Įkraunama...
Įkraunama...

Morkus

man tai su morka asocijuojasi
Atsakyti
man tai nesamoningas vardas smile.gif
Atsakyti
Labai gražus vardas 4u.gif
Atsakyti
keistas ir juokingas vardas
Atsakyti
idomus, negirdetas vardas;)
Atsakyti
Man skamba kaip seno diedo vardas lotuliukas.gif
Atsakyti
nagi nagi, neugi aš viena Morkų auginu mirksiukas.gif 4u.gif norėjau reto, bet lietuviško vardo. labai sunkiai sekėsi su vardo rinkimu doh.gif tai kažkaip vos ne loterijos būdu liko šitas (jeigu ką, nuraminsiu, tikrai ne dėl religingumo). pati tą vardą išrinkau ir tam tikra prasme pati jam priešinausi, bet jis pats atėjo, nežinau kaip paaiškint.. smile.gif sakiau jei norės, gaudamas pasą galės pats pasirinkt kitą vardą. kai rinkausi, žinojau, kad bus reakcijų visokių biggrin.gif pasitaiko žmonės net negali persilaužt ir mano sūnų Marku vadina biggrin.gif nors į akis nieks taip nesako kaip čia (išskyrus tik viena kaimietė atvirai išbliovė: kap kap? kookia daa morka? (čia reiktų tarti suvalkietiškai biggrin.gif ), o pati turi anūką Marką.
sakiau vėliau būtinai sūnų nuvešiu į veneciją, san marco aikštės ir auksinių bažnyčios skliautų pažiūrėt.. mirksiukas.gif viena bėda tik, kai sakom vardą pavardę kai kuriems nevisai aišku, kur vardas kur pavardė. doh.gif o mane pačią tokie atvejai erzindavo doh.gif lotuliukas.gif
beje, mano sūnus pagal horoskopą liūtas, o evangelisto Morkaus ikonografinis simbolis irgi liūtas. taigi šunys loja liūtas eina tongue.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 30 rugsėjo 2011 - 22:15
Gal geriau nekomentuosiu, nenoriu izeist trr...
As jusu vietoj suneliui prirasyciau dar antra varda.
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2011 09 30, 23:24)
Gal geriau nekomentuosiu, nenoriu izeist trr...
As jusu vietoj suneliui prirasyciau dar antra varda.

neįžeisit, nemanau, kad pasakysit ką nors nauja, kas dar nebuvo čia pasakyta. biggrin.gif antro vardo prirašyti neketinu cool.gif 4u.gif jau minėjau, jei norės pats, vėliau pasikeis į kitą. 4u.gif
šiaip sako pagal rūbą sutinka, pagal protą išlydi. jei su žmogum malonu bendrauti, tai ir jo negražaus vardo ar negražaus veido pradedi nepastebėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 30 rugsėjo 2011 - 22:47
QUOTE(trr @ 2011 09 30, 23:34)
neįžeisit, nemanau, kad pasakysit ką nors nauja, kas dar nebuvo čia pasakyta.  biggrin.gif antro vardo prirašyti neketinu  cool.gif  4u.gif

Jusu reikalas. Linkiu, kad ir sunelio neizeistu skaudus komentarai. Nes jus kaip matau jau "apsisarvavus". Bet jam reikes gyvent su tuo vardu... Nemanau, kad joks vardas, kuris grazus mamai, bet aiskiai juokingai skambantis visuomeneje, vertas nors kruopelytes vaiko jaudinimosi ar asaru. Sekmes
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2011 09 30, 23:47)
Jusu reikalas. Linkiu, kad ir sunelio neizeistu skaudus komentarai. Nes jus kaip matau jau "apsisarvavus". Bet jam reikes gyvent su tuo vardu... Nemanau, kad joks vardas, kuris grazus mamai, bet aiskiai juokingai skambantis visuomeneje, vertas nors kruopelytes vaiko jaudinimosi ar asaru. Sekmes

kaip aš reaguosiu, taip reaguos ir jis 4u.gif tas pats galioja ir jums, jei jūs tyčiositės iš vardų, tą patį darys ir jūsų vaikai mirksiukas.gif 4u.gif nes jie mokosi iš mūsų pavyzdžio, ne iš mūsų žodžių ir pamokymų.
kai visai neimi į galvą, tai erzintojams pasidaro nebeįdomu ir jie atstoja. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trr: 30 rugsėjo 2011 - 22:56
QUOTE(ESLAUDA @ 2011 09 30, 22:47)
Bet jam reikes gyvent su tuo vardu...

be abejo. Laimė, kad vardas gražus, stiprus, ne iš Kevinų ar Majų serijos.
Atsakyti