Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(verutekl @ 2009 11 06, 13:51)
pas mus daugiau nei pusmeti taip doh.gif
ir nieko nepadarau verysad.gif . todel apsisarvojau KANTRYBE, kartais jauciu, kad jos pritruksta, bet sakau, kad ateis ta laiminga valanda ir viskas susitvarkis bigsmile.gif  thumbup.gif




mums pradėjo tvarkytis tfu tfu tfu nuo 10 mėnesiuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 11 06, 13:51)
pas mus daugiau nei pusmeti taip doh.gif
ir nieko nepadarau verysad.gif . todel apsisarvojau KANTRYBE, kartais jauciu, kad jos pritruksta, bet sakau, kad ateis ta laiminga valanda ir viskas susitvarkis bigsmile.gif  thumbup.gif


Pabandem ir i kita kambari vaika pergabent - jokio skirtumo, tik, kad man toliau iki jo lakstyt smile.gif Bandziau ir pas ji kambari miegoti, vistiek keliasi. Prabudinej ir lovoje su mumis miegodamas, tik, kad tada man nereikia niekur eiti smile.gif
O prasidejo sitie kelinejimaisi nuo 3 men. Iki tok keldavosi nuo 2, kartais 3 kartus ir tomis paciomis valandomis.

Gal tikrai dar pilvukas, o gal jau dantukai. Ech... Reikia man is kazkur tos kantrybes gauti ir uo daugiau, ne svakarais jau pasidare sunku uzmigti zinznt, kad po valandos ar 2 reiks vel keltis...
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 06, 14:51)
Pabandem ir i kita kambari vaika pergabent - jokio skirtumo, tik, kad man toliau iki jo lakstyt smile.gif Bandziau ir pas ji kambari miegoti, vistiek keliasi. Prabudinej ir lovoje su mumis miegodamas, tik, kad tada man nereikia niekur eiti smile.gif
O prasidejo sitie kelinejimaisi nuo 3 men. Iki tok keldavosi nuo 2, kartais 3 kartus ir tomis paciomis valandomis.

Gal tikrai dar pilvukas, o gal jau dantukai. Ech... Reikia man is kazkur tos kantrybes gauti ir uo daugiau, ne svakarais jau pasidare sunku uzmigti zinznt, kad po valandos ar 2 reiks vel keltis...


ne, pilvukui pagal amziu velokai g.gif , o dantukai - gal ir taip, mes jau antro laukiam tongue.gif .
bet viskas prasidejo nuo kokiu poros savaiciu doh.gif . pradzioje galvojam - pilvas, po to - dantukai, o po ziurek perkopsim i antrus metukus lotuliukas.gif , trecius lotuliukas.gif ir nepastebesim, kaip viskas baigesi bigsmile.gif
tai paguoga sau ir kitiems, nes mano bachuras taip pat miegojo rolleyes.gif
Atsakyti
Maniskis visa nakti ismiega nuo nepilnai keturiu menesiu... t.y. nereikia nakti keltis ir valgydinti, o siaip miega ganetinai neramiai, tenka nakti kokius du-tris keltis ir soskyte duoti, tada toliau miega...
Atsakyti
[quote=jurgitaki,2009 11 06, 12:46]
dziugu, kad tavo gyvenimas toks sviesus ir grazus, baltu pavydu pavydziu. kai mano gera drauge, pats silciausias ir geriausias, visiems tik teigiamo linkintis zmogutis, budama 25m. apako, o mano mamyte, niekad nesirgusi, viena diena staiga mano akyse krito ir nebeatsikele, pasikeite mano poziuris i VISKAS BUS GERAI. nepaisant visko, dar kazkiek tuo tikiu, tik labai atsargiai..


