Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

na niekas ir nesako kiek kas turi maitinti, kiekvienos cia asmeninis pasirinkimas. taciau as pati noriu ismaitinti vaika bent iki 1.5 metu. cia mano pasirinkimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 05, 16:41)
drinks_cheers.gif pilnai su tavim sutinku...
nuo likimo nepabegsi  mirksiukas.gif

na likimas likimui nera lygus ax.gif . manau, kad jei sakysi , kad blogai, tai ir bus BLOGAI schmoll.gif verysad.gif . O jei sakysi, kad visko buna ir po nesekmes ateina SEKME ir viskas bus GERAI, tai zinokit taip ir BUS thumbup.gif
nes mes patis save programojam, savo posamone. ir jei tau sako: turiu bloga ir gera zinia, nuo kurios pradeti? Dauguma atsako: nuo blogos, o tai, gerai zinau is psichologijos - neteisinga. nes jeigu isklausai gera zinia, ji neleidzia blogai prasiskverbti i musu gyluma ir reakcija kitokia buna. o isklausius bloga zinia, ji neleidzia pilnai pasidziaugti geraja.
na teko buti vienose kursose apie tai ir pati pakeiciau savo nuomone apie ta blogi ir geri. ir suvokiau, kad taip ir buna, jei sedi zmogus ir nuolatos visko bijo ar laukia to blogio, tai jam ir nesiseka nuolatos. O kai optimistiskas poziuris i gyvenima ir kaip eini su sypsena per savo likima, tai nera jis toks baisus bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
mane siendien uzpuole filosofines mintis ax.gif thumbup.gif bigsmile.gif
MERGYNOS VISKAS BUS GERAI vykit ta pesimizma lauk mirksiukas.gif
Atsakyti
turiu toki klausimuka. matau, kad cia apie zindyma diskutuojate, bet vis tik temos pavadinimas yra kudikio miegelis. taigi ir mano klausimas bus susijes su miegu. galbut labiau patyrusios mamytes gales patarti...
mums dabar beveik dvi savaites. diena miega gana ramiai. taciau naktinis miegas labai neramus. kartais net nesuprasi, ar miega, ar jau prabudo. per miega niurzga, inkscia, juda, dejuoja, stena, muistosi, atrodo, kad tuoj prades verkti, paskui nurimsta. ar tai normalu? ir ar reiketu imti ant ranku, ar laukti, kol prades verkti? nakti maitinu kas 2-2,5val.
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 05, 13:45)
is tiesu esu fataliste, manau, kad visvien bus taip, kaip turi buti ir nuo vezio, deja, nepabegsi, jei jau lemta  verysad.gif

QUOTE(lincia_pincia @ 2009 11 05, 14:41)
drinks_cheers.gif pilnai su tavim sutinku...
nuo likimo nepabegsi  mirksiukas.gif

na likimas likimu, labai nedaug dalyku nepriklauso nuo musu. o siaip mes patys esam savo likimo kalviai. nes dauguma dalyku priklauso nuo musu paciu, nuo musu pasirinkimo, nuo musu ryztingumo ir drasos. jurgitaki tu taip kalbedama man primeni arabus, kurie sedi rankas sudeja ir sako inshallah (kaip dievas duos ar kaip bus taip bus), bet kad atsistot ir kazka padaryti, kad procesas pajudetu, tai jau ne. vezys ne mirtinas, daug zmoniu issigydo, bet taip pat ji galima aplenkti. tiesiog reikia keisti gyvenimo budo, ko mes visi labai bijome. Zinoma nesuplanuosi kada tave masina partrenks, ar tu mirsi (ne duok die), bet visa kita musu rankose, net ir su baisiom ir mirtinom ligom galima kovot ir nugalet 4u.gif tik reikia pasitiketi savimi ir tiketi kad bus taip kaip tu nori kad butu! ax.gif

Papildyta:
QUOTE(freken snork @ 2009 11 05, 18:55)
turiu toki klausimuka. matau, kad cia apie zindyma diskutuojate, bet vis tik temos pavadinimas yra kudikio miegelis. taigi ir mano klausimas bus susijes su miegu. galbut labiau patyrusios mamytes gales patarti...
mums dabar beveik dvi savaites. diena miega gana ramiai. taciau naktinis miegas labai neramus. kartais net nesuprasi, ar miega, ar jau prabudo. per miega niurzga, inkscia, juda, dejuoja, stena, muistosi, atrodo, kad tuoj prades verkti, paskui nurimsta. ar tai normalu? ir ar reiketu imti ant ranku, ar laukti, kol prades verkti? nakti maitinu kas 2-2,5val.

