Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 10, 01:53)
Kregzde simbolizuoja laisve, pokycius,atsinaujinima.Vertetu isjausti kas tas agresyvus paukstis.Gal pavyks prisiminti koks tai paukstis? Nes pats sapnas akyvaizdziai apie tave pacia ir pokycius, kuriu tu greiciausiai vengi, bijai, todel ir ta kregzde isleidi pro langa...NEziurint kaip skausmingi isgyvenimai, bet jie musu atramos taskas, stimulas, judeti ir augti savyje.Dar - gal buvot labai prisirise viena prie kitos su jau isejusia drauge? Jei taip, tada vertetu ja paleisti ir melstis kol visiskai viskas issigrynins... turiu omenyje prisirisima bei netekti.


nežinau - draugė - klasiokė, paskutinius metus ( 5metus) mažai bendravome tik prieš mirtį vėl susiėjome... mokyklos laikais buvom artimos. Galbūt tai jos mintimis nepaleidžiu.

tuo pačiu išėjau iš darbo kurį labai vertinau, kuriame save mačiau ateityje, dėjau daug pastangų ir atrodo viskas klojos labai gerai - bet atėjo laikas ir pasijutau išduota darbdavio - išėjau nors išgyvenau galbūt ir iki šiol jaučiu skausmą ir tai kad nebuvau vertinama kaip atrodė.
gal tai to darbo nenoriu paleisti mintyse nes jame paskutinius du metus gyvenau.

Paukštis kitas - pamenu kaip atrodė, bet nenusimanau ir nežinau pavadinimo, bandau internete ieškoti bet tai tikrai tik kiek didesnis, kitokios išvaizdos bet ne plėšrūnas paukštis, gal kuosa - ji artimiausia bet tuo tikrai neesu.

P.s ir paskutiniu metu (po darbo sut.nutraukimo) vis sapnuoju kad skubu į traukinį bet vis paveluoju - šiandien atsiguliau dieną pasnausti ir tai sapne atrodo turiu išvykti, bet niekas man nepadeda rasti tvarkaraščio kelintą valandą traukinis išvyks, bet įdomu tai kad pati neieškau o sakau kitiem kad pažiūrėtų nes aš skubu, atrodo negaliu prieiti prie kompiuterio kad pažiūrėti ir t.t. traukinio nematau bet jaučiu kad veluoju ir nespėsiu.

gal tai yra susiję su tuo kad viduje jaučiuosi nežinanti ko noriu, ką veikti ateityje galėčiau (kalbu apie darbo sferos pakeitimą)
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 07 11, 19:44)
nežinau -  draugė  - klasiokė, paskutinius metus ( 5metus) mažai bendravome tik prieš mirtį vėl susiėjome...  mokyklos laikais buvom artimos. Galbūt tai jos mintimis nepaleidžiu.

tuo pačiu išėjau iš darbo kurį labai vertinau, kuriame save mačiau ateityje, dėjau daug pastangų ir atrodo viskas klojos labai gerai - bet atėjo laikas ir pasijutau išduota darbdavio - išėjau nors išgyvenau galbūt ir iki šiol jaučiu skausmą  ir tai kad  nebuvau  vertinama kaip  atrodė. 
gal tai to darbo nenoriu paleisti mintyse nes jame  paskutinius du metus gyvenau.

Paukštis kitas - pamenu kaip atrodė, bet nenusimanau ir nežinau pavadinimo, bandau internete ieškoti bet tai tikrai tik kiek didesnis, kitokios išvaizdos bet ne plėšrūnas paukštis, gal kuosa  -  ji artimiausia bet tuo tikrai neesu.

P.s ir paskutiniu metu (po darbo sut.nutraukimo) vis sapnuoju kad skubu į traukinį bet vis paveluoju - šiandien atsiguliau dieną pasnausti ir tai sapne atrodo turiu išvykti, bet  niekas man nepadeda rasti tvarkaraščio kelintą valandą traukinis išvyks,  bet įdomu tai kad pati neieškau o  sakau  kitiem kad pažiūrėtų nes aš skubu, atrodo  negaliu prieiti prie kompiuterio kad pažiūrėti ir t.t.  traukinio nematau bet  jaučiu kad veluoju ir nespėsiu.

gal tai yra susiję su tuo kad  viduje jaučiuosi nežinanti  ko noriu, ką veikti ateityje  galėčiau (kalbu apie darbo sferos pakeitimą)



Kuosa yra isminties simbolis, zinojimo.Manyciau jog simbolika rodo, jog reikia savyje ieskoti atsaku, niekas kitas nepasakys kas bus ir ka reikia daryti.Pabuk viena pati su savimi keleta dieneliu ir nuskiardes sirdeleje, susivoksi galveleje...asmeniskai kito kelio as nezinau:)

Traukinys simbolizuoja gyvenimo krypti, ejima su minia, nesugebejima apsispresti, velavimas yra arogancijos simbolis...ar viliesi jgo kiti uz tave nuspores ka darytI?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 11, 21:54)
Kuosa yra isminties simbolis, zinojimo.Manyciau jog simbolika rodo, jog reikia savyje ieskoti atsaku, niekas kitas nepasakys kas bus ir ka reikia daryti.Pabuk viena pati su savimi keleta dieneliu ir nuskiardes sirdeleje, susivoksi galveleje...asmeniskai kito kelio as nezinau:)