na manau, kad reikia ziureti priezastis. del ko taip atsitiko draugei ir mamai? verysad.gif as irgi neturiu mamytes, jau beveik 10 metu verysad.gif ir nelabai buvo kam padeti nei moraliskai nei fiziskai, kai sunus isvydo pasauli, tai nezinojau uz ka grebtis - ar auginti naujagimi ar uzsimti laidotuvems... patikek, kai viskas ivyksta keliu savaiciu begije. vyras tomet buvo isvykes, uosviai - dirbdavo savo darbus(be to ne labai sutardavom), tai teko viska daryti paciai doh.gif . ir vaiko neramumus istverti ir kitus sunkumus, o ju buvo patikek laaaaabai daug doh.gif . kai atsigreziu i ta laika, man paciai idomu, kaip galima buvo isgyventi ir su vyru vis prisimenam ta perioda, kaip kosmara schmoll.gif ...
bet zinok viskas praeina ir pasimirsta. juk su laiku mes atsimenam, kas buvo gero givenime, o blogis lieka kazkur...
ps gal as tiesiog turiu nuostata, kad vaikai turi tevus laidoti, o ne atvirksciai g.gif
gyvenimas jau toks yra:siendien - juoda, ryt bus balta, vienzo - zebras bigsmile.gif
gal todel man lengviau, nei kitems, nes zinau, kad rytoj BUS VISKAS GERAI, jei siendien nesiseka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo verutekl: 06 lapkričio 2009 - 16:16
QUOTE(verutekl @ 2009 11 06, 09:34)
mes kaip visada - blaskomes verysad.gif . antro dantuko dar nera, bet atrodo tuoj-tuoj bigsmile.gif

tai del dantuku ir blaskosi, na nieko greit greit jums isdygs ir viskas susitvarkys. nors kaip pagalvoji, kad jei taip bus su kiekvieno dantuko augimu, tai mums dar ne greitai teks ismiegoti visa nakti doh.gif

na o mes irgi siom dienom keliames kas valanda nakti pagerti, bet as kazkaip stengiuosi tai pateisinti ir net dziaugtis tuo, nes vis tik daugiau skysciu mazyte isgeria, nes mes kazkoki bruda pasigavom ir truputi viduriuojam doh.gif

QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 06, 10:46)
dziugu, kad tavo gyvenimas toks sviesus ir grazus, baltu pavydu pavydziu. kai mano gera drauge, pats silciausias ir geriausias, visiems tik teigiamo linkintis zmogutis, budama 25m. apako, o mano mamyte, niekad nesirgusi, viena diena staiga mano akyse krito ir nebeatsikele, pasikeite mano poziuris i VISKAS BUS GERAI. nepaisant visko, dar kazkiek tuo tikiu, tik labai atsargiai..
atsiprasau visu, cia visai mes ne i tema is tiesu smile.gif

patikek kiekviena is musu pririnktu ne viena juodziausia diena savo gyvenime. mano gyvenime irgi buvo juodu kaip naktis akimirku- pries 7 metus mire mano vaikiukas, netrukus po to netekau savo mylimojo, visai neseniai mano teciui sustojo sirdis, visa laime, kad jis tuo metu ligonineje lanke mama ir ji spejo atgaivinti. bet zinok tai nevercia manes netiketi, kad as galiu kazka pakeisti.
Papildyta:
QUOTE(verutekl @ 2009 11 06, 15:14)
bet zinok viskas praeina ir pasimirsta. juk su laiku mes atsimenam, kas buvo gero givenime, o blogis lieka kazkur...
ps gal as tiesiog turiu nuostata, kad vaikai turi tevus laidoti, o ne atvirksciai g.gif
gyvenimas jau toks yra:siendien - juoda, ryt bus balta, vienzo - zebras bigsmile.gif
gal todel man lengviau, nei kitems, nes zinau, kad rytoj BUS VISKAS GERAI, jei siendien nesiseka mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif niekada nereikia prarasti vilties ir viskas atrodys kitaip
Atsakyti
[quote=Fatimaallaa,2009 11 06, 17:55]

na o mes irgi siom dienom keliames kas valanda nakti pagerti, bet as kazkaip stengiuosi tai pateisinti ir net dziaugtis tuo, nes vis tik daugiau skysciu mazyte isgeria, nes mes kazkoki bruda pasigavom ir truputi viduriuojam doh.gif

