Įkraunama...
Įkraunama...

Veido prausikliai

Kasdienis veido valymas. Renkamės, diskutuojam dalinamės patirtimi, rekomenduojame, kokie geriausi, o kokių geriau nepirkti.
user posted image
user posted image
user posted image
Senoji tema

Atsakyti
as jau kelias savaites naudoju IWOSTIN PURRTIN prausikli, jis skirtas riebiai, bet tuo paciu ir jautriai odai, ko man ir reikia smile.gif kolkas patenkinta, oda maziau riebaluojasi, reciau "sveciu" sulaukiu ax.gif
user posted image
Atsakyti
Man patinka Shiseido Puriness, kai nusiprausi tikrai jauciasi svari oda, pasalina riebalu pertekliu, bet nesausina, jauciasi malonus vesumas, labai skalsus
Atsakyti
user posted image

Parduodu šitą prausiklį. Nusipirkau, ir poto kosmetologė pasakė kad mano odos tipui netinka su vitaminu E tai ir nepradariau net. Gyvenu Kaune, galėčiau paštu atsiūst arba perduot susitikus. 20lt noriu, o rodos mokėjau 30. į asmeninę žinutę rašykit:P

Atsakyti
As naudoju Biotherm skirta riebiai odai, is pradziu patiko, bet dabar nebelabai, nes pasausina oda, jauciasi tempimas unsure.gif Va toks:
user posted image
Atsakyti
mano oda riebi, tai nusipirkau himalaya prausikli su nimbamedziu,ziauriai issausino.ir niekaip neatsekiau,kas cia taip sausina, pasirodo prausiklis.. gal galit rekomenduot zele pagrindo prausikli riebiai odai,bet kad nesausintu? gali ir tu blizgejimu nenuiminet,nes tai padaro kremas ir pudra biggrin.gif
Atsakyti
http://www.clinique....UCT_ID=PROD1176


o man sis labai tinka ir patinka skalsus ilgam uztenka naudoju jau trecia pakuote thumbup.gif
Atsakyti
Jau turbut simtus ju naudojau ir kai nusipirkau nebrangu GARNIER PURE ACTIV (ne sveitikli) spuogai nebekyla,nesausino ir rodos jei koks spuogelis ar iskilumas buvo,ji i vidu itraukia,ir randeliai po spuogu tikrai blyskeja thumbup.gif
Atsakyti
AŠ BAIGINĖJU TĄ ŽALIĄ AVENE PRAUSIKLĮ, PRADŽIOJ LABAI PATIKO, O DABAR KAŽKAIP NEBEPATINKA, NORS MATYT ČIA ORAS DABAR TOKS, KAD TA ODA KĄ BEDARYTUM VISTIEK BLIZGA ax.gif

JAU NUSIPIRKAU NAUJĄ HIMALAYA VEIDO PRAUSIKLĮ, JIS AJURVEDINIS, TAI SAKAU, GAL TURĖTŲ BŪTI GERAS mirksiukas.gif IŠBANDYSIU IR SUŽINOSIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(leliuses @ 2009 07 01, 12:21)
http://www.clinique....UCT_ID=PROD1176


o man sis labai tinka ir patinka  skalsus ilgam uztenka naudoju jau trecia pakuote thumbup.gif

Keista, nes man jis kaip tik pasirode labai ne skalsus ir labai greitai baigesi g.gif Ir jei jau trecia pakuote naudoji, oda nepriprato prie jos? Nes man tai ilgai naudojant nebelieka jokio poveikio g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Giselle: 01 liepos 2009 - 18:34
Kazkuri mergaite praeitoje temoje klause, kokiai odai sis veido prausiklis user posted image
Jis skirtas sausai ir misriai odai. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamakarolina @ 2009 07 01, 13:52)
AŠ BAIGINĖJU TĄ ŽALIĄ AVENE PRAUSIKLĮ, PRADŽIOJ LABAI PATIKO, O DABAR KAŽKAIP NEBEPATINKA, NORS MATYT ČIA ORAS DABAR TOKS, KAD TA ODA KĄ BEDARYTUM VISTIEK BLIZGA  ax.gif



Esu turejus ji, gal ir nieko, bet keista man jo konsistensija istepus ant veido palieka doh.gif
Atsakyti