Įkraunama...
Įkraunama...

Morkus

Iš kiekvieno vardo galima išsityčioti... O Morkus kaip vardas nepatinka todėl, kad pažįstu žmones tokia pavarde.
Atsakyti
Man nelabai sis vardas, labaiu pavarde primena g.gif
Atsakyti
kosmaras kazkoks blink.gif
morta dar nieko, bet morkus doh.gif
Atsakyti
Kazkaip ir man sis vardas nelabai.
Atsakyti
Man nelabai, kazkaip katino varda primena. Nors vaikiskoje poezijoje yra ir toks katinas Martynas. Bet nors ir yra toks vardas, bet man vis tiek siek tiek morka...
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 03 07, 17:22)
perskaičiusi varda is kart pagalvojau, oho, panasiai tiktu prie pavardes musu..Morkūnas..butu Morkus Morkūnas  biggrin.gif 
O kas liečia patyčias, tai ir mano vyras sakydavo kad būdavo tokių kurie išgirdę pavardę bandė priklijuoti pravadę morka...bet neilgam, norint pravardžiuoti žmogu, tu surasi begalę kabliuku pas jį iš kurio gaunasi nebloga pravardė  lotuliukas.gif  tad manau nereikia nusileisti, jei tik patinka tas vardas, tai pirmyn, manau mažiau reikia kompleksuoti ir šiaip mes lietuviai esame labai kompleksuota tauta, išgirdę mažiau girdėta vardą negalime suprasti, kodėl vardas neįeina į populiariausiųjų vardų dešimtuką  doh.gif

Tikrai pritariu jums thumbup.gif
Atsakyti
Siaubas Morkus doh.gif Nu man nevardas čia tikrai.Pavardė tai taip bet vardas doh.gif Kaip vaiką mažybiškai šaukti Morkuti,Morkyti ir tt lotuliukas.gif
Atsakyti
Neduočiau tokio vardo:)Asocijuojasi su morka:D Negražu taip sakyti,bet kiekvienas turi nuomonę:)tebūnie manoji tokia.
Atsakyti
normalus vardas, evangelija pagal morku juk yra
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 11, 15:46)
Baklazanius biggrin.gif
QUOTE(setute @ 2010 10 18, 11:47)
Bulvius,svogunius,salierius...
QUOTE(Ksesanko @ 2011 01 13, 20:58)
Dar galima pavadinti Agurkus, Svogunus, Moliugus sarasas ilgas smile.gif

Vyksta originaliųjų mamų varžybos "kas durniau?" bigsmile.gif

Man vardas, šiaip jau nėra gražus, bet taip komentuoti, bent kiek žinant kažką apie populiariausią šalies realigiją nedrįsčiau... Įdomu pasidarė, ar rusai iš vardo Лука irgi taip dergias ir komentuoja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ende: 26 balandžio 2011 - 16:16
tikrai pritariu,kad kiekvienam savas! Sitaip negraziai komentuot negalima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandruska24: 26 balandžio 2011 - 18:38
O mergaitė būtų Morka smile.gif smile.gif Vyr. variantas man labiau panašus į pavardę 4u.gif
Atsakyti