tai tikrai labai gerai, kad daug gere maze bigsmile.gif
juk vaikai nuo viduriavimo labai greitai issibalansuoja verysad.gif
gal ka suvalget g.gif
Atsakyti
Mano mazoji iki siol miegodavo daug maz ramiai, keldavosi viena karta ir apie 7 jau su visam, o dabar turim kosmara mes su ja. keliuosi kas pusvalandi, nes iskritineja soske, valgyt duodu - neima, staugiau nors tu ka. siaip ne taip uzsimigdau, pusvalandis ir vel zviegia, nes soske iskritus. varge varge, pradzioj taip sunku nebuvo, kaip dabar. nu tikiuosi praeis arba priprasiu nemiegoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 11 06, 16:13)
tai tikrai labai gerai, kad daug gere maze bigsmile.gif
juk vaikai nuo viduriavimo labai greitai issibalansuoja verysad.gif
gal ka suvalget g.gif

na is karto galvojome, kad roto virusas, bet nei temperatura pakilo ir vemti nustojo. tai atkrito. tai as irgi manau kad cia gal kazka suvalge, nors gi kai gaminu, tai labai atsargiai ir idemiai parenku produktus unsure.gif

QUOTE(zhydelka @ 2009 11 06, 16:24)
Mano mazoji iki siol miegodavo daug maz ramiai, keldavosi viena karta ir apie 7 jau su visam, o dabar turim kosmara mes su ja. keliuosi kas pusvalandi, nes iskritineja soske, valgyt duodu - neima, staugiau nors tu ka. siaip ne taip uzsimigdau, pusvalandis ir vel zviegia, nes soske iskritus. varge varge, pradzioj taip sunku nebuvo, kaip dabar. nu tikiuosi praeis arba priprasiu nemiegoti lotuliukas.gif

vien tik del sitos priezasties nenorejau, kad mano mazoji priprastu prie ciulptuko. del to labai jau nenusiminiau, kai ji jo nepaeme ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 06, 19:30)
vien tik del sitos priezasties nenorejau, kad mano mazoji priprastu prie ciulptuko. del to labai jau nenusiminiau, kai ji jo nepaeme ax.gif

na ciulptukas yra reikalingas, nes vaikams igymtas refleksas ciulpti bigsmile.gif . ir tokiu budu jie nusiramina, jauciasi saugiai ir tt. nebent yra maziuku, kurie nenori imti schmoll.gif
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 11 07, 17:29)
na ciulptukas yra reikalingas, nes vaikams igymtas refleksas ciulpti bigsmile.gif . ir tokiu budu jie nusiramina, jauciasi saugiai ir tt. nebent yra maziuku, kurie nenori imti schmoll.gif
mirksiukas.gif

na as nesakau, kad as jai specialiai nedaviau ciulptuko. nekarta siuliau ir dabar netgi ji turim, bet ji jo neima. tik kartais paima pakandzioti ir viskas lotuliukas.gif
o siaip manau ji pas man patenkina si instinkta zisdama kruti, nes vis dar kruti duodu kada papraso ax.gif
o mes sia nakti is viso nemiegojome beveik, tas pats ir dienos metu. vargsiukei temperatura pakilo. vakare net iki 39.4 buvo uzkilus. lyg ir numusiau, bet tikiuosi nakti neuzkils vel tai aukstai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 07, 19:54)
na as nesakau, kad as jai specialiai nedaviau ciulptuko. nekarta siuliau ir dabar netgi ji turim, bet ji jo neima. tik kartais paima pakandzioti ir viskas  lotuliukas.gif
o siaip manau ji pas man patenkina si instinkta zisdama kruti, nes vis dar kruti duodu kada papraso ax.gif
o mes sia nakti is viso nemiegojome beveik, tas pats ir dienos metu. vargsiukei temperatura pakilo. vakare net iki 39.4 buvo uzkilus. lyg ir numusiau, bet tikiuosi nakti neuzkils vel tai aukstai verysad.gif


ne as jokiu budu nesakiau, kad piktybiskai neduodi, as tik aplamai issakiau savo nuomone apie refleksa rolleyes.gif
del nemiegos tai uzjauciu ir Tave ir maze verysad.gif , nes puikiai zinau kas tai yra verysad.gif mes tai kai visada miegojom, bet Jum sunkiau del tokios aukstos t doh.gif
pralinksminsiu Tave, gal nusisypsosi ir maziukei bus geriau ax.gif
Fatimaallaa, juk musu merginos bevei kartu gyme mirksiukas.gif , o idomiausiai, kad mano terminas buvo butent 17 vasario bigsmile.gif
Atsakyti