Traukinys simbolizuoja gyvenimo  krypti, ejima su minia, nesugebejima apsispresti, velavimas yra arogancijos simbolis...ar viliesi jgo kiti uz tave nuspores ka darytI?
4u.gif

išminties ir žinojimo simbolis yra kaledu_senialis, nes jis labai ismintingas ir zino visus vaiku darbelius. Esu pasipiktines, kaip negražu meluoti senialio pašonėje
Atsakyti
LinguLingu - dėkui, dabar stengiuos atsiminti visus savo sapnus ir matau kad jie kryptingai seka susijusiai vienas paskui kitą ir tikrai sutinku kad kol pati nesusitvarkysiu su savim tol niekas nepajudės iš vietos.
Ačiū dar kart už protingus žodžius.
Atsakyti
Nuo vaikystes persekioja toks sapnas.. laiks nuo laiko vis susapnuoju. Sapnuoju kapines, kad vaikstau po jas. Apziurineju antkapius arba skubu per kapines kazkur. Tada ikrentu i kripta, vaikstau tuneliais. Matau karstus po zeme. Daznai kazkur skubu.
Atsakyti
Mane labai neramina mano sapnas. Bėgam slėptis nuo didelio voro su keliom mokslo draugėm.Jos labai bijosi jo,o aš nelabai. Aš lengvai bėgu,slepuosi man pavyksta užlyst, pasislėpt.Bet tos slėpynės vyksta tokiuose kaip tuneliuose,barakuose,daug kambariuku, durų.
Atsakyti
QUOTE(Egidija9206 @ 2009 07 13, 18:42)
Mane labai neramina mano sapnas. Bėgam slėptis nuo didelio voro su keliom mokslo draugėm.Jos labai bijosi jo,o aš nelabai. Aš lengvai bėgu,slepuosi man pavyksta užlyst, pasislėpt.Bet tos slėpynės vyksta tokiuose kaip tuneliuose,barakuose,daug kambariuku, durų.


Mieloji, ieskok buvusiose temose, kazkur apie 4,5 o gal 6toje yra aprasyti tokie spanu simboliai...nuosirdziai paieskok, tikrai rasi:)
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 13, 20:03)
Mieloji, ieskok buvusiose temose, kazkur apie 4,5 o gal 6toje yra aprasyti tokie spanu simboliai...nuosirdziai paieskok, tikrai rasi:)

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2009 07 13, 10:40)
LinguLingu -  dėkui, dabar stengiuos atsiminti visus savo  sapnus ir matau kad jie kryptingai  seka susijusiai  vienas paskui kitą ir tikrai sutinku kad kol pati nesusitvarkysiu su  savim tol niekas  nepajudės iš vietos.
Ačiū dar kart už protingus žodžius.


Visad prasom, kad tik macytu:) Manau kai ieskom, visada randam, tik kartais gali uztrukti, jei pasitaikys proga, uzsuk i svecius, adresas aprasyme:)
Atsakyti
o as vakar nakti sapnavau ,kad gavau dovanu juoda suknia(vos neparasiau sikna) hihihi.gif ,nors norejau raudonos.paskui sapnavau zmogaus ismatas,buvo kazkoks zaidimas ir man sako stotis ant kazkokio dangcio,bet as sakau ne,nestosiu nes zinau kad ten yra duobe su ismatomis ir as ikrisiu,tai tada tas kazkas vistiek mane aptepliojo tomis ismatomis ir as taip pradejau ziaukcioti,kad net tikrai,atsibudau ir taip uzziaukciojau,taip supykino,kad galvojau ir vyra prikelsiu hihihi.gif , ka galetu reiksti?na aplamai mano sapnai labai niurus,tamsiu spalvu.lb retai kada susapnuoju grazu sapna.
Atsakyti
Lingu, ką galėtų reikšti sapnuoti arklius su vežimu? Sapnavau ne aš, moteris prašė surasti internete reikšmes. Dar sapnavo, cituoju:" o šią naktį valiau prišiktą vaikų ir šunų kambarį. Jis buvo ne mano, bet valiau aš grindis". Jei nesunku, parašykit, ji lauks atsakymo, dėkui.
Atsakyti
QUOTE(be rėmų @ 2009 07 14, 10:44)
Lingu, ką galėtų reikšti sapnuoti arklius su vežimu? Sapnavau ne aš, moteris prašė surasti internete reikšmes. Dar sapnavo, cituoju:" o šią naktį valiau prišiktą vaikų ir šunų kambarį. Jis buvo ne mano, bet valiau aš grindis". Jei nesunku, parašykit, ji lauks atsakymo, dėkui.

Siaip jau reiketu sapno apraso, eigos...nors visumoje tai ne/galios simboliai
Nes jei - namas tai musu sielos buveini, atskiri kambariai priklausomai nuo apstatymo, bukles yra musu subtilieji kunai, tai pati pamastyk - kas gali buti ir vykti zmogaus gyvenime, jei kambarys taip priterstas...
Arkliai su vezimu simbolizuoja sunku darba ir jegu trukuma
Zodziu, kokia bebuciau optimiste ir atsarguole, siuo atveju gero mazai galiu pasakyti
Nebent Maldas galeciau pasiulyti, ar afirmacijas kokias
Atsakyti