Įkraunama...
Įkraunama...

Morkus

QUOTE(galoshes @ 2010 10 19, 18:13)

Jūs pati pagalvokit, jei jau forumo narės prigalvoja visokiausių būdu, kaip būtų galima išsityčioti, tai kiek vaiko prigalvos??  blink.gif



va, būtent, toks vaizdas, kad tokios mamos savo vaikus moko iš kitų tyčiotis, o ne vaikai prigalvoja (nekalbu konkrečiai apie Morkų, o apskritai).
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2010 10 21, 11:32)
va, būtent, toks vaizdas, kad tokios mamos savo vaikus moko iš kitų tyčiotis, o ne vaikai prigalvoja (nekalbu konkrečiai apie Morkų, o apskritai).

Kad suaugusieji, o ne vaikai padaro pradžią patyčioms, įsitikinau pati. Girdėjau kaip darželio auklytė mano sūnų vadina molio Motiejum. Nesitikėjau, jog niekas jo taip nevadins, bet kad taip jį šauks darželio auklytė (senyva moteriškė), net pagalvoti sau neleidau.
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 21, 09:33)
Sunku patikėti, jog dar yra tokių trumparegiškų ir neišprususių žmonių...

tikrai..
Atsakyti
Aš iškart pagalvojau,o jei mergaitei vardas Kopūstė ar dar kokia daržovė blush2.gif
Atsakyti
Nepatinka. Asocijuojas su vaikystės pliušiniu žaisliuku triušiu, kurį visur tampydavaus. Tik kad jis Morkius buvo.. biggrin.gif
Atsakyti
na keistai man... i morka panasu... Morta dar kaip Morta... bet Morkus.. na nzn
Atsakyti
QUOTE(setute @ 2010 10 18, 11:47)
Bulvius,svogunius,salierius...



QUOTE(fruktozoide @ 2010 10 20, 23:03)
Pritariu šimtu procentų smile.gif Mergaitei tiktų Cukinija smile.gif


Oj kaip juokiausi lotuliukas.gif thumbup.gif
Man visai grazus sis vardas, bet juk vaikai nesigylins kokia jo tikra reiksme... todel tevam tikrai reiketu gerai pagalvot pries dodant vaikui toki varda. Kokia gyli nebutu jo tikra reiksme, vistiek vaikams pirma asiciacija bus su morka.


QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 21, 09:33)
Sunku patikėti, jog dar yra tokių trumparegiškų ir neišprususių žmonių...


Mamytes, nu turekit biski humoro jausmo. Taip pajuokavus tarp suaugusiu - dar nereiskia kad ims ir issitycios is vaiko mirksiukas.gif Man pvz. buvo juokinga.
Ir beje mano sunaus vardas labai panasus ''Markas'' .
Kartais lengviau gyventi jei gali pasijuokti is saves kartu su kitais, to reiketu ir vaikus savo ismokyt, tada jokiu problemu neklis. Nes visai neidomu juoktis is tu kurie juokiasi kartu su tavim tongue.gif Patyciu tikslas yra izeisti zmogu, o jei jis neisizaidzia o juokisai kartu, tai neidomu tyciotis tongue.gif Primityvu, bet tiesa 4u.gif
Atsakyti
gražus thumbup.gif
Atsakyti
Man irgi gražus wink.gif
Atsakyti
NEPATINKA schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smalsiuke333: 06 sausio 2011 - 18:11
Morkyte biggrin.gif , man grazu, viakas, kas originalu ir skononga 4u.gif
Atsakyti
manau neverta duoti vardo is kurio gali ateityje tyciotis
Atsakyti