Įkraunama...
Įkraunama...

Tėvų nuogumas vaikų atžvilgiu

QUOTE(sena niekšė @ 2009 06 24, 00:35)

o kad vaikai mėgdžioja taiko neturėtų mėgdžiot, visais laikais buvo ir bus, ypač jei jie paliekami be priežiūros. mes tai daržely reguliariai vieni kitiems triusikėlius maustėm, kieme irgi  blush2.gif




Na, viena yra paziureti ,o jau kita, imituoti doh.gif Manau,kad iskrypeliu buvo ir tada,tik pogrindyje! doh.gif Vaiku vedziojima i moteriskus pliazus,nieko gero nematau!!! doh.gif blush2.gif
doh.gif blush2.gif Daugiausia tokiu metu vaikai(nuo treju) jau suauge budami,atsimena (nuotrupomis) istrigusias akimirkas : netiketa regini pamate( siam atvejui- nuoguma,kolkas..),issigande...,bet tai lieka giliai atmintyje,po kazkokio laiko tampa realybe,bandydami sau ( psichologui) paaiskinti tuo metu matytus reginius g.gif Manau ,kad vaiko psichikai kenkia tokie dalykai,kurie mums suaugusiems atrodo "nekalti" doh.gif
Atsakyti
o kaip vertinate tokį dalyką kaip "šeimos persirengimo kambarys" baseine? aš tik labai teigiamai. aš savo penkiamečio vieno į vyrų rūbinę leist nenoriu schmoll.gif moterų rūbinėj -- babcės kreivokai žiūri. tik kad ne visur tokie būna verysad.gif
o dėl "imitavimo", reikia laiku sužiūrėt kokiais velniais vaikas užsiiminėja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 06 24, 01:13)
o kaip vertinate tokį dalyką kaip "šeimos persirengimo kambarys" baseine? aš tik labai teigiamai. aš savo penkiamečio vieno į vyrų rūbinę leist nenoriu  schmoll.gif moterų rūbinėj -- babcės kreivokai žiūri. tik kad ne visur tokie būna  verysad.gif
o dėl "imitavimo", reikia laiku sužiūrėt kokiais velniais vaikas užsiiminėja  doh.gif



Vertinu gerai thumbup.gif ,bet tokiu daznai nebuna schmoll.gif O ka reiskia suziureti? g.gif Namuose tai imanoma,o va darzelyje? g.gif Juk aukletoja nebegios paskui kiekviena,kas i tualeta eina,kas lovoje nerimsta... doh.gif Dazniausiai vaikai prisiziuri namuose,televizoriuose...visokiu dalykeliu,o paskui teveliai stebisi :is kur vaikas ismoko,mate... rolleyes.gif g.gif O va po iseiginiu,tai aukletojos suzino,ka veike teveliai,su visomis smulkmenomis! doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2009 06 24, 00:54)
Vertinu gerai thumbup.gif ,bet tokiu daznai nebuna schmoll.gif O ka reiskia suziureti? g.gif Namuose tai imanoma,o va darzelyje? g.gif Juk aukletoja nebegios paskui kiekviena,kas i tualeta eina,kas lovoje nerimsta... doh.gif Dazniausiai vaikai prisiziuri namuose,televizoriuose...visokiu dalykeliu,o paskui teveliai stebisi :is kur vaikas ismoko,mate... rolleyes.gif  g.gif O va po iseiginiu,tai aukletojos suzino,ka veike teveliai,su visomis smulkmenomis! doh.gif  blush2.gif

nežinau kas per darželiai dabar (mano vaikas neina), bet mūsų laikais, mes užsiiminėdavo panašiom zbitkom per pietų miegą, kai auklėtojos išeidavo pliurpti. jei būdavo šalia, tai bent jau ramiai gulėdavom biggrin.gif

o seksas ir nuogumas nėra vienas ir tas pats. jeigu vaikas mato seksą, tai nėra gerai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 06 24, 02:29)
nežinau kas per darželiai dabar (mano vaikas neina), bet mūsų laikais, mes užsiiminėdavo panašiom zbitkom per pietų miegą, kai auklėtojos išeidavo pliurpti. jei būdavo šalia, tai bent jau ramiai gulėdavom  biggrin.gif

o seksas ir nuogumas nėra vienas ir tas pats. jeigu vaikas mato seksą, tai nėra gerai  schmoll.gif



"Normalus" tie darzeliai ir dabar,tik gal aukletoju( na,visokiu yra) poziuris,atsakomybe didesne ,nei tada g.gif mirksiukas.gif Yra ir tokiu vaiku,kurie bando "su savimi zaisti",bet ju nebara,tik paguldo taip ,kad nebutu galimybes tai daryti( rankytes padeda ant virsaus) doh.gif
Taip,sie dalykai skirtingi,bet jei vaikui suteikiama galimybe patenkinti zingeiduma,tai vaikas ,net to nesuprasdamas,bando patenkinti nora "lisdamas"i suaugusiu pasauli ir toliau. ax.gif
Atsakyti
nesupratau dabar nieko. per daug visko į vieną suplakėt -- nuogumas, seksas, masturbacija g.gif
1- nėra nieko bendro tarp sekso ir kasdieninio nuogumo (vonioj, persirengiant)
2- su savim visi vaikai eksperimentuoja kažkiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 06 25, 00:08)
nesupratau dabar nieko. per daug visko į vieną suplakėt -- nuogumas, seksas, masturbacija  g.gif
1- nėra nieko bendro tarp sekso ir kasdieninio nuogumo (vonioj, persirengiant)
2- su savim visi vaikai eksperimentuoja kažkiek  mirksiukas.gif



