Įkraunama...
Įkraunama...

Bučiavimasis ir apsikabinimai viešoje vietoje

Na pati esu dar tikrai jaunute, taciau nepritariu dideliu jausmu demonstravimui viesose vietose. Manes berniukas daznai nepaleidzia is glebio, taciau viskas turi buti proto ribose ir tam tikroje vietoje.
Daugelis bobuciu pacios jaunysteje gal dar ir ne taip elgdavosi, taciau sunku prssiminti savo klaidas smile.gif
Atsakyti
bobulių būna psichavotų, nereikia reaguoti į jų išsišokimus. bet kai porelės viešoj vietos laižosi, glamžosi, grabaliojasi -- tai irgi atsiprašant dry.gif
Atsakyti
Ogi visai naturalu, kad zmones pyksta ant viesai savo jausmus ir laime demonstruojanciu poru, nes pavydi...ir tas pavydas ir pyktis iki skausmo naturalus, jei stebintis zmogus tuo metu vienisas. Stebimas kitu zmoniu artumas priveda prie akistatos su savo paties vienatve. As uz tai, kad pora neturetu varzyti jokiu (normos ribose) savo poelgiu. Taciau svarbu, jog tai nezeistu aplink tuo metu esanciu
Atsakyti
Senyvo amziaus zmones visada bambejo ir bambes (nesakau kad 100% visi, bet dauguma) doh.gif Visada sako ta pati - musu laikais to nebuvo, tas draudziama ir t.t O ir siaip manau, kad bamba is neturejimo ka veikt, juk sedi ant suoliuko kur parke ir ka daugiau ten veikt, tik pamato praeinancius zmones ir apkalba blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D-e-i-s-i: 03 rugpjūčio 2009 - 20:46
jai tai nevulgariai atrodo . kodel gi ne tongue.gif lotuliukas.gif
Nu aisku kaip visos bobutes sako meile reiskit namie , bet bucinys kokiam parke nieko neizeidze g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaandriusss1 @ 2009 08 02, 19:20)
ar bobutes neuzpuola? smile.gif

per daug pas mus zmones susikauste ir viskuo nepatenkinti... ipac senimas

nu kad neteko ax.gif matyt neperziangiam tu padorumo ribu rolleyes.gif buciukas i lupas buna trumputis, ar MB dar megsta pakstelt i kakta, nes ji arciausiai ir nereikia lenktis laugh.gif ax.gif ax.gif o ir nesiglamziojam, jei ir stovim kur tai apsikabinam ir tiek blush2.gif

man yra teke matyt jauna poryte, kai grabaliojas po visur, o ir prancuziskais buckiais metos, tai jau per daug blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~*Morning Star*~ @ 2009 07 30, 22:05)
Sveikos supermamytės, norėčiau paklausti ar jums būdavo taip, kad viešoje vietoje besibučiuojant, besiglebėsčiuojant, būtumėte apibarti senyvo amžiaus žmonių. Mes su berniuku esame dar palyginus neilgai kartu, tad aistros netrūksta, nepavyksta išvengti bučinukų gatvėje ir panašiai, bet nemanau, kad labai jau ten žiauriai mes ištvirkaujam, tikrai esam kaip kiekviena normali porelė, o gal tas bučiavimasis viešose vietose daugumai tikrai tabu? Klausiu, nes jau ne kartą mus apšaukia įvairios bobulytės. Štai kad ir šiandien laukiame stotelėje autobuso paprasčiausiai apsikabinę ir berniukas mane švelniai pabučiavo, o pro šalį ėjusi tetulė emė rusiškai kažką putotis. Tai jau gal koks 6tas kartas...


Kadaise ir mus su būsimuoju apibarė, prieš daug metų, nors viskas buvo bais nekalta blush2.gif .
Suprantu, kad aistros proveržiai viešoje vietose ne visiems priimtini, bet man tai daug gražiau nei pikti veidai ir keiksmažodžiai (kurie beje, bobučių visai neerzina ax.gif )
Atsakyti
Ir pasibučiuojam, ir apsikabinam, ir... nesuku galvos dėl to, ką žmonės pasakys. rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caprice: 08 rugpjūčio 2009 - 21:22
Na taip, glamžytis viešose vietose nei du nei devyni blink.gif bet už paprastus bučinukus ir pakštelėjimus aš esu už drinks_cheers.gif
Atsakyti
KAi mes kartą su draugu kažkur ėjome apsikabinę (nors šiaip dažniausiai einame neapsikabinę, ir ne visada už rankų ar parankių susiėmę), priėjo diedukas ir pasakė, kad esame daili pora, labai panašūs, labai gražūs ir kad gražūs bus mūsų vaikai. Dar jis pasakė, kad labai džiaugiasi, kad pilkose gatvėse galima pamatyti linksmų ir laimingų žmonių. Dar jis liepė mano draugui mane saugot, o man - rūpintis draugu. Galvoju, gal bučiuotis viešai reikia pradėti, kad daugiau tokių žmonių atsirastų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(caprice @ 2009 08 08, 22:21)
Ir pasibučiuojam, ir apsikabinam, ir... nesuku galvos dėl to, ką žmonės pasakys.  rolleyes.gif

Tau labai svarbu, kad zmones bent kazka apie tave sakytu.
Papildyta:
QUOTE(ives @ 2009 08 03, 21:08)
Ogi visai naturalu, kad zmones pyksta ant viesai savo jausmus ir laime demonstruojanciu poru, nes pavydi...ir tas pavydas ir pyktis iki skausmo naturalus, jei stebintis zmogus tuo metu vienisas. Stebimas kitu zmoniu artumas priveda prie akistatos su savo paties vienatve. As uz tai, kad pora neturetu varzyti jokiu (normos ribose) savo poelgiu. Taciau svarbu, jog  tai nezeistu aplink tuo metu esanciu

Vieso papo palaikymo nepavydi tik vojeristai. Visi kiti svajoja apie tai, kaip pasikrust ant suoliuko prie vaiku zaidimo aiksteles. Pavydelnykai.
Atsakyti
QUOTE(ives @ 2009 08 03, 20:08)
Ogi visai naturalu, kad zmones pyksta ant viesai savo jausmus ir laime demonstruojanciu poru, nes pavydi...ir tas pavydas ir pyktis iki skausmo naturalus, jei stebintis zmogus tuo metu vienisas. Stebimas kitu zmoniu artumas priveda prie akistatos su savo paties vienatve. As uz tai, kad pora neturetu varzyti jokiu (normos ribose) savo poelgiu. Taciau svarbu, jog  tai nezeistu aplink tuo metu esanciu

Nesutinku, kad viskas tik is pavydo... As turiu seima, bet tikrai kazkaip "nesmagiai" pasijauciu, jei salia manes, kokia nors porele labai jau "isijaucia" smile.gif
Atsakyti