Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

sveikos, pries menesi isejau is darbo, bet iki siol labai daznai sapnuoju savo buvusi direktoriu: tai as jam padedu patalpas sutvarkyti ir mes atissveikinam, tai kazkokius reikalus sprendziam, tai siaip dalykiniais pokalbiais uzsieme. Jau tikrai atsipalaidavau nuo darbo, bet gal cia kazkas man norima pasakyti? kodel tas direktoriaus ivaizdis manes nepalieka?
smaikstuoliams: prasau jokiu meiliu-seiliu neiskoti schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
Hmm... Masina. Ne tokia, kaip turiu, bet gera. vairuoju. Kelias: tai kalnuotas, bet vaziuoju greitai ir smagiai, po to per miska - tarp geliu, medziu, viskas zalia, kelias nuostabus, po to per autostrada, tiesus geras asfaltas - keletas namu aplink... Graziu tokiu.. Vat. Susapnavau cia as sau siandien.
Atsakyti
viena nakti susapnavau m, kad gyvate ikando i kakla
atsibundu o toje vietoje skauda
niekaip nesuprantu kaip fizinis kunas reaguoja i sapna g.gif
Atsakyti
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 11:14)
viena nakti susapnavau m, kad gyvate ikando i kakla
atsibundu o toje vietoje skauda
niekaip nesuprantu kaip fizinis kunas reaguoja i sapna g.gif

Paparstai, skausmas kakle sutvere ivaizdi, kad kanda gyvate
Atsakyti
Grįžtu ir aš su savo sapnais, Lingu Lingu. Jau kaip ir buvau susitvarkiusi su savo vieno pastovaus žmogaus sapnavimu, buvo jis išėjęs iš mano sapnų gan ilgam. Šią naktį grįžo, ir su trenksmu unsure.gif Žodžiu, vėl sapnuoju aš savo pirmą meilę(jis neseniai vedė) ir absoliučiai viso sapno metu jis kalba man, šnabžda, prisiekia, kad mane myli unsure.gif Aš jam tuo pačiu neatsakau, nes jaučiu, kad jau turiu mylimą žmogų (vyrą savo), ir tuo pačiu man sunku sapne suprasti, kaip žmogus turintis šeimą vis dar mane myli.

Laukiu menkiausios užuomenos Lingu Lingu, paskui tvarkysiuos pati 4u.gif

Pagalvojau, kad iš visos sapnų serijos jau knygą galėčiau parašyti blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Selena7 @ 2009 07 28, 11:14)
niekaip nesuprantu kaip fizinis kunas reaguoja i sapna g.gif


Čia greičiau sapnas reaguoja į fizinį kūną mirksiukas.gif Tarkim, esu sapnavusi, kad nejaučiu savo kairės rankos, nu nejaučiu ir žinau kad kažkokių vaistų man suleido. Pabudus tiesiog pajaučiu, kad kairę ranką buvau smarkiai nugulėjusi, ir dėl to jos nejaučiau biggrin.gif
Atsakyti
Sianakt sapnavau, kad mano pilna galva uteliu. O glindos tokios dideles, ryzio didumo ir tiek daug... blink.gif Sukuoju tankim sukom o ju nemazeja... Prabudau visa slapia... lotuliukas.gif kazi ka tai turetu reikst g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2009 07 29, 12:44)
Sianakt sapnavau, kad mano pilna galva uteliu. O glindos tokios dideles, ryzio didumo ir tiek daug... blink.gif  Sukuoju tankim sukom o ju nemazeja...  Prabudau visa slapia... lotuliukas.gif  kazi ka tai turetu reikst g.gif

Greiciausiai pinigus.
Atsakyti
fi
Atsakyti
QUOTE(multti @ 2009 07 29, 12:00)
Grįžtu ir aš su savo sapnais, Lingu Lingu. Jau kaip ir buvau susitvarkiusi su savo vieno pastovaus žmogaus sapnavimu, buvo jis išėjęs iš mano sapnų gan ilgam. Šią naktį grįžo, ir su trenksmu  unsure.gif Žodžiu, vėl sapnuoju aš savo pirmą meilę(jis neseniai vedė) ir absoliučiai viso sapno metu jis kalba man, šnabžda, prisiekia, kad mane myli  unsure.gif  Aš jam tuo pačiu neatsakau, nes jaučiu, kad jau turiu mylimą žmogų (vyrą savo), ir tuo pačiu man sunku sapne suprasti, kaip žmogus turintis šeimą vis dar mane myli.

Laukiu menkiausios užuomenos Lingu Lingu, paskui tvarkysiuos pati  4u.gif

Pagalvojau, kad iš visos sapnų serijos jau knygą galėčiau parašyti  blink.gif
Papildyta:
Čia greičiau sapnas reaguoja į fizinį kūną  mirksiukas.gif  Tarkim, esu sapnavusi, kad nejaučiu savo kairės rankos, nu nejaučiu ir žinau kad kažkokių vaistų man suleido. Pabudus tiesiog pajaučiu, kad kairę ranką buvau smarkiai nugulėjusi, ir dėl to jos nejaučiau  biggrin.gif



Normalus reiskinys...matyt pamazu paleidineji prieraisas .Nera taip paprasta kai abi puses supanciotos jausmais.Sunku nusakyti ka jis isgyvena...svelniai, bet atkakliai siek savo...viskas bus gerai:)
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2009 07 29, 18:56)
Normalus reiskinys...matyt pamazu paleidineji prieraisas .Nera taip paprasta kai abi puses supanciotos jausmais.Sunku nusakyti ka jis isgyvena...svelniai, bet atkakliai siek savo...viskas bus gerai:)


Tu mano gelbėtoja 4u.gif o negali būti taip, kad aš tuos kažkada mus siejusius ryšius jau seniai paleidau (jau 5 su virš metų, kai mes išsiskyrę), tačiau jam to nepavyksta padaryti, ir dėl to man panašaus pobūdžio sapnai margina miegą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(com @ 2009 07 29, 17:03)
Greiciausiai pinigus.

blink.gif
Gal pradet pirkt Tele loto? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iš Stiklo @ 2009 07 30, 00:37)
blink.gif
Gal pradet pirkt Tele loto? g.gif


Offtopic poster_offtopic.gif
Atsakyti