cia viskas normalu, jus dar tiesiog sumaise diena su naktim, tai praeis. tiesiog isaugsite, manau, beveik visiems kudikeliams taip buna, bet mazdaug apie trecia gyvenimo menesi viskas susitvarko ir vaikiukas pradeda isivedinet savo miegojimo ir valgymo rezima. sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 05, 20:11)


cia viskas normalu, jus dar tiesiog sumaise diena su naktim, tai praeis. tiesiog isaugsite, manau, beveik visiems kudikeliams taip buna, bet mazdaug apie trecia gyvenimo menesi viskas susitvarko ir vaikiukas pradeda isivedinet savo miegojimo ir valgymo rezima. sekmes jums 4u.gif


na, bet atrodo, kad jis miega... tik tas miegas toks neramus, gaila maziuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 05, 21:11)
na likimas likimu, labai nedaug dalyku nepriklauso nuo musu. o siaip mes patys esam savo likimo kalviai. nes dauguma dalyku priklauso nuo musu paciu, nuo musu pasirinkimo, nuo musu ryztingumo ir drasos. jurgitaki tu taip kalbedama man primeni arabus, kurie sedi rankas sudeja ir sako inshallah (kaip dievas duos ar kaip bus taip bus), bet kad atsistot ir kazka padaryti, kad procesas pajudetu, tai jau ne. vezys ne mirtinas, daug zmoniu issigydo, bet taip pat ji galima aplenkti. tiesiog reikia keisti gyvenimo budo, ko mes visi labai bijome. Zinoma nesuplanuosi kada tave masina partrenks, ar tu mirsi (ne duok die), bet visa kita musu rankose, net ir su baisiom ir mirtinom ligom galima kovot ir nugalet 4u.gif tik reikia pasitiketi savimi ir tiketi kad bus taip kaip tu nori kad butu! ax.gif



Fatimaallaa, nepyk, gal ne taip supratai mano zodzius, as tikrai nesedziu ranku sudejusi, tiesiog tikiu aukstesne jega (Dievu, likimu ar kuo TAI bepavadinsi) ir ypac tuo, kad viskas bus gerai thumbup.gif visa laika tuo tikejau, nepaisant to, ka gyvenime esu patyrus mirksiukas.gif


QUOTE(freken snork @ 2009 11 05, 21:50)
na, bet atrodo, kad jis miega... tik tas miegas toks neramus, gaila maziuko  unsure.gif


maniske irgi taip miegodavo, vis pabusdavau paziureti, apkamsyti ir pan., dabar jau ramiau miega. gal tie maziukai praejusi gyvenima sapnuoja? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2009 11 05, 19:50)
na, bet atrodo, kad jis miega... tik tas miegas toks neramus, gaila maziuko  unsure.gif


zinau, mums irgi taip buvo. manoji diena lovoje is viso nemiegodavo vos ne iki 3 men. tiesiog vos ji uzsnusdavo, as eidavau ir pati gultis ir leidavau jai pagulet man ant pilvo. jei imigdavo stipriau perkeldavau i lovyte, jei ne, taip ir praguledavom valanda kita. o po to tiesiog viena diena eme viskas ir pasikeite. tiesiog reikia apsisarvuoti kantrybe ir islaukti si sunku laikotarpi. pirmi trys men patys tokie sunkiausi
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 05, 21:21)
Fatimaallaa, nepyk, gal ne taip supratai mano zodzius, as tikrai nesedziu ranku sudejusi, tiesiog tikiu aukstesne jega (Dievu, likimu ar kuo TAI bepavadinsi) ir ypac tuo, kad viskas bus gerai  thumbup.gif  visa laika tuo tikejau, nepaisant to, ka gyvenime esu patyrus  mirksiukas.gif

nei pykstu nei ka, bet as manau, kad gerai tave supratau, tu tiki likimu ir tiki, kad viskas is anksto yra nuspresta kas mums bus, o as tikiu, kad vis tik likima galima apgauti ir bus taip kaip tu nori, kad butu
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2009 11 05, 20:55)
turiu toki klausimuka. matau, kad cia apie zindyma diskutuojate, bet vis tik temos pavadinimas yra kudikio miegelis. taigi ir mano klausimas bus susijes su miegu. galbut labiau patyrusios mamytes gales patarti...
mums dabar beveik dvi savaites. diena miega gana ramiai. taciau naktinis miegas labai neramus. kartais net nesuprasi, ar miega, ar jau prabudo. per miega niurzga, inkscia, juda, dejuoja, stena, muistosi, atrodo, kad tuoj prades verkti, paskui nurimsta. ar tai normalu? ir ar reiketu imti ant ranku, ar laukti, kol prades verkti? nakti maitinu kas 2-2,5val.

