Įkraunama...
Įkraunama...

Haris Poteris

aš ir knygos dabar neturiu (kažkur paskolinta migruoja doh.gif ), bet kuo toliau tuo labiau man atrodo, kad taip ir bus smile.gif

QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 29, 21:30)
O Sneipo „Tššš“ Hariui man labai įsiminė. Juk jei nebūtų Dumbldoro pusėj, būtų galėjęs viršuje buvusiems MV paskelbt, kad Haris apačioj. Tačiau nieko nedarė.


dar man toj vietoj užkliuvo, kad haris tiesiog buvo po laiptais.. ir nieko nedarė.. o po to jautė tą abydą.knygoj ji pagrįsta buvo-juk sustingdytas gulėjo, o filme tikrai toks lepšis paliko, jo būdą žinant biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 21:25)
drinks_cheers.gif tas dumbldoro 'please' taip nuskambėjo graudžiai..ir nežinant, kas atsitiks, sneipo poelgis netikėtas laabai atrodytų

drinks_cheers.gif

o kai slėpė princo knygą jis nepadėjo tos diademos kaip orientyro? o tada 7toj knygoj ne dėl to atsiminė, kad ji tam kambary? g.gif gal ir maišau kažką g.gif


kai perskaičiau 6 HP, tai iki 7 išleidimo baisiai kankinausi vis galvodama "nu, negi Sneipas galėjo, nu negi jis išdavikas". O kai 7 perskaičiau, tai taip gerai viskam išaiškėjus pasidarė smile.gif

QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 29, 21:30)
O Sneipo „Tššš“ Hariui man labai įsiminė. Juk jei nebūtų Dumbldoro pusėj, būtų galėjęs viršuje buvusiems MV paskelbt, kad Haris apačioj. Tačiau nieko nedarė.

Dėl diademos dabar ir aš galvoju, kaip ten buvo.. Tikrai neatsimenu, o kur patikrint, neturiu. Gal ir tavo tiesa, kad padėjo kaip orientyrą.


Kai jis slėpė knygą, tai, norėdamas nepamirsti tos vietos, kur ją įkišo, ant bufeto uždėjo kažkokio po ranka pasipainiojusio burtininko biusta, o ant galvos jam kažkokią po ranka pakliuvusią diademą uždėjo. Čia ir buvo Varnanagės diadema, bet tik tiek apie ją 6 HP ir tebuvo.
Atsakyti
Ir dar Dumbldoras knygoj jam liepė būti po neregimuoju apsiaustu. Ar kažką maišau?
Ai dar kažkaip keista, kad bėgdami MV nepastebėjo Hario. Labai jau užsidegę buvo grobiu, laukiančiu viršuje? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 29, 21:44)
Ir dar Dumbldoras knygoj jam liepė būti po neregimuoju apsiaustu. Ar kažką maišau?
Ai dar kažkaip keista, kad bėgdami MV nepastebėjo Hario. Labai jau užsidegę buvo grobiu, laukiančiu viršuje? biggrin.gif

Knygoje buvo su neregimuoju apsiaustu, todėl MV jo ir nematė. O filme, taip suprantu, ne?
Atsakyti
Tai knygoj aišku, kodėl nematė. Bet va filme...? g.gif Tikrai nebuvo pasiėmęs apsiausto. Juk tada ir Sneipas nebūtų jo matęs. Ir Dumbldoras apsiausto neminėjo.
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 29, 21:53)
Tai knygoj aišku, kodėl nematė. Bet va filme...?  g.gif Tikrai nebuvo pasiėmęs apsiausto. Juk tada ir Sneipas nebūtų jo matęs. Ir Dumbldoras apsiausto neminėjo.

Nes knygoj Dumbldoras primygtinai liepė nenusiimti to apsiausto. Dar neatidaviau bendradarbės vaikams paskutinių dalių, tai baisiai mandra esu ir galiu viską paskaityti lotuliukas.gif Tik geriau būtų tos 6 dalies labai gerai neprisiminti - kad filmas labiau patiktų lotuliukas.gif
Gal filme jie iškart norėjo parodyti, kad Sneipas ne MV pusėje iki galo (taip suprantu, kad jis HP matė?)? Nes, kai knygoje jokios užuominos apie tai nebuvo, tai tarp 6 ir 7 HP žiauriai kankinausi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moliuskas: 29 liepos 2009 - 21:58
QUOTE(Moliuskas @ 2009 07 29, 21:56)
tai tarp 6 ir 7 HP žiauriai kankinausi....


aš tai sneipą mylėjau nuo pradžių, ir dumbį taipogi, tai kažkaip labai tikėjau, kad čia viskas taip turi būt
dar atsimenu kaip gudrai su drauge ginčijomės.. gi ir 6 knygoj dumbis pasakė prieš mirtį kažką panašaus į prašymą.. tai aš jai ir bandžiau įteigt, kokios jis baigties prašė. ir neklydau didis.gif
7 filme, jau gal sakyt 8tam g.gif gaila man labai sneipo bus sad.gif ir kaip aktorius laaabai jis man ten wub.gif
Papildyta:
faktas, kad knygoj jis buvo sustingdytas, nematomas, bejėgis..
filme gyvas, visiem matomas, ir galėjo ką nors suveikt..
bet filmas vistiek labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Ta vieta, kai Sneipas 7 knygoj prašo Hario pažiūrėt jam į akis, žiauriai graudinanti. Jau galiu numanyt, kad ir toj vietoj (aišku, jei nepamirš jos parodyt filme) ašarą išspausiu.

