Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

Smagu bigsmile.gif Lauksim tolimesniu pasakojimu apie jusu savijauta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Koulas @ 2010 08 20, 19:38)
Regėjimas jau geresnis negu prieš tai buvo su akiniais ar lęšiais, bet dar kiek liejasi šviesos ir nelabai gerai matosi iš arti. Tai tiek wink.gif


Knygų negalėjau skaityti visą mėnesį- juk trumparegiai raides mato didesnes nei jos yra, o kai regėjimas tampa normalus, tos raidės ima ir "sumažėja" smile.gif
Atsakyti
Sveikinu visus naujai iškeptus "matytojus" ir visas, kurios dar ruošiasi. Visur skaitau dėl pablogėjusio matymo tamsoje g.gif Keista, nieko man nebuvo ir nera. Korekcija buvo birželio 25. Buvau skaičiusi ir anksčiau apie tokius fyntus. Per konsultaciją klausiau daktariuko. Jis man paaiškino, nupiešė ir parodė kame bėda. Tiksliai nepasakosiu (čia jau jūsų reikalas konsultuotis), bet tai lemia prastai atlikta operacija, ir to neturėtų būti. Gal man pasisekė, gal aš kokia nestandartinė, bet nieko panašaus nėra. Ir dar. Man iki korekcijos labai ašarodavo akys - ar saulė, ar vėjas, ašaros upeliais tekėdavo, o paakiai paburkdavo ir net tokios raudonos žaizdelės atsrasdavo. Dabar thumbup.gif nieko neliko. Tai kad tikra tiesa, kad jos pasausėja. Bet man tai ne operacijos trūkumas, o privalumas. Matau gerai, o jaučiuosi fantastiškai tongue.gif . Visiems visiems nuoširdžiai linkiu to paties 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura771: 20 rugpjūčio 2010 - 21:24
QUOTE(Koulas @ 2010 08 20, 20:38)
Šiandien man atliko operaciją NOVOYE ZRENIYE.


Sveikinu, sėkmingos adaptacijos biggrin.gif

QUOTE(vaižgantė @ 2010 08 20, 21:15)
Knygų negalėjau skaityti visą mėnesį- juk trumparegiai raides mato didesnes nei jos yra, o kai regėjimas tampa normalus, tos raidės ima ir "sumažėja" smile.gif


Mane perspėjo, kad galiu prastai matyti iš arti po operacijos, bet jau kitą dieną sėkmingai pasidariau manikiūrą, labai staigiai artimas matymas susireguliavo.

QUOTE(aura771 @ 2010 08 20, 22:22)
Tai kad tikra tiesa, kad jos pasausėja. Bet man tai ne operacijos trūkumas, o privalumas. Matau gerai, o jaučiuosi fantastiškai  tongue.gif . Visiems visiems nuoširdžiai linkiu to paties  4u.gif


Ne visiems. Aš irgi daug kur skaičiau apie sausumą, kaip trūkumą, bet nieko panašaus nejaučiu nei dabar, nei iš karto po korekcijos. Lašų akims prireikė per dvejus metus tik dukart, bet čia nuo persidirbimo, tas pats būtų ir su lęšiais. Jei ne blogiau.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 08 20, 23:43)
Sveikinu, sėkmingos adaptacijos biggrin.gif
Mane perspėjo, kad galiu prastai matyti iš arti po operacijos, bet jau kitą dieną sėkmingai pasidariau manikiūrą, labai staigiai artimas matymas susireguliavo.
Ne visiems. Aš irgi daug kur skaičiau apie sausumą, kaip trūkumą, bet nieko panašaus nejaučiu nei dabar, nei iš karto po korekcijos. Lašų akims prireikė per dvejus metus tik dukart, bet čia nuo persidirbimo, tas pats būtų ir su lęšiais. Jei ne blogiau.


Kiekvienam skirtingai. Va, šįryt pabudau su sausomis akimis ir teko ilgokai pamirksėti, o paskui vandeniu lietis akis vonioje. O praėjo 2 m 4 mėn po operacijos...
Atsakyti
Sveiki! Aš irgi planuoju jungtis prie "praregėjusių",ypač,kai pamačiau,kad operacija gali kainuoti dvigubai mažiau,nei įsivaizdavau bigsmile.gif Tik ,va,iškilo klausimas- kokius tyrimus daro per konsultaciją ? Ar po jos galima vairuoti? Mat man kažkada tyrė akių dugnus,tai neįsivaizduoju,kaip namo parsigavau -akys labai bijojo šviesos. Gerai,kad važiavau autobusu.
Atsiprašau,jei apie tai jau kalbėjote-tema tooookia plati,kad visko nespėju skaityt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ylli @ 2010 08 21, 13:34)
Sveiki! Aš irgi planuoju jungtis prie "praregėjusių",ypač,kai pamačiau,kad operacija gali kainuoti dvigubai mažiau,nei įsivaizdavau  bigsmile.gif Tik ,va,iškilo klausimas- kokius tyrimus daro per konsultaciją ? Ar po jos galima vairuoti? Mat man kažkada tyrė akių dugnus,tai neįsivaizduoju,kaip namo parsigavau -akys labai bijojo šviesos. Gerai,kad važiavau autobusu.
Atsiprašau,jei apie tai jau kalbėjote-tema tooookia plati,kad visko nespėju skaityt  blush2.gif


