Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rasixe @ 2009 06 07, 16:56)
sveikos

noriu paklaust Snikerso kepejeliu kokio tirstumo biskvito tesla gavosi? O klausiu del to, kad as ji irgi kepiau, bet man ta tesla gavosi tokio tirštumo kaip grybukams. Kazi ka blogai padariau? Naudojau namine greitine, gal del to?(nors pirma karta kai kepiau naudojau pirktine grietine, bet vis tiek buvo taip pat).


as irgi po milijono metu prisiruosiau torta kept - pirma karta Snikersa, ir man tas pats klausimas del teslos tirstumo. Ji man gavosi laaabai tirsta, formoje teko pasistengt ja lyginant doh.gif Nenorejau nieko gadint, tai neskystinau jos, bet kita karta tikrai bandysiu skystesne daryt, maziau miltu.
Kadangi dar stingsta saldytuve nepuostas, tai nuotrauka, jei nebus geda, idesiu veliau.
Ir man grietinele niekada gerai neissiplaka - nerizikuoju dzibuoti ... negi del to kad Saules pieno g.gif Maksimos pas mus 3, tai tik tokia grietinele, o IKI retai atsiveza Zemait. pieno doh.gif Nu nervas ima, kaip kokia vista, net grietineles isplakt nesugebu doh.gif o standiklio nenoriu... lieka zelatina det ? g.gif
Atsakyti
smile.gif+2009 06 07, 20:01-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2009 06 07, 20:01)
as irgi po milijono metu prisiruosiau torta kept - pirma karta Snikersa, ir man tas pats klausimas del teslos tirstumo. Ji man gavosi laaabai tirsta, formoje teko pasistengt ja lyginant  doh.gif Nenorejau nieko gadint, tai neskystinau jos, bet kita karta tikrai bandysiu skystesne daryt, maziau miltu.
Kadangi dar stingsta saldytuve nepuostas, tai nuotrauka, jei nebus geda, idesiu veliau.
Ir man grietinele niekada gerai neissiplaka - nerizikuoju dzibuoti ... negi del to kad Saules pieno  g.gif Maksimos pas mus 3, tai tik tokia grietinele, o IKI retai atsiveza Zemait. pieno  doh.gif  Nu nervas ima, kaip kokia vista, net grietineles isplakt nesugebu  doh.gif o standiklio nenoriu... lieka zelatina det ? g.gif

1- biskvitinė tešla gaunasi tikrai tiršta šitam tortui
2- Saulės pieno kartais išsiplaka gerai, kartais plak neplakus nieko nesigauna, dedu standiklio, nuo partijos matyt priklauso, gal nusuka kokį procentėlį ir vsio, nebijokit to standiklio, dešrose dar ne tiek brūdo suvalgom blush2.gif paskaitykit sudėtį, krakmolas ir dar kažkas, nu nieko nuodingo ten labai jau tokio nėra, o dzibus pasidarysit tada thumbup.gif
3- parduotuvėse galima užsisakyti grietinėlės, tik jau reikia konkrečiai žinoti, kada kepsit, nes jei iš vakaro pasako, man torto prašom, tai tada ne kas doh.gif
Atsakyti
35% grietinėle, geria torto nepapuoši, nes greitinėlė pavandesniuos ir susileis, taip patariu dėt želatina, su ja viskas lb geraij gaunas,(bet cia mano nuomone, gal kitoms merginoms gali kitaip atrodyt wink.gif ) galima ir standikli.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 07, 20:08)
35% grietinėle, geria torto nepapuoši, nes greitinėlė pavandesniuos ir susileis, taip patariu dėt želatina, su ja viskas lb geraij gaunas,(bet cia mano nuomone, gal kitoms merginoms gali kitaip atrodyt wink.gif ) galima ir standikli.. smile.gif


esu ir plakus,ir puosus su 35% ir viskas ok,bet tikrai kaip sako turbut nuo partijos,nes kartais nesiplaka nors uzmusk doh.gif o ta 36% man kosmosas,nes nesu macius musu kaime jos lotuliukas.gif prasok kas ja turi man nufotkint,kad zinociau ko ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 06 07, 20:16)
esu ir plakus,ir puosus su 35% ir viskas ok,bet tikrai kaip sako turbut nuo partijos,nes kartais nesiplaka nors uzmusk doh.gif  o ta 36% man kosmosas,nes nesu macius musu kaime jos lotuliukas.gif  prasok kas ja turi man nufotkint,kad zinociau ko ieskot ax.gif

nu kažkokia mistika, ar tai pastrigo SM ar ką, nu bandau dar kartą Tau kosmosą parodyt lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Tikiuosi matysis. Tai "DVARO" grietinėlė 36%. Bet atvirai pasakius, nesu niekur jos mačius g.gif
user posted image

o gal žinote kas čia per grietinėlė?
user posted image
Aprašymas:
Konditerinė grietinėlė DANICA, saldi, 28%, 1 l

Paskirtis

Augalinės kilmės grietinėlė konditerijai ir desertams.

o tokia liesa išsiplaka? turbūt pridėta visokio brudo, jei plakasi.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aikstinga: 07 birželio 2009 - 19:42
QUOTE(aikstinga @ 2009 06 07, 20:36)
Tikiuosi matysis. Tai "DVARO" grietinėlė 36%. Bet atvirai pasakius, nesu niekur jos mačius g.gif
user posted image

o iš kur tada šitas indelis bigsmile.gif nesu mačius ir aš g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 07, 19:40)
o iš kur tada šitas indelis bigsmile.gif nesu mačius ir aš g.gif


internete suradau ax.gif pieno žvaigždžių puslapyje rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su nauja temele lotuliukas.gif

Inočka, labai mielos kreminės rožytės thumbup.gif

Olesta, viliojantis gabalėlis lotuliukas.gif

Šį šeštadienį krikštijome savo dukrytės. Ta proga kepiau tortą.

Tortas "Pasaka" (receptas čia), dengtas bezė, gėlytės, drugeliai - iš saldainių masės, batukai - aisingas.

user posted image

Čia batukai arčiau:

user posted image

Eilinį kartą nesigavo, ką buvau numačiusi, tai padariau kaip išėjo. Maloniai priimsiu kritiką smile.gif

Pjūvį galima pamatyti čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migle79: 07 birželio 2009 - 19:47
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 07, 19:45)


Man be galo gražu bigsmile.gif bigsmile.gif toks mielas tortukas, meile spinduliuojantis ir kaip tik dvynukėm wub.gif žiauriai fainas wub.gif
Atsakyti
Migle79, iš mano varpinės tik aplodismentai ir ovacijos, nuostabiai šiltas ir fainuoliškas tortukas bigsmile.gif o jau batukai bigsmile.gif super thumbup.gif ir dabar žiūriu kad mūsų leliai vienodo amžiaus panašiai bigsmile.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
blink.gif wub.gif jau koks torto grozis,viskas taip dailu puosnu 4u.gif ,o tu sakai dar nesigavo,tortas liuksiskas wub.gif ,man dar toli iki tokio papuosimo doh.gif
Atsakyti