Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI

QUOTE(ok7ana @ 2009 05 28, 17:22)
kazin kas buna ypatingo scenarijuose kurie siulomi pirkt? g.gif

manau, kad nieko ypatingo. eiliniai nuvalkioti tekstai iš interneto platybių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mycas @ 2009 05 28, 17:09)
sveikos mergytes, norejau visoms padekoti uz visus scenarijus ir visas kitas geras idejas, mano eile kita savaite, tai savaitgali vienu prisedimu visa scenariju pasirasiau ir atrodo visai nebliogai(kad tik nebutau is anksto pasigyrus) blush2.gif  ir stalo ispirkimui tokia baika sugalvojau, bet kaip pavyks papasakosiu po veselios. Tik dar vienas dalykelis mane neramina, nelabai man patinka jokie zodziai seimos zidiniui....gal kas turit kokius negirdetus ar bent minti kokia....labai aciu  smile.gif

pries du metus buvau svocia.savais zodziais pasakiau apie seima,apie tevu meile,o uzbaigiau Uztenka zodziu,te jausmai uzpildo dienas kaip kristolas,kaip snaiges savo tyrumu.te jusu norai,siekiai,svajos issipildo.te zidinys susildo kai bus abiems sunku. kol sakiau zozius,muzikantai tyliai grojo.visai neblogai tada buvo.
Papildyta:
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 28, 17:37)
manau, kad nieko ypatingo. eiliniai nuvalkioti tekstai iš interneto platybių  biggrin.gif

tikiuosi smalsumas manes si karta nenugales ir as nenusipirksiu biggrin.gif o dar drauge kuriancia turiu,tai geriau jai sumokesiu,kad ka grazaus parasytu
Atsakyti
QUOTE(ok7ana @ 2009 05 28, 16:45)
pries du metus buvau svocia.savais zodziais pasakiau apie seima,apie tevu meile,o uzbaigiau  Uztenka zodziu,te jausmai uzpildo dienas kaip kristolas,kaip snaiges savo tyrumu.te jusu norai,siekiai,svajos issipildo.te zidinys susildo kai bus abiems sunku.  kol sakiau zozius,muzikantai tyliai grojo.visai neblogai tada buvo.


aciu labai, as taip pat bandau savais zodziais, labai jau nenorejau tu....sugrizta pasisildyti ir bla bla.....
grazi pabaiga, bandysiu ikomponuoti 4u.gif
Papildyta:
Del tu parduodamu tai as manau kad ten niekda nerasit to ka is sirdies galima parasyti, pora geru minciu is jau kazkur girdetu ir viskas gana laisvai liejasi, tik prisesti reikia. nebant jau labai labai laikas spaustu..... g.gif
Atsakyti
jau dabar is siokios tokios patirties galiu pasakyt niekam neidomus tie tekstai ir ilgos nors ir grazios eiles. Viska kuo trumpiau kuo nuosirdziau ir kuo maziau eiliu ,geriau bairiuku kokiu. Patyriau savo kailiu o kai dar musu publika tokia nelabai inteligentiska tai tie grazus zodziai jiem is vis neidomu buwo.
Prisiminiau dar wiena nesamone kol jaunasis is sirdies mum prie stalo dekojo jo sesuo pastoviai ji replikavo ir bande ji uzvartyt kaip sakoma nors jei netoli 30metu jau, bet taip kiauliskai per wisas vestuwes elges.
Atsakyti
Pas mus publika buvo įvairi - iš iš miesto, ir iš kaimo. Bet visi tolerantiški. Kad ir buvo pas mane eilių (na jos gražios man, ir su tinkama intonacija perskaitytos tam tikru metu tikrai labai tiko), niekas nereplikavo, niekas nešūkavo, niekas nevalgė - tikrai jutau publikos pagarbą ne tik man, kaip svočiai, bet ir jauniesiems. Juk ta šventė - būtent jų.
Atsakyti
na musu publika per puse skikus buwo wiena dalis tikrai jaute kad cia jaunuju svente o kita pagert buwo atejus.
Atsakyti
o mes pirsliausim ten kur tik jaunuosius tepezystam...del to tai baisu truputi, o jie dar kitokio tikejimo gimine tai nezinau ar viskas taip pat vestuvese, bet rasiausi kad butu neutralu tai ziuresim....parasysiu jums butinai kaip sekesi, jau kita sav skrendam i lt...... smile.gif
Atsakyti
Merginos, aš būsiu tik pamergė vestuvėse, bet nuotaka būtent man patikėjo padaryti jos išlydėtuves iš namų, kai jaunikis atvažiuoja, t.y. ne tiek išlydėtuves, bety jaunikio sutikimą. Patinka jai viskoie žaidimai, išpirkimai, išbandymai jaunikiui ir nors tai toli gražu prieštarauja mano skoniui ir norams, bet reikia padaryti kaip ji nori. Gal patartumėte ką galima būtų padaryti...
Atsakyti
Cia tu pasitikimu pilnos temos, o jos nurodytos pirmoj zinutej mirksiukas.gif As savo neisduosiu blush2.gif Siandien visa diena interneto nebuvo, nes as ziopla nemokejau tinkamai kabelio pajudint, jis pas mus pasijudina ir dingsta intas doh.gif Bet uztat pasirasiau scenariju iki pirmo stalo thumbup.gif Dabar liko vakarine cisa dali sukurpt ir viskas g.gif Dar daaaug darbo, neskaitant visu rankdarbiu doh.gif O ryt vakare vel baliavosim su MB gimine, vis dar mano 30 svesim ir artejanti mazojo pirma gimtadieni thumbup.gif Bus puse veselios susirinke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliukazz: 28 gegužės 2009 - 18:35
as ilgu eiliu ir nemegstu,bet tie trumpuciai ...grazu,o dar skambant tuliai muzikai...as romantike biggrin.gif .tik nereikia ilgai kalbet ir leist sveciams pabendraut tarpusavi
Atsakyti
O as dabar ziuriu visu vestuves is eiles, kiek tik gaunu, kuriose esu buvus biggrin.gif Ale jei viska gaut, tai iki vestuviu nespesiu perziuret g.gif lotuliukas.gif Na bet man vistiek didziausias klausimas, kaip vestuves be muzikantu doh.gif Niu niekaip neismastau, kaip pravest doh.gif Gal kam teke susidurt ir gali pasidalint idejom g.gif
Atsakyti
QUOTE(ok7ana @ 2009 05 28, 16:22)
kazin kas buna ypatingo scenarijuose kurie siulomi pirkt? g.gif

patikek nieko gero, jau mes cia geriau sukuriam, visos dalinames savo idejomis ir super scenarijus gaunasi thumbup.gif
Atsakyti