Įkraunama...
Įkraunama...

SVOČIŲ NAMAI

QUOTE(leliukazz @ 2009 05 28, 19:35)
O ryt vakare vel baliavosim su MB gimine, vis dar mano 30 svesim ir artejanti mazojo pirma gimtadieni thumbup.gif Bus puse veselios susirinke biggrin.gif

drinks_cheers.gif kaip saunu kai tiek svenciu, bet ir per kisene deda, bet ka padarysi , kad taip viskas i kruva, bet cia neblogas startas vestuvems biggrin.gif . O va man si savaitgali 50reik pravest, tai ir vakaruoju po darbo, ir cia negaliu neuzsukt paskaityt musu svociuciu plepaliuku, jauciu mes jau sergam ta liga, biggrin.gif . O birzelio 3reik 25meti , o birzelio 17d 70, tai jau ruosiosi , o rugpjuti laikia vestuviu metines, auksiniu vestuviu metines. Tai nepatikesit taip viskas maisosi, rasau ir skaitau kasdien ka kur parasiau, kad 2kartus neirasyciau. bet man patinka, o ypac kai viskas paruosta tai gali ir drinks_cheers.gif
Atsakyti
man kol kas be mokslu tai ramybes periodas bet neilgai.... eina kalbos kad rugseji kit drauge zada teket tai nzn kaip cia bus smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, kaip senai čia buvau įlindusi, kiek prišnekėjot thumbup.gif
O aš nebespėju nieko - darbe pareigos keitėsi kol įsivažiavau darbavausi iki pajuodavimo, namų rūpesčiai, pasiruošimas vestuvėm doh.gif Jau pradedu stresuoti, kad nebesugebėsiu piršliauti, susimaišysiu doh.gif Žodžiu priešvestuvinis sindromas.

Vakarai visi paskirti "darbščiųjų rankų būreliui" biggrin.gif : pasisiuvau antpečius komendantams, maišiukus stalo išpirkimui, baigiu pasidaryti pasižadėjimų korteles svečiams. Kai pabaigsiu galėsiu pasidalinti kas norės. Pas mus apie 40 žmonių bus, tai kažkur tiek ir pasidarysiu.

Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 28, 22:16)
man kol kas be mokslu tai ramybes periodas bet neilgai.... eina kalbos kad rugseji kit drauge zada teket tai nzn kaip cia bus smile.gif

mergaičiuke, o kada bus foto kokių?
kaip antrą dieną atrodei/
ir iš pirmos su pulku, jaunaisiais?
Atsakyti
QUOTE(leliukazz @ 2009 05 28, 20:23)
O as dabar ziuriu visu vestuves is eiles, kiek tik gaunu, kuriose esu buvus biggrin.gif Ale jei viska gaut, tai iki vestuviu nespesiu perziuret g.gif  lotuliukas.gif Na bet man vistiek didziausias klausimas, kaip vestuves be muzikantu doh.gif Niu niekaip neismastau, kaip pravest doh.gif Gal kam teke susidurt ir gali pasidalint idejom g.gif


Mes panasaus likimo- mano vestuve ir be muzikantu.Nezinau kaip pasiseks bet manau busiu vakaro vedancioji. As daugiau rimtus dalykus , o pirsliui palieku juokelius - tai jis puikiai sugeba.Bet cia tik mano vizija - dauguma sveciu as pazystu , viliuosi kad bus normaliai. Siek tiek gasdina pulkas - ju visa kariuomene - 7poros .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astarna: 28 gegužės 2009 - 20:43
QUOTE(astarna @ 2009 05 28, 21:40)
Mes panasaus likimo- mano vestuve ir be muzikantu.Nezinau kaip pasiseks bet manau busiu vakaro vedancioji.  As daugiau rimtus dalykus , o pirsliui palieku juokelius - tai jis puikiai sugeba.Bet cia tik mano vizija - dauguma sveciu as pazystu , viliuosi kad bus normaliai. Siek tiek gasdina pulkas - ju visa kariuomene - 7poros .

