pasidariusiu galima rasti. Bet nauda irgi abejotina rolleyes.gif Sustabdyti gal ir sustabdo, bet ar visam likusiam gyvenimui-neaisku, kazkur buvau nuskaicius, kad per 5 metus neatsinaujino 75 proc. serganciuju. Nors vel, info galima rasti ivairios.
Nenoreciau nei siulyti, nei atkalbineti, pati nezinau ar teisingai pasielgiau, bet antros akies nedarysiu schmoll.gif

QUOTE(Rasamargarita @ 2010 01 09, 15:04)
Jei operacijos asmeniskai man butu reikeje, gydytoja, manau, butu parekomendavusi. Kaip tik sake, kad ragena skaidri, operacijos nereikia.

Lesiai-super as  labai laiminga, kad gerai juos pritaike, matau abiem akim po 1.
Laikausi nuomones, kad save susipjaustyti suspesiu visada.

Jus turbut turite omenyje ragenos persodinima, o Ajurekiukes vyras crosslinkinga.
Papildyta:
QUOTE(Rasamargarita @ 2010 01 09, 15:04)
Jei operacijos asmeniskai man butu reikeje, gydytoja, manau, butu parekomendavusi. Kaip tik sake, kad ragena skaidri, operacijos nereikia.

Lesiai-super as  labai laiminga, kad gerai juos pritaike, matau abiem akim po 1.
Laikausi nuomones, kad save susipjaustyti suspesiu visada.

O kiek matote be lesiu? Gal kitaip paklausiu, kiek matote su akiniais, t.y, kiek akiniai koreguoja?
Papildyta:
QUOTE(red40 @ 2010 01 12, 17:02)
Pastatė į eilę ragenos persodinimui prieš kokius 6 metus. Dabar paskambino iš donorų registro ir liepė vėl atvykti pas Jašinską konsultacijai ir patvirtinti parašu, kad sutinki būti recipientų sąraše (pasikeitė įstatymai). Apie jokius cross ir pan. nieko negirdėjom dar. Reikės pasiskaitinėt, bet paskaičius jūsų pasisakymus, manau, kad nelabai verta. Kitos akies regėjimos po truputį silpsta. Matyt, kad veža visą krūvį. Kad joje vyktų keratokonuso procesai lyg ir nematyti. O galvą skauda gana dažnai...Tik niekad negalvojau, kad nuo to gali skaudėti galvą blink.gif

O persodinimo laukia kaip supratau, ta blogesnioji akis, kuri mato tik sviesa? Jokie crossai tikrai nepades, tai daroma pirminese ligos stadijose.

Galva skauda ir man. ir kartais blogesnes akies obuoli.
Papildyta:
QUOTE(Ajurekiuke @ 2009 12 21, 12:50)
Tai va turesiu operacija  2010.01.14. diena vienos akies,bet operuosiuosi abi.

Pamaciau data, tai jau rytoj. Pasipasakokit kaip sekesi, kai jau galesit ziuret i kompa cool.gif wacko.gif
Atsakyti
O persodinimo laukia kaip supratau, ta blogesnioji akis, kuri mato tik sviesa? Jokie crossai tikrai nepades, tai daroma pirminese ligos stadijose.
Taip taip. Bet to persodinimo kažkaip mažai tikėtina sulaukti. Jau kokie 6 metai laukia, bet nė karto jokio skambučio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red40: 13 sausio 2010 - 16:02
Sekmes besioperuojanciam!

Kazkas rase jog galva skauda nuo akiu, va del to as ir pradejau ieskot ligu... tuomet ir rado abiejose akyse. po 8val darbo prie pc budavau vaiksciojantis lavonas, skaudedavo galva (jausmas kai adatom badytu).

siuo metu apsieinu dar su minkstais lesiais, bet ryskumo nebera. isbandziau spec uzsakomus su cilindru, bet ilgai veze o kai sulaukiau jau man jie nebetinka, ragena kitaip isigaubus. pinigai nors ir nedideli i bala.

Zmones kurie nesiojate kietuosius lesius visi juos pasidarete Lietuvoje ar ir kur nors uzsienye? kaip su lesiu kokybe? kaina ir pan? jauciu jog arteja laikas kai prireiks..

Dekui uz info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarraa: 13 sausio 2010 - 21:58
QUOTE(red40 @ 2010 01 13, 17:02)
O persodinimo laukia kaip supratau, ta blogesnioji akis, kuri mato tik sviesa? Jokie crossai tikrai nepades, tai daroma pirminese ligos stadijose.
Taip taip. Bet to persodinimo kažkaip mažai tikėtina sulaukti. Jau kokie 6 metai laukia, bet nė karto jokio skambučio...

Atleiskite, jeigu per daug smalsauju blush2.gif Ar ant akies matosi kazkas, pvz drumstumas, ar dar kas nors unsure.gif ?
Papildyta:
QUOTE(sarraa @ 2010 01 13, 22:57)
Sekmes besioperuojanciam!

Zmones kurie nesiojate kietuosius lesius visi juos pasidarete Lietuvoje ar ir kur nors uzsienye? kaip su lesiu kokybe? kaina ir pan? jauciu jog arteja laikas kai prireiks..

Dekui uz info.

Tai va, tikrai zinau, kad yra vaziuoujanciu kietuju lesiu i Latvija pas mineta anksciau gydytoja. Galbut atsiras kas pasidalins savo patirtimi ir parasys i foruma ax.gif
Atsakyti