Dar vis mąstau ir neprisimenu, kaip buvo.. Ar Dumbldoras žinojo, kad Sneipas sudarė Nesulaužomą priesaiką, ir turi padėti Drakui, gavusiam užduotį nužudyti direktorių?
Atsakyti
QUOTE(Calaquendi @ 2009 07 29, 22:17)
Ta vieta, kai Sneipas 7 knygoj prašo Hario pažiūrėt jam į akis, žiauriai graudinanti. Jau galiu numanyt, kad ir toj vietoj (aišku, jei nepamirš jos parodyt filme) ašarą išspausiu.

Dar vis mąstau ir neprisimenu, kaip buvo.. Ar Dumbldoras žinojo, kad Sneipas sudarė Nesulaužomą priesaiką, ir turi padėti Drakui, gavusiam užduotį nužudyti direktorių?


kažkaip sudėlioja filmuose tokias emocingas vietas.. tikiuosi labai, kad gražiai parodys sneipą smile.gif

pagal mane, tai dumbldoras žinojo viską viską g.gif ir blem, ar ne dėl tos priesaikos ir teko sneipui žudyt dumbį, kad išgelbėtų drako sielą (nes ji dar tyra ar pan) g.gif
aišku ne vien dėl to, bet čia kaip paskubinantis nenumatytas dalykas
kaip seniai knygas skaičiau pasirodo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pašol: 29 liepos 2009 - 22:23
O galima čia pas jus įsiterpti? biggrin.gif

Dumbldoras apie nesulaužomą priesaiką tikrai žinojo, pačiam gale "Mirties relikvijų", Sneipo prisiminimuose rašo kaip jis viską papasakoja Dumbldorui, o tas paprašo, kad Sneipas jį nužudytų, nes Drakui dar ne viskas prarasta smile.gif

O jeigu trumpai apie filmą, tai man patiko, gal net labiausiai iš visų iki šiol buvusių rolleyes.gif Labai įstrigo operatoriaus darbas, patiko keisti filmavimo kampai ir įdomios detalės, kad ir tas pats minčių koštuvas visai kitaip - įspūdingiau - atrodo čia, negu "Ugnies taurėje" cool.gif Dumbldoro mirties scena be galo graži, o Džinės ir Hario bučinys absoliučiai nevykęs schmoll.gif Nusivyliau dėl jo labai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 23:22)
ir blem, ar ne dėl tos priesaikos ir teko sneipui žudyt dumbį, kad išgelbėtų drako sielą (nes ji dar tyra ar pan)  g.gif

Ir dar dėl to pasiryžo mirti, kad jį buvo paveikęs užkeikimas (ar nuodai?), kuris saugojo žiedą-horokrusą. Kaip sakė Sneipui, jis ilgai nebūtų ištempęs. O norėdamas apsaugoti Draką, nusprendė leisti Sneipui jį pribaigti. Žiauru, bet Dumbldoras visad buvo kilnios širdies. Na, būdamas profesoriumi ar direktoriaudamas wink.gif

Fatti, sveika atvykus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pašol @ 2009 07 29, 22:06)
aš tai sneipą mylėjau nuo pradžių, ir dumbį taipogi, tai kažkaip labai tikėjau, kad čia viskas taip turi būt
dar atsimenu kaip gudrai su drauge ginčijomės.. gi ir 6 knygoj dumbis pasakė prieš mirtį kažką panašaus į prašymą.. tai aš jai ir bandžiau įteigt, kokios jis baigties prašė. ir neklydau didis.gif
7 filme, jau gal sakyt 8tam g.gif gaila man labai sneipo bus sad.gif ir kaip aktorius laaabai jis man ten wub.gif



Dabar kažkaip susimasčiau, ar tas "please" tuo metu labiau reiškė "nužudyk mane ir išgelbėk Draką" ar "mes apie tai jau seniai esame kalbėję ir tu sutikai, o jei to nepadarysi, tai visas mūsų tolesnis HP saugojimo planas žlugs". Manau, kad gal antrasis, o Sneipo duota nesulaužoma priesaika, tiesiog įsirašė į jų planus, jiems nekliudydama.
Nes gi Sneipas visą laiką tikėjo, kad jie su Dumbldoru saugo Lilės sūnų (Sneipui labai svarbu buvo, kad jis Lilės sūnus), o paskui, kai jis sužinojo, kad HP ir yra septintasis horokrusas, labai nusivylė ir sakė, kad "ar mes jį tam saugojome, kad gale jį galėtų nužudyti" (ar kažkaip panašiai).
Labas rytas rolleyes.gif
Atsakyti