Įkraunama...
Įkraunama...

Driclor

merginos sakykit, o ar galima ji naudoti pedoms? mano uosvis be proto prakaituoja, kvapas irgi baisus, galvoju gal jam nupirkti, nes zmogui jau niekas nepadeda schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(opyte @ 2009 07 11, 13:48)
merginos sakykit, o ar galima ji naudoti pedoms? mano uosvis be proto prakaituoja, kvapas irgi baisus, galvoju gal jam nupirkti, nes zmogui jau niekas nepadeda  schmoll.gif

Jis skirtas visoms kuno prakaituojancioms vietoms,tiek kojoms tiek delnams tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, tepiausi jau kokius 3 kartus. Antra karta labai perstejo, neiskentusi lekiau praustis lotuliukas.gif O siaip tai rezultai nuostabus, net sportuojant pazastys lieka sausos, negaliu atsidziaugti atradusi toki geri thumbup.gif Net neisivaizduoju kaip anksciau galejau be jo gyventi, nuostabus daigciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
pritariu 100% drinks_cheers.gif nuostabus dalykas thumbup.gif tepiausi šiandien antrą kartą ir nė lašelio prakaito visą dieną thumbup.gif
Atsakyti
sveikos, moterytes 4u.gif

turiu ir as ta beda... sad.gif net ziema mano pazastys visa laika slapios net ir nejudant pries tv namie sad.gif injekcijos per brangios ir per trumpai veikia.. tai tiesiog stengiuos nesiot tamsius, laisvus drabuzius ir tiek sad.gif nusipirkau praeita vasara Driclor, nu tikrai stebuklingas dalykas.. menesi jauciaus visai kitu zmogum.. siaip as tiesiog labai daug prakaituoju, bet kvapas laaaabai retai koks buna.. o panaudojus menesi Driclor atsirado toks siaubingas kvapas.. kaip vyro visa diena dirbusio.. pazastys sausos, bet kvapas neimanomas cry.gif nusiprausi.. uz 5 min tas pats.. nustojau naudot, tai po poros sav susinormalizavo viskas.. vel prakaituoju kaip anksciau, bet nors be kvapuko smile.gif bet cia ziuriu man vienintelei pasireiske toks salutinis poveikis.. sad.gif na bet kaip bebutu.. kita savaite lekiu po palme Turkijoj pagulet, sakiau velniop visus salutinius, tepsiuos ta savaite tikrai! gal dar kurioms buvo kaip man? gal tai praeina?
Atsakyti
o jis nenusiplauna su muilu? nes jeigu tepi tik kas 5 dienas, tai pazastis tikrai dazniau plauni nei kas 5 dienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzzzele @ 2009 07 18, 20:59)
o jis nenusiplauna su muilu? nes jeigu tepi tik kas 5 dienas, tai pazastis tikrai dazniau plauni nei kas 5 dienas  4u.gif


nenusiplauna
Atsakyti
QUOTE(Gamteka @ 2009 07 18, 15:25)
sveikos, moterytes  4u.gif

turiu ir as ta beda... sad.gif net ziema mano pazastys visa laika slapios net ir nejudant pries tv namie sad.gif injekcijos per brangios ir per trumpai veikia.. tai tiesiog stengiuos nesiot tamsius, laisvus drabuzius ir tiek sad.gif nusipirkau praeita vasara Driclor, nu tikrai stebuklingas dalykas.. menesi jauciaus visai kitu zmogum.. siaip as tiesiog labai daug prakaituoju, bet kvapas laaaabai retai koks buna.. o panaudojus menesi Driclor atsirado toks siaubingas kvapas.. kaip vyro visa diena dirbusio..  pazastys sausos, bet kvapas neimanomas cry.gif nusiprausi..  uz 5 min tas pats.. nustojau naudot, tai po poros sav susinormalizavo viskas.. vel prakaituoju kaip anksciau, bet nors be kvapuko smile.gif bet cia ziuriu man vienintelei pasireiske toks salutinis poveikis.. sad.gif na bet kaip bebutu.. kita savaite lekiu po palme Turkijoj pagulet, sakiau velniop visus salutinius, tepsiuos ta savaite tikrai! gal dar kurioms buvo kaip man? gal tai praeina?