Norejau pasakyti,kad kurie vaikai mato nuogus tevus,ju demesys veliau perauga i daugiau doh.gif O saves lietimas,tai nera liga,bet tai demesio stoka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2009 06 23, 23:06)

doh.gif  blush2.gif  Daugiausia tokiu metu vaikai(nuo treju) jau suauge budami,atsimena (nuotrupomis) istrigusias akimirkas :  netiketa regini pamate( siam atvejui- nuoguma,kolkas..),issigande...,bet tai lieka giliai atmintyje,po kazkokio laiko tampa realybe,bandydami sau ( psichologui)  paaiskinti tuo metu matytus reginius g.gif  Manau ,kad vaiko psichikai kenkia  tokie dalykai,kurie mums suaugusiems atrodo "nekalti" doh.gif


o jeigu pamato ne netikėtai? jeigu mato mane persirengiančią, mato maitinančią kitą vaiką?
Papildyta:
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2009 06 23, 23:54)
Vertinu gerai thumbup.gif\


tai jeigu tokiuose persirengimo kambariuose matys nuogus tėvus, tai jau nieko tokio g.gif

--------------------
žinau konkretų pavyzdį - šeima: tėvas, mama ir 2 sūnūs eina nuogi į šeimyninę pirtį. sūnūs į mamą - 0 dėmesio, tiesiog tai yra sava ir natūralu. kitas dalykas - jeigu į pirtį eina ir močiutė, tai jau nuogi neina.
teisingai sena niekšė sako - nieko nėra bendra tarp kasdieninio nuogumo ir sekso. beje, dar labai daug ir nuo pačios šeimos priklauso, t.y. mano vaikas dar ateina į vonią, kai aš maudausi, tačiau jis šiaip plepa, na, tiesiog būva, galbūt jam saugiau, kai vieni namuose esame (kai namie mb, vaikas jau neseka paskui mane į vonią, tik paklausia, ką veikiu), tačiau jau seniai prie jo su mb nemiegame nuogi schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 06 25, 10:24)
o jeigu pamato ne netikėtai? jeigu mato mane persirengiančią, mato maitinančią kitą vaiką?



teisingai sena niekšė sako - nieko nėra bendra tarp kasdieninio nuogumo ir sekso. beje, dar labai daug ir nuo pačios šeimos priklauso, t.y. mano vaikas dar ateina į vonią, kai aš maudausi, tačiau jis šiaip plepa, na, tiesiog būva, galbūt jam saugiau, kai vieni namuose esame (kai namie mb, vaikas jau neseka paskui mane į vonią, tik paklausia, ką veikiu), tačiau jau seniai prie jo su mb nemiegame nuogi  schmoll.gif



Na nezinau,bet persirengineti prie vaiko doh.gif ,na man tai nepriimtina ir tiek ax.gif Net ir maitinimas kito vaikucio,jei vaikas jau didesnis,nemanau,kad normalu! doh.gif O jau ejimas i vonia, tai jau visai nesamone doh.gif blush2.gif na ziurint kiek metu tam vaikui? g.gif Jei kokie trys,keturi ar vyresnis,tai jau absurdas doh.gif Paskaitykite daugiau literaturos,koks poveikis gali vaikui buti doh.gif Jums atrodo ,kad jis nekreipia demesio(pasikartosiu,neparasete kiek metuku vaikui) rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilgaplaukė @ 2009 06 25, 19:25)
Net ir maitinimas kito vaikucio,jei vaikas jau didesnis,nemanau,kad normalu! doh.gif  O jau ejimas i vonia, tai jau visai nesamone  doh.gif  blush2.gif na ziurint kiek metu tam vaikui? g.gif Jei kokie trys,keturi ar vyresnis,tai jau absurdas doh.gif Paskaitykite daugiau literaturos,koks poveikis gali vaikui buti doh.gif :


teko valstybinius ir pedagogikos, ir psichologijos egzaminus laikyti dirol.gif

prieštarauji pati sau - esi už šeimyninius persirengimo kambarius, bet persirengti prie vaiko nenormalu g.gif
o jau vaiko maitinime jeigu matai problemą, tai jau apskriitai trūksta žodžių... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 25 birželio 2009 - 20:01
QUOTE(muminukas @ 2009 06 25, 21:58)
teko valstybinius ir pedagogikos, ir psichologijos egzaminus laikyti dirol.gif




Skaityti ir suprasti kas ten parasyta yra skirtingi dalykai ax.gif mirksiukas.gif Na jusu poziuris man nepriimtinas doh.gif schmoll.gif ,bet tai nesvarbu! ax.gif
Atsakyti
Cia turbut nuo auklejimo priklauso. Prie juros nuosaliame papludimyje teko stebeti vaizda - atvaziavo i pliaza vyras su jau tokiais paaugliukais berniuku ir mergaite. Jie visi issirenge nuogi ir tai jiems nebuvo nieko keista. Matyt nuo mazems iprate ir tiek. Vaikai zaidzia, tetis mankstinasi .... Na o man tai kazkokia kreiva ta situacija pasirode...
Atsakyti