Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Miela Inočka, greit išduok paslapti ką tu šiai grietinėliai, padarei, nes ji atrodo, kaip sveiestinis kremas,.. Aš jau seniai svojoju, apie grieitnėlę iš kurios išeitų normalūs dzibukai, o tau, net galytės nuostabios gavosi doh.gif .. Tu gal čia želatinos dėjai? blush2.gif

_____________________________________

Dar norėjau paklaust ar būna pirkt Lt kreminio sūrio? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 07, 16:50)
Dar norėjau paklaust ar būna pirkt Lt kreminio sūrio?  unsure.gif

Būna wink.gif
Atsakyti
sveikos

noriu paklaust Snikerso kepejeliu kokio tirstumo biskvito tesla gavosi? O klausiu del to, kad as ji irgi kepiau, bet man ta tesla gavosi tokio tirštumo kaip grybukams. Kazi ka blogai padariau? Naudojau namine greitine, gal del to?(nors pirma karta kai kepiau naudojau pirktine grietine, bet vis tiek buvo taip pat).
Atsakyti
Inočka labai dziaugciaus jei man siandien butu pavyke toki torciuka padaryt. is maniskio tai visiskas fiasko gavos wacko.gif
kaip jus ganasu aptepat sonus? velesi jis man aplink peili, niekaip negalejau aptept doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 07, 16:50)
Miela Inočka, greit išduok paslapti ką tu šiai grietinėliai, padarei, nes ji atrodo, kaip sveiestinis kremas,.. Aš jau seniai svojoju, apie grieitnėlę iš kurios išeitų normalūs dzibukai, o tau, net galytės nuostabios gavosi  doh.gif .. Tu gal čia želatinos dėjai?  blush2.gif 

Domi95, va CIA paskaityk.

Siap labai grazios rozes gavosi paprastai is baltos grietineles, tik kai dadejau dazu, ir siek tiek paplakiau, (ji ir taip buvo kiek perplakta) tai gavosi ŠŠŠŠŠŠ, suskystejo visiskai, tai idejau zelatinos, kad bent siek tiek tirstesnis kremas butu.

rasixe, as tai nezinau, kokia ten tesla buna grybukams, bet sita pakankamai tirsta.
Atsakyti
as siandien irgi grietinele perplakiau doh.gif
Atsakyti
Inocka o man tavo tortukas grazus,ypac patinka kaip tu su grietinele dirbi ir ja taip lygiai lygiai uztepi ant torto,man taip nesigauna verysad.gif
Atsakyti
O kada greitinėlė skaitosi perpkalta? Aš maniau, kad perplakta tik tada kai jau sviestu virsta? Ot va pas mus Ukm iki didzioji, bet ten žemaitijos greitineles nebuna sad.gif Inočka, kiek želatinos dėjai? Aš visada numažinu, beto pas mane ant pakelio kiekis naudojimui labai mistiškai užrašytas biggrin.gif Šiaip dedu ant 200 ml šaukštelį, bet kai vakar i eklerus dėjau tai, nesustingo (gal nebent per trumpai stingdžiau). Dar klausimėlis, jai aš noriu purkšt iš grietinėlės gėlytes ir tarkim turiu grietinėlės su želatina pasidarius, tai man lauk pokol ji sustings ir tada geriau purkšt, ar purkšt dar nesustingusę?
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 06 07, 17:35)
O kada greitinėlė skaitosi perpkalta? Aš maniau, kad perplakta tik tada kai jau sviestu virsta? Ot va pas mus Ukm iki didzioji, bet ten žemaitijos greitineles nebuna  sad.gif  Inočka, kiek želatinos dėjai? Aš visada numažinu, beto pas mane ant pakelio kiekis naudojimui labai mistiškai užrašytas biggrin.gif Šiaip dedu ant 200 ml šaukštelį, bet kai vakar i eklerus dėjau tai, nesustingo (gal nebent per trumpai stingdžiau). Dar klausimėlis, jai aš noriu purkšt iš grietinėlės gėlytes ir tarkim turiu grietinėlės su želatina pasidarius, tai man lauk pokol ji sustings ir tada geriau purkšt, ar purkšt dar nesustingusę?


Jeigu nestingo, tai viena iš priežasčių galėjo būti želatinos perkaitinimas ją tirpinant. Gėlytes purkšti, kol želatina dar nebūna pradėjus stingti, nes kitaip jos gausis nelygios, lyg būtų suaižėję doh.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą! rolleyes.gif O kas galėtų atsakyti dėl grietinėlės perplakimo?
Atsakyti
sveikos draugytės, žiūriu gražiai temutę pradėjot, su kuo ir sveikinu. Ir pjūvių gražių pridėjot ax.gif tai aš papildysiu tada, noriu pasidžiaugti skaniu, gaiviu Švelniuoju tortu, rytoj turėsiu proga išbandyti su mascarpone ir braškėmis tą patį variantą, sau dariau pagal originalą su varške ir persikais, padariau vieną esminį trūkumą darydama tortą, pervertinau biskvito drėgnumą ir nepalaisčiau, o vis dėl to reikėtų rolleyes.gif o šiaip tikrai labai skanus, jei jau MB nevalgantis želė apskritai, suvalgė su viskuo, tai daug ką reiškia thumbup.gif ir dar noriu pridurti, mergytės, neskubėkite nuvertinti Snikerso, tegu jis sau pastovi dar šaldytuve dieną kitą, po poros parų jis skanulis, o trečioj dar skanesnis, bet nebedagyvena lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
imu ta gabaleli essen.gif
Atsakyti