Sveikos visos
As irgi naudoju sia priemone nuo balandzio. Labai thumbup.gif ji man. Pazastys sausut sausuteles, bet kvapas irgi atsirasdavo doh.gif . Tai as kas dvi savaites tepu Driclor, o kitom dienom naudoju minerala, jis naikina bakterijas sukeliancias nemalonu kvapa. Tai dabar sausut sautele ir jokio kvapo thumbup.gif , pabandykit gal ir jums pades. O kad oda nesausetu-kiekviena ryta kai tepuosi kuno pieneliu, tai patepu ir pazastis smile.gif
Atsakyti
Na va ir antra medalio pusė išaiškėjo - išsausina pažastų odą... tongue.gif O sakote nieko blogo nedaro... biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(*moon* @ 2009 07 04, 14:23)
O kalbant apie nauda ar zala, tai manau jei jis butu labai zalingas, butu parduodamas su receptu  g.gif



Na baikit, gi esate visos suaugusios, gyvename 21amžiuje... lotuliukas.gif Ar labai daug žalingų produktų yra parduodami su receptais arba išvis neparduodami?....Kiek visokio brudo moterys geria lieknėjimui, ir tas priemones perka be receptų...Ta pati kontracepcija visa, viena kaip sakant gydo, kitą žaloja... doh.gif Tai kad jums po 3m nieko blogo nesijaučia, tai nereiškia kad jis yra ne kenksmingas...Praeis 10-15m galbūt jums bus 50m vat tada pradės lysti visi gyvenimo "džiaugsmai"..Būtina sakyčiau daryti pertraukas, leisti kūnui atsigauti, pailsėti...Man kažkada pamenu gydytoją sakė, jei kažkoks vaistas/vitaminas/priemonė kažkam veikia gerai, būtinai reikia kas pusę metų daryti pertraukėles...Na blogiausiu atveju po metų...Žinau kad jis naikina prakaitavimą, tam kas turi didelių problemų su prakaitavimu, tikrai tikras išsigelbėjimas...Bet....kaip ir minėjau, naudoti viską reikia su saiku...Šiuo atveju nepiktnaudžiauti ir leisti kūnui ilsėtis nors kažkiek... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 20 liepos 2009 - 14:32
QUOTE(Gamteka @ 2009 07 18, 17:25)
nusipirkau praeita vasara Driclor, nu tikrai stebuklingas dalykas.. menesi jauciaus visai kitu zmogum.. siaip as tiesiog labai daug prakaituoju, bet kvapas laaaabai retai koks buna.. o panaudojus menesi Driclor atsirado toks siaubingas kvapas.. kaip vyro visa diena dirbusio..  pazastys sausos, bet kvapas neimanomas cry.gif nusiprausi..  uz 5 min tas pats..


Nebuvo taip nei man, nei MB unsure.gif

QUOTE(egluzzzele @ 2009 07 18, 19:59)
o jis nenusiplauna su muilu? nes jeigu tepi tik kas 5 dienas, tai pazastis tikrai dazniau plauni nei kas 5 dienas  4u.gif


Manau, kad nusiplauna, bet vistiek jo poveikis išlieka.

QUOTE(patrakusi @ 2009 07 20, 14:17)
Na va ir antra medalio pusė išaiškėjo - išsausina pažastų odą... tongue.gif O sakote nieko blogo nedaro... biggrin.gif


Man nesausina pažastų. Driclor naudoju jau ne vienus metus, bet su tokia problema nesusidūriau schmoll.gif
Atsakyti
Merginos, dėl bjauraus kvapo - stenkitės kasryt pasitept dar paprastu antipersperantu. Tokių problemų nebebus.
Atsakyti
Driclor thumbup.gif Naudoju antri metaitikrai kiekvinam patariu ji isigyti jei turi prakaitavimo problemu.
Pirma karta pasitepus maniau kad neiskesiu niezejimo,bet kadangi reikia ji naudot pries miega,tai stengiausi ta nemalonu jausma pakeisti miegeliu.
Atsakyti