Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(Ulvis @ 2010 06 29, 12:44)
puse metu???tai kdl jei tau nepagerejo ta akys nesikreipei atgal pas daktarus? jug jie garantuoja kad regejimas pasitaisys 100%.


Man negarantavo, kad regėjimas pasitaisys 100 proc. Nuo kada gydytojas atlieka Dievo misiją?
Atsakyti
QUOTE(kavinuke @ 2010 06 21, 10:45)
apžiūra praėjo gerai. tik apžiūrėjęs akytes gydytojas iš karto pasakė, kaip aš matau, net nespėjus man pasipasakoti ir pasiskųsti.  ax.gif  sakė, kad kol kas taip ir turėtų būti, nes mano ragena plona, o minusas buvo gana didelis. pažadėjo, kad ta migla ir liejimasis po truputį išsisklaidys, tiesiog reikia kantrybės. tik nežinau, kokiam laikui užteks kantrybės "atsargų", nes nejaučiu, kad regėjimas gerėtų..  verysad.gif  šiaip šviesią dieną būdama lauke jokio diskomforto nejaučiu, tačiau jei nors šiek tiek tamsiau (bet kokioje patalpoje man jau yra tamsiau) vaizdas iš karto liejasi. šiandien jau esu darbelyje ir dirbti su kompiuteriu pakankamai sunku.

Kavinuke ---> na kaip tavo akys ar nuejo rukas nuo akies ar geriau matosi?
Atsakyti
tongue.gif patikrino ir mano veizolus biggrin.gif viskas ciki piki. Viena akis 1,5, kita - o,9. Sake greitai viskas susistatys i savo vietas. Matau super. Tik vis reflekso, kad nusiimti akinius pries miega reikia niekaip neatsikratau lotuliukas.gif Grabalioju nosi vis kol suprantu, kad ant jos nieko nera.

Nesijaudinkit, jei dar ne visiems po operacijos viskas atsistate - tikrai bus gerai. Zinau thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 01 liepos 2010 - 09:11
na jegu tikrai zinai kad bus gerai tai tada super ,nes per daug as cia jau prisiskaiciau kad taip ir liksiu su viena akim prasciau matyt unsure.gif
Atsakyti
tongue.gif na, net jeigu viena ir bus prastesnė, tai juk kai žiūri - žiūri abiem. Jeigu sumoj abiem akim matai vienetui, manau, fainumas. Nesijaudink taip tikrai, viskas bus tikrai tikrai gerai 4u.gif
Atsakyti
belieka laukti.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulvis @ 2010 07 01, 10:36)
belieka laukti.. 4u.gif


Turėk kantrybės- man teko pusmetį laukti. Susireguliavo akys.
Atsakyti
Galvoju labai rimtai ir aš apie operaciją. Tačiau iškilo daug klausimų. Nutariau apsilamkyti Novoye Zreniye klinikoje. Gal ten kas buvote? Ar ilgai reikia laukti konsultacijos? po konsultacijos užb kiek laiko būna operacija? Ar ten gydytojas kalba lietuviškai? Gal ir kvaili klausimai,tačiau noriu viską išsiaiškinti...Gal kuri jau visą tai patyrusi gali parašyti į a/z plačiau.
Atsakyti
Prieš savaitę (06. 25) buvo mano operacija. Nereikia nei konsultacijos ilgai laukti, nei operacijos. Korekcijas daro tik penktadieniais, užrašo maždaug prieš savaitę. Daktarai lietuviškai turbūt tobulai nekalba, išskyrus daktarą Paulių (bet jis kaip suprantu kol kas ir neoperuoja), bet yra kas vertėjauja ir padeda susikalbėti su chirurgais. Na, lietuviškai daktarai supranta, bet paaiškinti visko tobula lietuvių kalba manau negalėtų. Bet kitas personalas tikrai lietuviai ir, be to, fantastiškai malonūs ir paslaugūs. Jokių problemų. Faina ta klinika. Turėčiau dar dvi akis - pakartočiau. thumbup.gif
Atsakyti
Dar noriu paklausti o kelintą dieną po operacijos jau galėjote vairuoti automobilį? Ar vakare viskas gerai vairuojant? g.gif
Atsakyti
as jau kita diena po operacijos vairavau automobili... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NOKIA @ 2010 07 08, 10:40)
Dar noriu paklausti o kelintą dieną po operacijos jau galėjote vairuoti automobilį? Ar vakare viskas gerai vairuojant? g.gif


as iskart po operacijos grizau namo su masina blush2.gif
Atsakyti