Įkraunama...
Įkraunama...

Morkus

O man labai grazus sis vardas. Ir su morka ne kiek nesiasocijuoja.
Patycios prasideda seimoje. Jei tevai tyciojasi, tyciosis ir vaikai.

QUOTE(Ksesanko @ 2011 01 13, 19:58)
Prajuokinote. Jei vyrukas pasakytu, kad jo vardas MORKUS ilgai juokciausi  lotuliukas.gif  Tikrai nesusilaikyciau, nors zinau, kad negrazu  4u.gif  Dar galima pavadinti Agurkus, Svogunus, Moliugus sarasas ilgas smile.gif O teveliu noras duoti isskirtini varda kartais perzengia visas ribas. gaila man kartais vaiku su nesamoningais vardais.

kas butent sukeltu juoka? g.gif
ir prie ko cia svogunai doh.gif tai tada tyciokimes ir is vardo Lukas, nes rusiskai svoguna reiskia.

QUOTE(_Andzelika_ @ 2011 01 18, 11:39)
Sutinku visu 100 procentu,kad nekas duoti savo berniukui toki varda.

vat gaila, kad del kitu neisprusimo, baisu butu duoti.

bet yra isdrisusiu Morkus rolleyes.gif Galvoju duoti kaip kriksto varda smile.gif

Pati turiu labai neiprasta varda (nelietuviska). Tokiu a la juokeliu del vardo esu susilaukus, kai vaziuodavom i kaima, is ten gyvenanciu zmoniu bigsmile.gif o kiek mokiausi, neteko isgirsti blogu komentaru, tad nereikia pagal savo kurpaliu..
Atsakyti
Na gi grazus ar negrazus vardas Morkus, tai jau skonio reikalas. Bet kad jis juokingas g.gif Nejaugi kai baznycioj isgirstat ,, Evangelija pagal Mata,, ar ,,Evangelija pagal Morku,, irgi kazkokios asociacijos su darzove jums daros?
Atsakyti
truputi juokingas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2011 01 13, 17:58)
Prajuokinote. Jei vyrukas pasakytu, kad jo vardas MORKUS ilgai juokciausi  lotuliukas.gif  Tikrai nesusilaikyciau, nors zinau, kad negrazu  4u.gif  Dar galima pavadinti Agurkus, Svogunus, Moliugus sarasas ilgas smile.gif

Paskaitai tokius atsiliepimus ir nežinai, ar čia juoktis ar verkt iš žmonių neišprusimo doh.gif

Geras vardas, negaliu pasakyt, kad kažkoks stebuklingo žavesio turintis, bet tikrai neblogas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sorceress @ 2011 03 06, 20:12)
Paskaitai tokius atsiliepimus ir nežinai, ar čia juoktis ar verkt iš žmonių neišprusimo doh.gif

Geras vardas, negaliu pasakyt, kad kažkoks stebuklingo žavesio turintis, bet tikrai neblogas smile.gif

man išvis jau nusibodo - asocijuojasi su tuo, su anuo... Ir juokiasi nežinia iš ko. O suaugę moterys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 06 kovo 2011 - 20:14
QUOTE(Sorceress @ 2011 03 06, 21:12)
Paskaitai tokius atsiliepimus ir nežinai, ar čia juoktis ar verkt iš žmonių neišprusimo doh.gif

Geras vardas, negaliu pasakyt, kad kažkoks stebuklingo žavesio turintis, bet tikrai neblogas smile.gif


Šventa teisybė! O statistika rodo, kad Lietuvoje dominuojanti religija - katalikų...
Atsakyti
Jau anksciau sioje temoje minejau, kad tikybos mokytoja mus pradinukus moke, kaip isiminti 4 evangeliku vardus: Matas Jonui morka lupo. Tai ko noreti, kad vardas su darzove nesisietu, jei pirma karta isgirdus apie evangelikus, jis is karto susiejamas?
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 03 07, 09:51)
Jau anksciau sioje temoje minejau, kad tikybos mokytoja mus pradinukus moke, kaip isiminti 4 evangeliku vardus: Matas Jonui morka lupo. Tai ko noreti, kad vardas su darzove nesisietu, jei pirma karta isgirdus apie evangelikus, jis is karto susiejamas?

ir įmanoma įsimint?
Jei paskutinio nežinočiau, niekaip nesusiečiau "lupo" ir "Luko".
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2011 03 07, 12:54)
ir įmanoma įsimint?
Jei paskutinio nežinočiau, niekaip nesusiečiau "lupo" ir "Luko".


As tai Mata ir Jona pamirsdavau blush2.gif Bet Morku uztat isiminiau bigsmile.gif
Atsakyti
perskaičiusi varda is kart pagalvojau, oho, panasiai tiktu prie pavardes musu..Morkūnas..butu Morkus Morkūnas biggrin.gif
O kas liečia patyčias, tai ir mano vyras sakydavo kad būdavo tokių kurie išgirdę pavardę bandė priklijuoti pravadę morka...bet neilgam, norint pravardžiuoti žmogu, tu surasi begalę kabliuku pas jį iš kurio gaunasi nebloga pravardė lotuliukas.gif tad manau nereikia nusileisti, jei tik patinka tas vardas, tai pirmyn, manau mažiau reikia kompleksuoti ir šiaip mes lietuviai esame labai kompleksuota tauta, išgirdę mažiau girdėta vardą negalime suprasti, kodėl vardas neįeina į populiariausiųjų vardų dešimtuką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gija* @ 2011 03 07, 15:22)
perskaičiusi varda is kart pagalvojau, oho, panasiai tiktu prie pavardes musu..Morkūnas..butu Morkus Morkūnas  biggrin.gif 
O kas liečia patyčias, tai ir mano vyras sakydavo kad būdavo tokių kurie išgirdę pavardę bandė priklijuoti pravadę morka...bet neilgam, norint pravardžiuoti žmogu, tu surasi begalę kabliuku pas jį iš kurio gaunasi nebloga pravardė  lotuliukas.gif  tad manau nereikia nusileisti, jei tik patinka tas vardas, tai pirmyn, manau mažiau reikia kompleksuoti ir šiaip mes lietuviai esame labai kompleksuota tauta, išgirdę mažiau girdėta vardą negalime suprasti, kodėl vardas neįeina į populiariausiųjų vardų dešimtuką  doh.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif su visu postu smile.gif

man grazus vardas 4u.gif
Atsakyti
man labai patinka, juk tai senovinis vardas, o ne nuo morkos kiles, kaip kas gali pagalkvot mirksiukas.gif
jeigu jau taip, tia prie kiekvieno vardo galima prisikabinti, net is padoriai skambanciu vardu zmones patyciu prisigalvoja, kaip antai
Ruta papai kruta,
Asta subine prakasta
Danielius-Spanielius
Matas mano ex vaikinui asocijavosi su keiksmais, t.y. nuo rusisko zodzio 'mat,materitsa',
taip kad pasakysiu, jau geriau mano vaika vadintu Morka, nei prigalvotu kokiu slyksciu pravardziu ar eilerastuku.
Atsakyti