Atliekant diagnostika, butinai tyriamas akies dugnas. Tai daroma, ispletus vyzdzius (ilasinus vyzdi plecianti Tropikamida). Kol vyzdziai issiplete - akys jautrios saulei, vaizdas kiek liejasi. Vairuoti su isplestais vyzdziais tikrai nerekomenduojama schmoll.gif Tad vykdama i konsultacija paprasykite, kad kas parveztu jus 4u.gif
Atsakyti
Na, as nevairavau, bet esant reikalui buciau puikiausiai parvairavus ir pati, su tamsiais akiniais akys nei asaroja, nei dar kas nors joms darosi schmoll.gif Aisku, jei yra galimybe, kad kas pavezetu, tai OK, bet jei tai problema, tai tikrai kuo puikiausiai galite vairuoti ir pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ylli @ 2010 08 21, 16:34)
Sveiki! Aš irgi planuoju jungtis prie "praregėjusių",ypač,kai pamačiau,kad operacija gali kainuoti dvigubai mažiau,nei įsivaizdavau  bigsmile.gif Tik ,va,iškilo klausimas- kokius tyrimus daro per konsultaciją ? Ar po jos galima vairuoti? Mat man kažkada tyrė akių dugnus,tai neįsivaizduoju,kaip namo parsigavau -akys labai bijojo šviesos. Gerai,kad važiavau autobusu.
Atsiprašau,jei apie tai jau kalbėjote-tema tooookia plati,kad visko nespėju skaityt  blush2.gif


Man po tyrimo gana ilgai liejosi vaizdas, važiavau troleibusu, bet nežinojau, kas geriau: ar nusiimti akinius, ar užsidėti, akys jautrios, diena saulėta... vairuoti nebūčiau sugebėjusi. Akys atsistatė per kelias valandas, tiesiog sėdėjau darbe ir laukiau, kada galėsiu pradėti dirbti biggrin.gif
Su tamsiai akiniais būtų ok, bet nepamirškite, kad į tyrimą reikia atvykti be lęšių, tai bent jau aš su savo buvusiomis -4 dioptrijomis niekur toli nenuvairuočiau...

Tyrimus daro labai įvairius: tiria akių dugną, matuoja ragenos storį, Vilniuje man vienoje klinikoje užtruko apie 1 val., kitoje - apie 2 val., Minske - apie 3 val., bet ten tyrė dar išsamiau, nes tą pačią dieną ruošė korekcijai, be to, daug kur reikėjo luktelėti.
Atsakyti
Vat tokiais atvejais as turejau (ir zinoma tebeturiu, tikiuos neuzilgo nebeprireiks blush2.gif ) akinius nuo saules su dioprijom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Braskeele @ 2010 08 21, 22:29)
Vat tokiais atvejais as turejau (ir zinoma tebeturiu, tikiuos neuzilgo nebeprireiks blush2.gif ) akinius nuo saules su dioprijom biggrin.gif


Good for you! biggrin.gif
O aš tąsyk važiavau truliku ir svarsčiau: ar geriau nematyt, bet akims ramybę duot su tamsiai akiniais be dioptrijų, ar geriau truputį matyt, bet ašarot ir markstytis su paprastais akiniais. Taip ir dėliojaus tai vienus, tai kitus... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 08 21, 22:16)
Tyrimus daro labai įvairius: tiria akių dugną, matuoja ragenos storį, Vilniuje man vienoje klinikoje užtruko apie 1 val., kitoje - apie 2 val., Minske - apie 3 val., bet ten tyrė dar išsamiau, nes tą pačią dieną ruošė korekcijai, be to, daug kur reikėjo luktelėti.

Tai įmanomas ir toks variantas, kad korekcija daroma tą pačią dieną, atlikus visus tyrimus? Man čia labai aktualu, nes gyvenu kitam Lietuvos gale. Žinoma, esant reikalui važiuočiau ir keletą kartų, bet viską susitvarkyt iškart būtų kur kas patogiau... ax.gif
Atsakyti