Įkraunama...
Įkraunama...

Trumparegystės korekcija lazeriu

Brasa - įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(Brasa @ 2010 08 23, 08:27)
Tai įmanomas ir toks variantas, kad korekcija daroma tą pačią dieną, atlikus visus tyrimus? Man čia labai aktualu, nes gyvenu kitam Lietuvos gale. Žinoma, esant reikalui važiuočiau ir keletą kartų, bet viską susitvarkyt iškart būtų kur kas patogiau...  ax.gif


Man regėjimą koregavo Minske, todėl prieš tai viską smulkiai išsiaiaškinau su klinika, gavau patvirtinimą, kad jei nėra medicininių kliūčių - operuos tą pačią dieną. Nežinau, kaip yra kitose kinikose, ar Vilniaus padalinyje, bet juk tikrai galima paskambinti ir sužinoti smile.gif
Atsakyti
Sveiki, as taip pat noreciau prisijungti prie tu zmogiuku, kurie labai nori pasidaryti lazerine akiu korekcija. Seniai jau apie tai galvoju, taciau didziausia kliutis budavo kaina ir dar keli faktoriai, kuriuos issiaiskinau perskaiciusi jusu sukaupta informacija ir patirti. Taip pat ir kaina klinikoje NOVOYE ZRENIYE tapo man prieinama. Mano akys -3,5 ir -3,75, taciau labai jau nusibodo su akinukais vaiksciot, o ir linziu akys jau nebepriima, nors nesiojau jas 3 metus. Dabar jau tvirtai apsisprendziau ir kalbu apie tai praktiskai kiekviena diena, bet esu ne Lietuvoje, taciau kai grysiu, tai turetu buti spalio pabaigoje, butinai uzsirasysiu konsultacijai ir tikiuosi jog man bus galima atlikti korekcija. Sakykit ar po konsultacijos iskart kita diena galetu padaryt operacija?

Sekmes visoms ir visiems, kurie dar negali apsispresti 4u.gif
Atsakyti
Labas. Operaciją gali padaryti kad ir tą pačią dieną, jeigu konsultuosies penktadienį. Tereikia iš anksto sutarti.
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2010 08 10, 20:43)
Kavinuke, Ulvi, Pasakyte - kaip jauciates?


nugi va, jaučiuosi super. atostogauju - ilsinu akytes kaime pas mamą, jokio kompo, jokio TV, mažai žurnalų. Tik sijoną baigiau nusinerti.
Akinukus nešiojau savaitę čyrai kasdien, o po to jau pagal poreikį, saulėtą dieną tik. Sausumas dar yra, bet pamirksiu, padarau pratimukus ir praeina.
Tamsoje matymas prastesnis pirmą savaitę ypač, nes pjūvis paburkęs, todėl ir susidaro toks kaip žiūronas smile.gif Bent jau man taip paaiškino. Vis daugiau laiko praeinant vakarais matau geriau.

QUOTE(Brasa @ 2010 08 23, 08:27)
Tai įmanomas ir toks variantas, kad korekcija daroma tą pačią dieną, atlikus visus tyrimus? Man čia labai aktualu, nes gyvenu kitam Lietuvos gale. Žinoma, esant reikalui važiuočiau ir keletą kartų, bet viską susitvarkyt iškart būtų kur kas patogiau...  ax.gif


Jeigu visiškai prispaus - mielai priimsim tas kelias dienas pas mumi į pašilus:) mielai prašom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2010 08 24, 21:01)
Jeigu visiškai prispaus - mielai priimsim tas kelias dienas pas mumi į pašilus:) mielai prašom smile.gif

Ačiū labai už draugiškumą 4u.gif Aš turiu, kur Vilniuj apsistot, man tik tas tolimas važinėjimas - vienintelis nepatogumas biggrin.gif
Atsakyti
na tikrai nepykit, bet man atrodo, kad atsiliepimus rašo darbuotojos tos firmos...daugiau niekas kitur nesidarė korekcijos tik ten schmoll.gif
Atsakyti
Kur ten?
Atsakyti
QUOTE(ASARITE @ 2010 08 26, 15:21)
na tikrai nepykit, bet man atrodo, kad atsiliepimus rašo darbuotojos tos firmos...daugiau niekas kitur nesidarė korekcijos tik ten schmoll.gif


Esu aktyvi šios temos dalyvė jau dveji metai. Operavausi ne TEN biggrin.gif
Atsakyti
Ir aš ne TEN tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(RamuneM @ 2010 08 26, 16:31)
Ir aš ne TEN  tongue.gif


Na taip, tam žemyne turbūt nėra TOS klinikos biggrin.gif
Atsakyti
ir aš ne darbuotoja, dariausi TEN, nes pigu ir tiek.
Atsakyti