Įkraunama...
Įkraunama...

Kūdikio miegelis. Pasidalinkit patirtimi

QUOTE(verutekl @ 2009 11 06, 16:39)
ne, pilvukui pagal amziu velokai g.gif , o dantukai - gal ir taip, mes jau antro laukiam tongue.gif .
bet viskas prasidejo nuo kokiu poros savaiciu doh.gif . pradzioje galvojam - pilvas, po to - dantukai, o po ziurek perkopsim i antrus metukus lotuliukas.gif , trecius lotuliukas.gif  ir nepastebesim, kaip viskas baigesi bigsmile.gif
tai paguoga sau ir kitiems, nes mano bachuras taip pat miegojo rolleyes.gif


Tai, kad pas mus tie pilvukai niekai nesibaigia.... doh.gif Buvo visokiu brudu, o dabar tyrimai geri, bet matyt labau jautrus zarnynas... Kaupiasi dujos ir vaikas neramus, na bet cia gi ne pastoviai.. O keltis matyt taip daznai iprato tiesiog...
Na bet as irgi, kaip cia kazkuri mamyte rase, iziurejau teigiama puse daznu naktiniu valgymu - pienuko daugiau gaminasi nei tada kai naktim mazai valge smile.gif
As dar turiu tokia vilti, kad kai prades kosytes valgyti gal nebesikels taip daznai... g.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 07 lapkričio 2009 - 21:49
QUOTE(verutekl @ 2009 11 07, 20:29)
del nemiegos tai uzjauciu ir Tave ir maze verysad.gif , nes puikiai zinau kas tai yra verysad.gif mes tai kai visada miegojom, bet Jum sunkiau del tokios aukstos t doh.gif
pralinksminsiu Tave, gal nusisypsosi ir maziukei bus geriau ax.gif
Fatimaallaa, juk musu merginos bevei kartu gyme mirksiukas.gif , o idomiausiai, kad mano terminas buvo butent 17 vasario bigsmile.gif

si nakteli vel nusimato bemiege. mazei temperatura vis tiek laikos auksta 38.7 dabar. as ja numusu, o ji vel grizta. rytoj is karto vaziuojam i klinika, jei taip ir toliau laikysis.
o geras, na tikrai, vos 6 dienu skirtumas. o zinok mano terminas buvo vasario 12 d. musu mazyles pasikeite vietom su gimimo datom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2009 11 07, 20:49)
Tai, kad pas mus tie pilvukai niekai nesibaigia....  doh.gif  Buvo visokiu brudu, o dabar tyrimai geri, bet matyt labau jautrus zarnynas... Kaupiasi dujos ir vaikas neramus, na bet cia gi ne pastoviai.. O keltis matyt taip daznai iprato tiesiog...
Na bet as irgi, kaip cia kazkuri mamyte rase, iziurejau teigiama puse daznu naktiniu valgymu - pienuko daugiau gaminasi nei tada kai naktim mazai valge smile.gif
As dar turiu tokia vilti, kad kai prades kosytes valgyti gal nebesikels taip daznai...  g.gif  smile.gif

zinok mums su pilvuku bedeles buvo vos ne iki 6 men. kol nepradejau ivedineti kieto maisto. mano mergytes yra hiperjautrus zarnynas. kad ir dabar, jei kad is kart viduriuoja ar pilvuka pucia, buna ir vemia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 07, 23:20)
si nakteli vel nusimato bemiege. mazei temperatura vis tiek laikos auksta 38.7 dabar. as ja numusu, o ji vel grizta. rytoj is karto vaziuojam i klinika, jei taip ir toliau laikysis.
o geras, na tikrai, vos 6 dienu skirtumas. o zinok mano terminas buvo vasario 12 d. musu mazyles pasikeite vietom su gimimo datom  lotuliukas.gif


na kaip Jus mergynos? ar buvot klinikose? kaip naktis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(verutekl @ 2009 11 08, 11:10)
na kaip Jus mergynos? ar buvot klinikose? kaip naktis? g.gif

mes siandien blogiau nei vakar verysad.gif as visai bluosto nesudejau. mazoji zyze visa nakti, nors temperatura nebuvo auksta, bet vis tiek. dejau saltus kompresus. tai ji buvo pora kart uzsnudus pusvalandukui ar vakandelei, bet tik ant ranku. tai taip ir prasedejau iki ryto verysad.gif dabar jauciuos kaip maisu trankta. laukiam tecio, lyg ir turejau jau parvaziuoti, bet vis nera verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 06, 17:55)
patikek kiekviena is musu pririnktu ne viena juodziausia diena savo gyvenime. mano gyvenime irgi buvo juodu kaip naktis akimirku- pries 7 metus mire mano vaikiukas, netrukus po to netekau savo mylimojo, visai neseniai mano teciui sustojo sirdis, visa laime, kad jis tuo metu ligonineje lanke mama ir ji spejo atgaivinti. bet zinok tai nevercia manes netiketi, kad as galiu kazka pakeisti.
Papildyta:

drinks_cheers.gif niekada nereikia prarasti vilties ir viskas atrodys kitaip


taip, tu visiskai teisi.. visos turim sirdy juodu dienu.. aciu, kad atsiveret, merginos, ir dar labiau aciu uz tai, kad neleidziat man savo nelaimiu sureiksminti. tiesiog matyt man viskas dar pakankamai "sviezia", neisgyventa ir nesuvokta iki galo.. ateis ir i mano pasauli diena, kai vel be nereikalingo atsargumo tikesiu tuo, kad viskas bus gerai smile.gif

