Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

QUOTE(ASARITE @ 2010 08 12, 11:34)
Todėl prikibusi ir klausinėju...o kaip matau pagrinde (gal dėl reklamos) vien apie vieną kliniką šnekama...


Kad neseniai ta klinika atsidarė. Kai aš operavausi, nebuvo tokios... Kadangi kaina tikrai aiškiai mažesnė, tai ir šnekama apie ją, nes kokia prasmė operuotis kitur, ir mokėti kur kas brangiau smile.gif Tokia čia ir reklama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Koulas @ 2010 08 12, 14:30)
nesijaudindamas, bet gali būti, kad kai ta diena priartės, pradėsiu nerimauti smile.gif Po operacijos parašysiu, kaip viskas baigėsi ir kokie buvo rezultatai.


Sėkmės mirksiukas.gif

Ar operuos tas pats gydytojas, kuris apžiūrėjo? Lauksim įspūdžių.

Aš po mėnesio jau minėsiu dvejų metų regėjimo jubiliejų biggrin.gif , labai greitai tas laikas pralėkė.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 08 12, 21:20)
Sėkmės mirksiukas.gif

Ar operuos tas pats gydytojas, kuris apžiūrėjo? Lauksim įspūdžių.

Aš po mėnesio jau minėsiu dvejų metų regėjimo jubiliejų biggrin.gif , labai greitai tas laikas pralėkė.


Maniau, kad tu anksčiau už mane operavaisi...Man dveji metai buvo balandžio 4 d.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 12, 22:24)
Maniau, kad tu anksčiau už mane operavaisi...Man dveji metai buvo balandžio 4 d.


Tuomet tavo operacija vyko pusmečiu anksčiau, aš operavausi rugsėjo 10 d. Vis dar neprisiruošiu pasitikrinti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 08 12, 21:32)
Tuomet tavo operacija vyko pusmečiu anksčiau, aš operavausi rugsėjo 10 d. Vis dar neprisiruošiu pasitikrinti... doh.gif


Kelis kartus tikrinausi, kai vedžiau vaikus pas okulistus...
Atsakyti
o kokia operacijos kaina butu buvus?
Atsakyti
Pagaliau pasiryzay operacijai, operuosiuos lazerines chirurgijos cente, vakar buvau konsultacijai, viska paaiskino, bet vis tiek labai bijau. Zinau, koks nemalonus procesas laukia. Prie 15 metu dariausi trumparegystes stabdymo operacija, sustabde, dabar ryzausi kitai.
Turiu -7,5 ir astigmatizma vienoje akyje, sake sutvarkys, tik esu perspeta, kad gali tekti koreguoti.
Ilgai apie tai galvojau, bet taip jau sutapo, kad linziu nebepriima, akiniai suluzo, tai ir apsisprendziau. Dabar ir laukiu ir bijau
Atsakyti
QUOTE(Egle75 @ 2010 08 19, 14:34)
Pagaliau pasiryzay operacijai, operuosiuos lazerines chirurgijos cente, vakar buvau konsultacijai, viska paaiskino, bet vis tiek labai bijau. Zinau, koks nemalonus procesas laukia. Prie 15 metu dariausi trumparegystes stabdymo operacija, sustabde, dabar ryzausi kitai.
Turiu -7,5 ir astigmatizma vienoje akyje, sake sutvarkys, tik esu perspeta, kad gali tekti koreguoti.
Ilgai apie tai galvojau, bet taip jau sutapo, kad linziu nebepriima, akiniai suluzo, tai ir apsisprendziau. Dabar ir laukiu ir bijau

Saunuole, kad pasiryzai operacijai, as isivaizduoju ka reiskia tureti toki dideli minusa 4u.gif
Pas mane kazkur -5.5 ir plius -1.5 astigmatizmas, tai visumoje irgi gaunasi apie -7. Tai yra labai daug.....
Nebijok, viskas bus gerai 4u.gif
O man ši karta pasakė, kad jeigu kitos apziuros metu (gal po 0,5-1 metu) nebeprogresuos tinklaines plysimas, galesiu ir as pasidaryti lazerine korekcija smile.gif Tikiuosi kad taip ir bus ax.gif
Atsakyti
matyt bijau kaip ir kiekvienos operacijos, bet labai pavargau buti kurmiu ir kiekviena ryta prasyti vyro, kad surastu akinius smile.gif Liepe savaite nenesioti linziu, tai kaip tik bus praeje 9 dienos, kaip as be linziu, ir laukiu ir bijau, nes niekada nezinojau, ka reiskia matyti
Atsakyti
As irgi mastau apie operacija... pas mane regejimas -2, - nera tragiskas, bet visgi.... Linziu akys nebepriima, akiniu labai nemegstu. Norejau paklausti, ar yra skirtumas, kokiu metu laiku darytis (gal ziema nerekomenduojama - klausimas gal ir kvailas doh.gif , is karto atsiprasau), nes galvoju gal koki lapkriti darytis oparacija..
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 19, 14:44)
As irgi mastau apie operacija... pas mane regejimas -2, - nera tragiskas, bet visgi.... Linziu akys nebepriima, akiniu labai nemegstu. Norejau paklausti, ar yra skirtumas, kokiu metu laiku darytis (gal ziema nerekomenduojama - klausimas gal ir kvailas  doh.gif , is karto atsiprasau), nes galvoju gal koki lapkriti darytis oparacija..


Lazerine regos korekcija galima darytis bet kuriuo metu laiku. Svarbu, kad butumet sveika operacijos metu ir pasisaugot pooperaciniu laikotarpiu 4u.gif
Atsakyti
Man per konsultacija (Novoe zrenija klinikoje) gydytojas sake, kad ziema, kai didelis saltis operacija nerekomenduojama schmoll.gif As mastau apie rudeni, rugseji-spali.
Atsakyti