Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvės, kai mamos arba tėčio jau nebėra.....

Aisku labai skaudi temele,nes pati mamos netekau pries 5 metus,o neseniai susirasiau,deja negalejom jos kapu aplankyti nes esam 200km nuo mano gimtojo miesto ir galimybiu nuvaziuoti ten nelabai yra,Greitu laiku vaziuosim ten tai manua,kad kazkiek kompensuosim neaplankyma,bet kazkaip labai norejosi,kad viena svarbiausiu gyvenime mano dienu ji butu salia,juolab kad jau turiu 2 dukrytes,kurioms mano mamytes svelnumo butu labai rekeje wub.gif verysad.gif
Atsakyti
Na kai as tekejau mano tevu taip pat nebuvo vestuvese verysad.gif bet jie yra gyvi biggrin.gif tik 12 metai gyvena amerikoje, ir negalejo grizti verysad.gif tad buvo mano mociute ax.gif
bet jei kas yra netekusios mamu tikrai vestuviu diena manau kapus reikia aplankyti. Mano pussesere kai tekejo, jos tevas yra mires, tai vaziavom i kapus.
Atsakyti
as manau kad kapus reikia aplankyti, mano pacios tevelis mire ir net nebuvo kile klausimo vaziuot ar ne.. nuvaziavome visi su pulku, pamerges ir pirsliene paliko savo puokstes ant kapo, uzdegeme zvakutes, pasimeldeme..
Atsakyti
mano vyras tetis buvo mires,bet i kapus vaziavom po vestuviu, nes vestuves vyko uz 300km
Atsakyti
QUOTE(balanduke @ 2007 01 17, 21:16)
mano vyras tetis buvo mires,bet i kapus vaziavom po vestuviu, nes vestuves vyko uz 300km


tai kai atstumas toks tai suprantama.. bet jei arti ir zmones nevaziuoja tai manau kad negrazu
Atsakyti
Mano tevelis ir yra mires,bet visada zinojau kad jei tekesiu tai butinai vaziuosiu ant kapu
Atsakyti
Man atrodo, kad tai yra labai asmeniskas reikalas. Bet yra posakis: kaip mylejom gyvus taip mylim mirusius... Taigi spreskim, ka daryti. Mano draugo tetis yra mires, bet manau, kad aplankyti vestuviu diena tikrai reikia. Juk jeigu butu gyvas tai visi noretu, kad jis dalyvautu, o kadangi tokia situacija, tai reiskia teks mums ji aplankyti.
Atsakyti
aš be tėčio

atstumas 50 km
tikiuosi, kad važiuosim
nes aš buvau jo numylėtinė
be to pakeliui galima bus pasifotkinti 4u.gif
Atsakyti
Kai buvo musu vestuves, vyro mama buvo mirusi. Mes planavome vazioti i kapines, bet visi pradejo atkalbineti. Kad kapines ir vestuves visai nesusiejami dalykai. Na istikruju, as ziurejau filmuotas vestuves, jaunavedziai vaziavo i kapynes, atrodo doh.gif Man nepatiko, balta suknele tarp kryziu ir paminklu, pries 5 min visi laimingi sveikino jaunuosius o dabar stovi kapinese neleide galvas.
Mes su vyru nusprendem nuvazioti i kapines iskart po vestuviu, taip ir padarem. Nuvezem daug daug geliu. Paprasem palaiminimo musu santuokos is "virsaus".
Jeigu nusprestume vazioti i kapines, tai tikrai nenoreciau filmuoti, tai daroma ne tam kad paskui visiems podyti, o del saves ir to zmogaus kurio jau nera.
Atsakyti
QUOTE(Lena.lt @ 2007 01 24, 17:45)
Man nepatiko, balta suknele tarp kryziu ir paminklu


kadangi as siauliete tai mintis i galva kryziu kalnas... juk visos ten fotografuojas... ir bent jau man dar ir kaip grazu... nu gal cia kaip kam ax.gif
o del vaziavimo ant kapiniu manau kiekvienu asmeninis reikalas... galima isvakarese, per vestuves ar po... galima tai filmuot arba ne...
Atsakyti
QUOTE(lely @ 2007 01 17, 19:30)
as manau kad kapus reikia aplankyti, mano pacios tevelis mire ir net nebuvo kile klausimo vaziuot ar ne.. nuvaziavome visi su pulku, pamerges ir pirsliene paliko savo puokstes ant kapo, uzdegeme zvakutes, pasimeldeme..

o va sita tai girdziu pirma karta... rolleyes.gif
Atsakyti
Kazkaip del tu puoksciu palikimo tai girdziu pirma karta, nors drauge pasakojo, kad per jos brolio vestuves nuotaka ant kapo paliko savo puokste. Turbut kiekvieno asmeninis reikalas ka palikti, asmeniskai as butinai aplankyciau ir papuosciau kapams skirtomis gelemis ir zvakutemis.
Atsakyti