QUOTE(Luttuke @ 2009 11 07, 22:49)
As dar turiu tokia vilti, kad kai prades kosytes valgyti gal nebesikels taip daznai...  g.gif  smile.gif


na nzn, as irgi tokia vilti turejau, bet ji labai sekmingai subliusko rolleyes.gif norisi mano mazutei prie manes nakti prisiglausti ir viskas, nepaisant to, ar sociai pries miegeli privalgo, ar ne ax.gif ir gerai, svelnumo ir meiles niekada nebus per daug tongue.gif kaip mano sesuo sako "palauk, tuoj ateis metas, kai noresi prisiglausti ir neprisisauksi" biggrin.gif

QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 08, 14:51)
mes siandien blogiau nei vakar verysad.gif as visai bluosto nesudejau. mazoji zyze visa nakti, nors temperatura nebuvo auksta, bet vis tiek. dejau saltus kompresus. tai ji buvo pora kart uzsnudus pusvalandukui ar vakandelei, bet tik ant ranku. tai taip ir prasedejau iki ryto verysad.gif dabar jauciuos kaip maisu trankta. laukiam tecio, lyg ir turejau jau parvaziuoti, bet vis nera  verysad.gif


vajei.. ar buvot pas gydytoja? nuo ko temperatura? gal pas jus dantukai tokie ankstyvi? mums tai tik sia savaite trecias dantukas per kancias isdygo.. tai irgi kamuojames doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitaki @ 2009 11 08, 13:01)
taip, tu visiskai teisi.. visos turim sirdy juodu dienu.. aciu, kad atsiveret, merginos, ir dar labiau aciu uz tai, kad neleidziat man savo nelaimiu sureiksminti. tiesiog matyt man viskas dar pakankamai "sviezia", neisgyventa ir nesuvokta iki galo.. ateis ir i mano pasauli diena, kai vel be nereikalingo atsargumo tikesiu tuo, kad viskas bus gerai  smile.gif

vajei.. ar buvot pas gydytoja? nuo ko temperatura? gal pas jus dantukai tokie ankstyvi? mums tai tik sia savaite trecias dantukas per kancias isdygo.. tai irgi kamuojames  doh.gif

viskas praeis, susigyvensi su skausmu, jis pasimirs ir vel viskas atrodys sviesu ir rysku.

dar nebuvom nes iseigines sicia buvo. jei siandiena tetis musu gris, tai iskart leksime pas daktara. as jau net neisivaizduoju kas cia jai. kai viduriavo, tai temperaturos nebuvo, ir miegojo pakankamai gerai. po to viskas praejo ir temperatura neuzilgo atsirado. jau antra diena kovoju su karsciu. si naktis buvo kraupi, net nenoriu galvoti apie busima nakti doh.gif
Atsakyti
esu mamyte studente ir man reikia atlikti apklausa apie zalingu iprociu paplitima, tad prasau jusu pagalbos uzpilgyti anketa
http://www.######/ap...433b41e654.html
ten kur #### publika "taskas"lt
Atsakyti
Sveikos super mamos smile.gif
Mums jau 10 men., bet miegam vis blogiau ir blogiau. Diena miega normaliai, nu bet nakti, tai...duodasi,blaskosi,atsiseda rekt pradeda. Nuo dvieju menesiu pradejo po keturias valandas miegoti(tarp maitinimu), o poto vis neramiau ir neramiau miegot pradejo. Dvieju val.,ramiai neismiega. Nuo kokiu keturiu menesiu pradejau naktim valgyt neduoti, bet tai tikrai nesusije...ir daktare sake, kad jau nebutina duoti. Zodziu mano naktys bemieges ir jau taip nusiteikus vargti iki kokiu dvieju metuku. Galvoju gal dantukai, nes jie karts nuo karto dygsta,bet neina suprasti del ko cia taip.
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2009 11 07, 23:38)
zinok mums su pilvuku bedeles buvo vos ne iki 6 men. kol nepradejau ivedineti kieto maisto. mano mergytes yra hiperjautrus zarnynas. kad ir dabar, jei kad is kart viduriuoja ar pilvuka pucia, buna ir vemia  doh.gif


O tai kazin, padejo tas kietas maistas ar tiesiog atejo toks laikas...?

Mane tai gydytoja nugasdino, kad labai atsargiai su primaitinimu kai vaikui taip pilvuka sauda... O sekantis vizitas kai mazyliui bus beveik 6 men, tai net ir nzn ar iki to laiko kazka pradeti duoti.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Sedziu ir jauciuosi kaip zombis. Vaikas visa diena neramus, baisu apie nakti pagalvoti. Bijau, kad viena nakti bus taip, kad vaikas reks, o as nebegirdesiu...
Atsakyti


Sviekos,
mums 9,5men..su miegu irgi problema blink.gif .Miega kaip zuikis,girdi visokius garsus,tai diena uzmigdau ir sedziu,net nekvepuoju ax.gif ..O naktim irgi kelias ,verkia,atsistoja,griuna...dar maitinu MP,tai prasosi ir papo,bet ne visada..nusipirkau vakar melisu arbatos,sako geriau miega vaikai,tai paziuresim...ir jums papasakosiu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maado09: 09 lapkričio 2009 - 14:16
QUOTE(DzervanOlesia @ 2009 11 08, 19:04)
esu mamyte studente ir man reikia atlikti apklausa apie zalingu iprociu paplitima, tad prasau jusu pagalbos uzpilgyti anketa
http://www.######/ap...433b41e654.html
ten kur #### publika "taskas"lt

neatsidaro nuoroda schmoll.gif
Atsakyti