gali ko nors silto prie pilvuko prideti, jei raitosi, vadinasi digliukai. musu zarnynas irgi nakti veikia, raumenu pagalba tai visiskai normalu. tiesiog maziukai, kai gimsta dar neturi raumenuku, todel ir yra bejegiai verysad.gif . bet iki 3 men pilvo raumenys atsiranda ir jis bus ne varles (subliuskes), o normalus. pamatysi pati, kai po truputi formuosis. juk asiseda irgi tik tada, kai nugarosir raumenys sstipreja, atsistoja, kai koju bigsmile.gif
nepergyvenk, viskas bus gerai mirksiukas.gif
Papildyta:
griztam i tema mirksiukas.gif
kaip miegat?
Lincia, kaip igos ar pabego? gal ir miegelis susitvarke? ax.gif
mes kaip visada - blaskomes verysad.gif . antro dantuko dar nera, bet atrodo tuoj-tuoj bigsmile.gif
Atsakyti
Su miegeliu pas mus kazkokai nesamone pasidare...
Vaikas nueina miegoti tarp 10 ir 11 vakaro (tiksliau butu pasakyti, uzmigdomas), o kelti sapradejo 1, geriausiu atveju 1:30, o po to kas valanda, kas pusantros.
Pvz., vakar diena miegojo 1 karta 2 val., o kitus kelis po 5 min., vakare nemiegojo, tik pasnaude valgydamas, o naktis vistiek be miego... su zyzimais ir valgymais... Siandien po atsibudimo 7:30 po to pamiegojo dar valanda.
Nei dienos miegelyje nei nakt jokio ritmo nebeliko. Prabuvo vaikas dali laiko savo loveleje, bet daugiausiai su manim lovoje... NEbezinau ka ir daryti....
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 06, 01:44)

nei pykstu nei ka, bet as manau, kad gerai tave supratau, tu tiki likimu ir tiki, kad viskas is anksto yra nuspresta kas mums bus, o as tikiu, kad vis tik likima galima apgauti ir bus taip kaip tu nori, kad butu


dziugu, kad tavo gyvenimas toks sviesus ir grazus, baltu pavydu pavydziu. kai mano gera drauge, pats silciausias ir geriausias, visiems tik teigiamo linkintis zmogutis, budama 25m. apako, o mano mamyte, niekad nesirgusi, viena diena staiga mano akyse krito ir nebeatsikele, pasikeite mano poziuris i VISKAS BUS GERAI. nepaisant visko, dar kazkiek tuo tikiu, tik labai atsargiai..
atsiprasau visu, cia visai mes ne i tema is tiesu smile.gif

o kalbant apie miegeli - mano mazoji, dvi naktis be MP pramiegojusi, toliau sekmingai pora kartu per nakti keliasi pavalgyti smile.gif ir suprask tu tuos lialiukus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(freken snork @ 2009 11 05, 21:50)
na, bet atrodo, kad jis miega... tik tas miegas toks neramus, gaila maziuko  unsure.gif




adaptuojasi mažutėlis, nėr taip lengva iš mamytės, patekus į šį naują pasaulį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 06, 11:50)
Su miegeliu pas mus kazkokai nesamone pasidare...
Vaikas nueina miegoti tarp 10 ir 11 vakaro (tiksliau butu pasakyti, uzmigdomas), o kelti sapradejo 1, geriausiu atveju 1:30, o po to kas valanda, kas pusantros.
Pvz., vakar diena miegojo 1 karta 2 val., o kitus kelis po 5 min., vakare nemiegojo, tik pasnaude valgydamas, o naktis vistiek be miego... su zyzimais ir valgymais...  Siandien po atsibudimo  7:30 po to pamiegojo dar valanda.
Nei dienos miegelyje nei nakt jokio ritmo nebeliko. Prabuvo vaikas dali laiko savo loveleje, bet daugiausiai su manim lovoje... NEbezinau ka ir daryti....

pas mus daugiau nei pusmeti taip doh.gif
ir nieko nepadarau verysad.gif . todel apsisarvojau KANTRYBE, kartais jauciu, kad jos pritruksta, bet sakau, kad ateis ta laiminga valanda ir viskas susitvarkis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti