Įkraunama...
Įkraunama...

Gimnastikos kamuolys

QUOTE(agnee @ 2006 07 19, 11:27)
jei nusipirkciau kamuoli pagal savo ugi ar mazylei galeciau ant jo daryti mankstele? ar reikalingas kitoks?

Galėtum daryt mirksiukas.gif Aš saviški mankštinu ant savojo mirksiukas.gif
Atsakyti
Man viena gydytoja sakė, kad toks kamuolys labai gerai, kai skauda nugarą ar stuburą.. Tokiu atveju atsisėdi ant kamuolio ir spiruokliuoji. Gydytoja sakė, kad taip labai gerai atsipalaiduoja stuburo raumenys ir pats stuburas.
Aš kai turiu tokių problemų, tai irgi ruošiuosi įsigyti tokį kamuolį. ax.gif
Atsakyti
O jus manot, kad kamuolys pirktas Maximoj ar kur toks pats kaip ir ortopedijos centre? Man tai gydytoja del stuburo problemu patare pirkti ortopedijos centre, kadangi ten jie sake yra kietesni ir geresni. Paziurejau, kad kainu skirtumas nera labai didelis. Ten irig gali nusipirkti uz 70 Lt. Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2006 09 06, 11:06)
na galima sakyti ir slysta  ax.gif  tiesiog man nesigauna kamuolio tvirtai prispausti prie zemes, kad jis is po manes neriedetu  blush2.gif

Jeigu slysta kamuolys, reiškias, kad jis blogas. Todėl, kad tokie geri gimnastikos kamuoliai būna pagaminti iš neslystančios gumos. Tai a
r su rūbais ar be rūbų, turėtum nuo jo nenuslysti.
Aš dukrai kažkada pirkau tokį kamuolį Maximoj, tik jis su ragais tokiais - vaikiškas. Tai jo guma labai stora ir pats jis pripūstas labai sunkus. Tai, kai dukrą ant jo pasodinu, jinai greičiau su juo nugrius, nei nuslys.

O jeigu tu nuo ji nenuslysti, o šiaip nugriūni, tai jau reikia tada mokintis. Nes kitaip dar tas kamuolys vadinasi "balanso kamuolys" - moko išlaikyti pusiausvyrą.
Atsakyti
QUOTE(Spyrga @ 2006 09 06, 14:33)
Tai cia matyt bus ta antroji problema - pas mane kazkas ne taip su pusiausvyra  blush2.gif Kamuolys gal ir geras buvo  g.gif Pati jo nepirkau, bet bandziau keleta uzsiemimu su juo pratimus daryti sporto klube. Nebent tenai kazkokie prasti kamuoliai nupirkti. Tai puses pratimu tikrai nepadariau, nes niekaip negalejau su tuo kamuoliu susitvarkyti  doh.gif O kadangi nesusitvarkiau, tai man ir nepatiko schmoll.gif Kazkaip neturiu nei per daug noro, nei kantrybes mokintis ant jo balansuoti  blush2.gif  Todel jau geriau renkuosi sportavima ne su juo  4u.gif

Šiaip dar gali būti problema ir tame, kad kamuolys neatitinka tavo ūgio. Šitoje temoje mačiau kažkas buvo parašęs pagal ūgį kokio skersmens kamuolį reikia rinktis.
Turi orientuotis pagal tai, kad kai atsisėdi ant kamuolio, tavo kojos turi būti 90 laipsnių kampu.
Atsakyti
ar tikrai jis veiksmingas tos kurios turi nugaros nuolatinius skausmus? beje, kaip ant jo sedet prie kompo, cia kazkas rase? as kazkaip del nugaros turiu nuolat atsiremt, o kaip cia sedisi?ar nesinori remtis?
Atsakyti
QUOTE(agniux911 @ 2006 09 13, 13:09)
ar tikrai jis veiksmingas tos kurios turi nugaros nuolatinius skausmus? beje, kaip ant jo sedet prie kompo, cia kazkas rase? as kazkaip del nugaros turiu nuolat atsiremt, o kaip cia sedisi?ar nesinori remtis?

būtent veiksmingas (aišku, priklausomai kokie skausmai) jeigu skauda nugarą dėl įtampos arba raumenų nepakankamo išsivystymo, kamuolys yra idealu, nes be pastangų (sėdėdamas) treniruoji nugaros raumenis, o susiformavus raumenims, nustoja skaudėti nugarą. Atpalaiduoja, be to darant pratimus ant kamuolio beveik nėra galimybės pasitempti, pakenkti.
Atsakyti
kur jie normaliausi? kur juos pirkti? ar tinka eiliniai maksiminiai?kaip iziuret ju sliduma, juk pardoj nesesi ant ju o su ranka gali neatrodyti jog jie slidus, gal sudety kokia medziaga turi buti kuri tai apibudina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agniux911: 14 rugsėjo 2006 - 08:32
QUOTE(agniux911 @ 2006 09 14, 08:25)
kur jie normaliausi? kur juos pirkti? ar tinka eiliniai maksiminiai?kaip iziuret ju sliduma, juk pardoj nesesi ant ju o su ranka gali neatrodyti jog jie slidus, gal sudety kokia medziaga turi buti kuri tai apibudina



As tai patarciau nuvaziuoti i ortopedijos centra. Jei vilniuj, tai jis yra Kalvariju gatvej, priesais kalvariju turgu. Ten pataria ir kokio skersmens reikia ir kokio minkstumu, kietumo reikia pirkti. o kaina mazai skiriasi nuo maximinio, taciau manau, kad ten jie kokybiskesni.

As vakar kaip tik buvau treniruoteje sporto klube su kamuoliais, tai man nerealiai patiko. Namie turiu, kiek buvau bandzius, nieko nesigaudavo, o ten trenere paaiskino kaip reikia itempti raumenis, kad issilaikytum ant jo, kad nekristum ir labai puikiai gavosi. savaitgali neisiu sportuot i kluba, tai bandysiu namie su savo kamuoliuku pazaist
Atsakyti
Kas bus, jeigu aš tokį kamuolį naudosiu vietoje kėdės sėdėdama prie kompiuterio?
Atsakyti
QUOTE(F @ 2006 09 17, 18:55)
Kas bus, jeigu aš tokį kamuolį naudosiu vietoje kėdės sėdėdama prie kompiuterio?



kai tik ismoksi ant jo sedet, labai patiks ir be to, labai sveika, nes dirba raumenys, ne tai kaip kedej issidrebus sedetum
Atsakyti
QUOTE(jurgitat @ 2006 09 18, 08:13)
kai tik ismoksi ant jo sedet, labai patiks ir be to, labai sveika, nes dirba raumenys, ne tai kaip kedej issidrebus sedetum

vat kaip ismokt sedet, nes as neatsiremus negaliu sedet, ima skaudet nugara
Atsakyti