nieko baisaus pas mane 10buvo, atlaikiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 28, 20:36)
mergaičiuke, o kada bus foto kokių?
kaip antrą dieną atrodei/
ir iš pirmos su pulku, jaunaisiais?

mane jau pacia nervina , sake dar fotografo fotkiu nera is paprastu fotiku irgi nesusirinko dar tikiuos savaitgaliui gauti bent kelias foto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 28, 23:25)
mane jau pacia nervina , sake dar fotografo fotkiu nera is paprastu fotiku irgi nesusirinko dar tikiuos savaitgaliui gauti bent kelias foto  schmoll.gif

oho, neskuba...o juk taip įdomu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 28, 21:30)
oho, neskuba...o juk taip įdomu  bigsmile.gif

tai vat nervuoja jie mane su savo neskubejimu kartais smile.gif na bet tikiuosi kad si savaitgali bent kelias foto isikaulysiu.....
Atsakyti
QUOTE(loretita2 @ 2009 05 28, 23:02)
nieko baisaus pas mane 10buvo, atlaikiau  biggrin.gif

jei pulkas labai jaunas ir dar daug tai sunku su jais.mane net muzikantai ramino per praejusias vestuves.sako dabar toks jaunimas,reikia prie ju taikytis.o pulkelis kaip per paprasta baliuka,kada uzsimane tada pakilo nuo stalo,nespedavau net suziuret kada jie dingdavo
Atsakyti
Sveikos svociutes, 4u.gif

As cia biski gal ne i tema, bet noriu jusu visu kai ko paklausti,labai reikia nuomones. Kaip jus darot tos kurios dirbat, ar imat pries vestuves atostogas, ar uztenka laiko jei neimat atostogu, ar imat tik kokia laisva diena. Nezinau ka man daryt, vasara tikriausiai galesiu pasiimti tik savaite atostogu, o labai norim islekti su MB kur nors paatostogauti, tai nezinau ar atsisakyti atotogu ir pasilikti laisva savaite pries vestuves ar imti atostogas g.gif . Man neramu kad galiu daug ko nespeti.

Na ka rytoj svociauja zeniania, Varėnė didžiausios jums sėkmės mergaites, daug geros nuotaikos ir gero oro, linksmos publikos na ir gero svočiavimo.

Mandra_sandra na tu tai tikra saunuole bigsmile.gif , tiek visko prisidarei jau, as kai paziuriu tavo pasiruosimo tempus, man jau net baisu darosi unsure.gif , nes as einu i vestuves savaite anksciau nei tu, ir dar nieko neturiu pasiruosus, nes visai neturiu laiko, visa laika atema mokslai ir darbas, tik cia kartai turiu laiko ikisti nosi pasiskaityti blush2.gif , tai man baisu ar biskiuka daugiau nei per menesi spesiu viskam pasiruosti, ir dar mergvakari suorganizoti. O seip dar mes persikraustyti turesim, nu vienu zodziu doh.gif

Cia kazkas klause ar pirkti scenariju, tai tikrai tkrai nepirkit schmoll.gif , nes zinokit ten nesamone yra as pati maciau, jie is cia viska ima ir daug prideda nuvalkiotu ir senu tekstu, jokiu staigmenu ir jokiu siurprizu. Drauge gal pries pora metu buvo nusipirkus, tai as jai pasakiau kad ismete pinigus i bala, nes ka ji nusipirko gali gauti laisvai nemokamai, tik aisku reikia ideti biski darbo ir susidelioti i vietas o ten jau buna viskas sudeliota, tik visai neideta meiles rasant ir nuobodu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mergaiciuke_ee @ 2009 05 28, 21:16)
man kol kas be mokslu tai ramybes periodas bet neilgai.... eina kalbos kad rugseji kit drauge zada teket tai nzn kaip cia bus smile.gif


Jau ir tu susirgsi lotuliukas.gif Reiks tapt samdomom svociom doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti