Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

Migle79, be galo grazus tortas. O beze dazei ant virsaus ar kitaip kaip nors?

Ir gal gali placiau apie batuku daryma papasakot
Atsakyti
migle79- pasaka, ne tortas... tikrai nuostabiausių nuostabiausias! clap.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 21:00)
Migle79, be galo grazus tortas. O beze dazei ant virsaus ar kitaip kaip nors?

Ir gal gali placiau apie batuku daryma papasakot

Oi as ir labai noriu kad apie batuku daryma papasakotum blush2.gif

Migle 79 tortukas nuostabus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rutyte11: 07 birželio 2009 - 20:14
Migle79, labai mielas, šiltas torčiukas wub.gif gražučiai batukai wub.gif

Inočka, nu ir ką tu ten baisuoklišo matai lens.gif viskas visai gražu wub.gif thumbup.gif aš nesitikiu, kad man ir tokios rožytės iš pirmo karto gausis lotuliukas.gif O va dėl skonio tai čia įdomiai jums - mums tai vienas skaniausių tortų thumbup.gif bet aš dariau pagal rugiagelę - du sluoksnius kremo ir vieną grietinėlės ax.gif

Olesta, skaniai atrodo gabaliukas essen.gif Ačiū už nuorodą 4u.gif
Atsakyti
Olesta, RiMami, as gi ne pasakiau, kad tas Snikersas neskanus, jis ne mano skonio. Nu nepatinka schmoll.gif man zemes riesutai ir ka tu padarysi doh.gif . As kita karta ta torta modennizuosiu, as desiu graikinius riesutus, vietoj vidutinio kremo (sviestas su kondensofke) desiu karamelini ganasa. Siap as dejau riesutus dar i sokoladinius sluoksnius.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 21:42)
Olesta, RiMami, as gi ne pasakiau, kad tas Snikersas neskanus, jis ne mano skonio. Nu nepatinka  schmoll.gif  man zemes riesutai ir ka tu padarysi  doh.gif . As kita karta ta torta modennizuosiu, as desiu graikinius riesutus, vietoj vidutinio kremo (sviestas su kondensofke) desiu karamelini ganasa. Siap as dejau riesutus dar i sokoladinius  sluoksnius.

aš keisiu migdolais, jie man skaniausi, o žemės riešutai schmoll.gif bigsmile.gif viskas ok, kiekvienas modernizuojam kaip skaniau pilveliui thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 06 07, 13:31)
Jau kaip man šiandien nepasisekė, tai nors mirk iš juoko  doh.gif
Padariau Snikersą, nusprendžiau papuošt karameliniu ganasu, tai jis, rupužė neissiplake, zaraza,

hihihi.gif o aš biskvitų temoj vakar išsiliejau apie tai, kaip nepavyko man su ganašu.. fazė kalta, fazė mėnulio hihihi.gif

QUOTE(Vaidullka @ 2009 06 07, 16:51)
Pats snikersas skanus pasidarė tik į trečią dieną, iš pradžių mums per saldus buvo, dabar  thumbup.gif

bet tikrai doh.gif vakar prapjovėm, tai valgėm skaniai. O šiandien doh.gif taip norėjom dar ir dar, o jis jau baigės verysad.gif tikrai į trečią parą žymiai skanesnis.. tik aš niekaip negaliu su savim susiderėt tortą laikyt tris paras ir tik po to pjauti unsure.gif

QUOTE(rasixe @ 2009 06 07, 17:56)
noriu paklaust Snikerso kepejeliu kokio tirstumo biskvito tesla gavosi? O klausiu del to, kad as ji irgi kepiau, bet man ta tesla gavosi tokio tirštumo kaip grybukams.

man gavosi tešla šiek tiek skystesnė už grybukų tešlą. Kai išpyliau tešlą į skardą, reikėjo pasklaidyti, matėsi šaukšto "brydė", tačiau jos žymė greitai išsileisdavo.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 07, 21:46)
aš keisiu migdolais, jie man skaniausi, o žemės riešutai  schmoll.gif  bigsmile.gif viskas ok, kiekvienas modernizuojam kaip skaniau pilveliui thumbup.gif  nestuke.gif


ot velnias doh.gif visai pamiršau, kad aš ir dariau su migdolais tongue.gif dargi visą kepintom plokštelėm aplipinau lotuliukas.gif nu neturėjau tada žemės riešutų, reiškia, viskas tik į gera nuėjo lotuliukas.gif migdolai puikiai tiko thumbup.gif
Inočka, jei kada modernizuosi būtinai pasidalink įspūdžiais mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 07 birželio 2009 - 21:20
Migle79 tortukas labai labai garzus,laukiam batuku gamybos proceso blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 07, 20:07)
1- biskvitinė tešla gaunasi tikrai tiršta šitam tortui
2- Saulės pieno kartais išsiplaka gerai, kartais plak neplakus nieko nesigauna, dedu standiklio, nuo partijos matyt priklauso, gal nusuka kokį procentėlį ir vsio, nebijokit to standiklio, dešrose dar ne tiek brūdo suvalgom blush2.gif paskaitykit sudėtį, krakmolas ir dar kažkas, nu nieko nuodingo ten labai jau tokio nėra, o dzibus pasidarysit tada thumbup.gif
3- parduotuvėse galima užsisakyti grietinėlės, tik jau reikia konkrečiai žinoti, kada kepsit, nes jei iš vakaro pasako, man torto prašom, tai tada ne kas doh.gif


O man gaunasi normalaus tirstumo. Na aisku tirstesne gaunasi nei iprastam biskvitui, bet issilygina man pats formoj, nereikia isskirstyt...
Atsakyti
QUOTE(Migle79 @ 2009 06 07, 20:45)
Eilinį kartą nesigavo, ką buvau numačiusi, tai padariau kaip išėjo. Maloniai priimsiu kritiką smile.gif



labai grazus ir mielas tortukas, nu kaip visada zaviuosi jusiskaisi tortukais wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
o as siandien kepiau keksiukus ir norejau beze papuosti - patyriau eilini karta fiasko su beze - jau kelinta karta ja gaminu ir niekaip neiseina - ta prasme dziuna super - bet formos nelaiko nors tu ka. Pastebejau kad man labai daug to sirupo pilant ant indo sieneliu nusitasko - gal todel ir neiseina? g.gif
Atsakyti