Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(Mari @ 2010 07 18, 14:18)
Vilniuje zvairumo neoperuoja schmoll.gif Bet pagrindineje bustineje - Minske - tikrai operuoja labai gera ir patyrusi gydytoja Kolomyckaja GYDYTOJA Siulyciau ateiti i Vilniu i konsultacija, o operuotis vaziuoti i Minska.  4u.gif

Gaila... As gyvenu netoli Siauliu, tai man tolokai vien tik konsultuotis vaziuot, be to zinau kad yra kliniku Siauliuose, Vilniuj, Kaune kur tokias operacijas atlieka. Sorry, o kur tas Minskas randas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aura_as @ 2010 07 18, 20:21)
Gaila... As gyvenu netoli Siauliu, tai man tolokai vien tik konsultuotis vaziuot, be to zinau kad yra kliniku Siauliuose, Vilniuj, Kaune kur tokias operacijas atlieka. Sorry, o kur tas Minskas randas? smile.gif

as gyvenu mazeikiuose ir man nebuvo toloka vaziuot konsuoltuotis nei i vilniu nei i minska....
Cia galit pasiziureti bet kuri miesta ir atstumus nuo ju kilometrais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fia @ 2010 07 18, 23:27)
as gyvenu mazeikiuose ir man nebuvo toloka vaziuot konsuoltuotis nei i vilniu nei i minska....
Cia galit pasiziureti bet kuri miesta  ir atstumus nuo ju kilometrais 4u.gif
Dekui uz zemelapi smile.gif Na taip, jei labai reikia galima ir i Minska nuvaziuot. O ten kas nors kitaip, geriau nei musu klinikose? smile.gif
Atsakyti
Ten dirba gydytoja Kolomyckaja, kuri operuoja TIK zvairuma jau n+k metu, turi didziule patirti ir siaip yra labai profesionalus zmogus. Labai daug tobulinasi ir imasi net sudetingiausiu atveju. Vargu ar LT kas tiek patirties tures schmoll.gif Bet spresti, aisku, jums... 4u.gif
Atsakyti
Na uzsirasiau ir as konsultacijai rolleyes.gif Nors kiek galima konsultuotis, jau gal koki 3 ar 4 kart gyvenime einu ir vis delsiu su operacija blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi jungiuosi į jūsų būreji, jei galima ax.gif Turiu nemažą minusą, tad nusprendžiau darytis lazerinę korekciją. Einu konsultacijos 27d. į Novoje zrenije. Parašysiu savo įspūdžius. Iš tikrųjų tai labai stresuoju, kas, kaip, kur ir t.t.,
Atsakyti
tai nera cia ko stresuoti 4u.gif
as tai isvis negalvjau apie operacija tai ramiai ir laukiau ,bet va kaip reikejo jau gultis po lazeriu tai tada jau kiek neramu buvo smile.gif
Atsakyti
Ulvi,o kaip dabar jauciates?
Atsakyti
beveik puikiai toks jausmas ,kad su kiekviena diena ta akis kur buvo Astigmatizmas vis geriau matau 4u.gif
Atsakyti
nugi ir aš jau pasiruošusi operacijai - liepos 30 planuoja.. baisoka, bet labai noriu .. labai
pasirodo mano akys labai geros, ir ragena labai išgaubta, ir astigmatizmas meeeeeeenka sįgimtas, tai visa šitą ir sutvarkys... apie 45-uosius gyvenimo metus glai pririekti akinių skaitymui.. bet - nors 10 metelių pabūsiu be akinių thumbup.gif
Atsakyti
Šiandien ir aš grįžau po apžiūros. Sakė daktaras Andrej kad viskas gerai,taigi ryt operuojuosi. Truputį neramu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 07 22, 19:44)
Šiandien ir aš grįžau po apžiūros. Sakė daktaras Andrej kad viskas gerai,taigi ryt operuojuosi. Truputį neramu... verysad.gif

papasakosi kaip?

Atsakyti