Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

NOKIA, dideliausios sekmes tau 4u.gif Tik nebijok. Pamatysi, kaip viskas bus gerai. Tikiuosi vakare jau trumpam prisoksi prie SM. Parasyk.

PS. Ir sveikinu pagaliau pasiryzus korekcijai thumbup.gif

PPS. Į AZ nusiunciau savo tel nr, jei kartai kiltų kokių klausimų mirksiukas.gif
Atsakyti
NOKIA, a tu gyva? Kaip sekesi?
Atsakyti
QUOTE(aura771 @ 2010 07 23, 19:36)
NOKIA, a tu gyva? Kaip sekesi?

NOKIA - kaip ?

Atsakyti
O vat jus man tundrai dabar paaiskinkit blush2.gif Kiek zinau (nes jau gal 2-3 kart esu buvus konsultacijose del korekcijos), regejimas turi buti bent metus nusistovejes, t.y, trumparegyste neturi progresuoti. Tad sakykim, kai buvau pirma kart, man pasake ateit po metu, kad vel patikrintu ar regejimas tas pats. Tai taip iseina, kad klinikoj Novoe zrenije (apie kitas nezinau) tiki tavo garbes zodziu? g.gif Jei pasakai, kad toks regejimas koks yra patikrinimo pas juos metu, pas tave jau kokie 2 metai, tai ir tiki??O ka, jei zmogus taip nori tos operacijos, kad nekreipdamas demesio i pasekmes ims ir pameluos? blink.gif doh.gif Gal ir juokingai skamba, bet toj klinikoj, kur buvau anksciau man daktare pasakojo apie viena vaikinuka, pas kuri yra -12, jis jau cia vos ne su asarom praso tos operacijos, bet sako mes negalim daryt, nes jam ta trumparegyte vis progresuoja doh.gif Ar tiesiog atsizvelgia i amziu, t.y., kad teoriskai nuo kokiu 26-27 metu ta trumparegyste jau neturetu progresuot? g.gif Na suveliau cia, bet... biggrin.gif
Atsakyti
Klinikoje NOVOYE ZRENIYE irgi toli grazu ne visiems norintiems daro operacijas. Ir jeigu rega nenusistovejusi (o tai paprastai buna auganciam organizmui arba neseniai gimdziusioms, maitinancioms moterims) - tikrina kelis kartus. Bet kurioje kitoje klinikoje vidutinio amziaus zmogui be indikaciju, kad rega gali buti nenusistovejusi, niekas neliepia ateiti kasmet 2-3 metus, kol zmogus padaro korekcija, bijodami, kad meluos. Juk meluodamas suauges zmogus kenkia tik sau. Kita vertus, bet kur gali pameluot (pries operacija kad neturi alergijos anestezijai, ir esant alerginei reakcijai - pakratyt kojas pvz.) Taigi, renkasi pacientas 4u.gif
Atsakyti
Kažkodėl manau, kad tam klinikoje ir daroma daugybė tyrimų, kad pamatytų net mažiausias smulkenas. Neįsivaizduoju, kaip nuo daktaro galima būtų ką nors nuslėpti. Pvz. man, pirma išvardijo visas bėdas ir tik tada paklausė ar taip ir jaučiuosi. Tikrai nustebau, kad atkreipė dėmesį net į tai, ką laikiau nereikšmingomis smulkmenomis. Taigi įgavau 100 proc. pasitikėjimą ta klinika.
Atsakyti
Sveikos,merginos,pagaliau aš prie kompo. Taigi vakar dariausi operaciją. Viskas gerai buvo,tik labai karšta,taigi po operacijos aųš ir kita mergina apalpom. Bet greit suskubo seselės ir atgaivino. Kol parvažiavau iš vilniaus iki Alytaus labai dūrė akis,bet vakare jau buvo neblogai. Šiandiem matau kaip niekad gerai,super,o tai viską atperka. Dėkui,aurai,už padrąsinimus. thumbup.gif Dar vienąakį šiandien truputį padursto,bet šiaip tikrai viskas gerai. Nebijokit,merginos,nieko baisaus,po to tikrai labai džiaugsitės. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 07 24, 08:08)
Sveikos,merginos,pagaliau aš prie kompo. Taigi vakar dariausi operaciją. Viskas gerai buvo,tik labai karšta,taigi po operacijos aųš ir kita mergina apalpom. Bet greit suskubo seselės ir atgaivino. Kol parvažiavau iš vilniaus iki Alytaus labai dūrė akis,bet vakare jau buvo neblogai. Šiandiem matau kaip niekad gerai,super,o tai viską atperka. Dėkui,aurai,už padrąsinimus. thumbup.gif Dar vienąakį šiandien truputį padursto,bet šiaip tikrai viskas gerai. Nebijokit,merginos,nieko baisaus,po to tikrai labai džiaugsitės. thumbup.gif


Labai dziugu girdet, kad viskas gerai smile.gif 4u.gif Linkiu kuo greiciau atsigaut. Ir nesedekit siandien per ilgai prie kompo nono.gif:
Atsakyti
Oj NOKIA kaip už tave džiaugiuosi clap.gif Pamatysi, kokia laimė viską matyt be ačkarikų biggrin.gif Už pasiryžimą ir drasą tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 07 24, 09:58)
O vat jus man tundrai dabar paaiskinkit blush2.gif Kiek zinau (nes jau gal 2-3 kart esu buvus konsultacijose del korekcijos), regejimas turi buti bent metus nusistovejes, t.y, trumparegyste neturi progresuoti. Tad sakykim, kai buvau pirma kart, man pasake ateit po metu, kad vel patikrintu ar regejimas tas pats. Tai taip iseina, kad klinikoj Novoe zrenije (apie kitas nezinau) tiki tavo garbes zodziu? :


manau, kad tam yra technika, su kuria ir nustato, ar progresuoja ar ne ...

NOKIA - smagumėlis smile.gif labai džiaugiuosi už tave. Pati va laukiu liepos 30 - nesitiki, kad tai paskutinė savaitė su akiniais ...
Atsakyti
NA ,KURIOS JAU OPERAVOSI PASAKYKIT KADA GALIMA JAU PLAUTI GALVĄ? ax.gif
Atsakyti
Ulalia, o kiek laiko po tos operacijos tos galvos negalima plaut? unsure.gif As kasdien plaunu... unsure.gif Tai kiek cia reiks nuo visuomenes sleptis biggrin.gif
Dar lyg kazkur skaiciau, kad kuri laika negalima akiu slapint,o kiek tiksliai?Juk vasara, maudynes...
Atsakyti