Įkraunama...
Įkraunama...

Pižamų vakarėliai

Tikrai, ir as nesuprantu tevus, kurie draudzia savo vaikui nakvot pas drauga ar drauga priimt i svecius. Svetimi mano namuose, na, kas per nesamone, juk cia vaiko draugai. schmoll.gif Is tikruju, reikia save prisimint, - geriausi vaikystes prisiminimai susije su nakvojimais pas draugus ar atvirksciai... Nejaugi atimti tai is savo vaiko.
Atsakyti
Sveika, Pandulia . Na šį penktadienį rengiu pižamų vakarėlį . Man 11m. smile.gif . Na aš dariau taip: priėjau prie mamos kai ji žiūrejo TV. Ir paklausiau : Mama, ar galiu rengti pižamų vakarėlį? Ji pagalvojo ir sako: Pirma sužinok ar kažkas ateis . Na aš suskambinau draugėms, Jų ateis 5 smile.gif smile.gif Na ir leido lotuliukas.gif Na tu juk kviesti nori tik vieną draugę ax.gif pasakyk tik pernakvoti , nesakyk , kad vakarėlį rengti nori, ir pamatysi - leis biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Sekmės!



Guminukas smile.gif
Atsakyti
man 12m. ašnorečiau pas savo kaimynę miegoti palapinėje,bet mama sako griežtą NE. Tai kaip ją įkalbinti? schmoll.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Stel&lade @ 2010 06 15, 15:49)
man 12m. ašnorečiau pas savo kaimynę miegoti palapinėje,bet mama sako griežtą NE. Tai kaip ją įkalbinti? schmoll.gif  4u.gif


jei paprastam lauke tai matyt bijo,kad kas neuzkabintu, kad kas neuzpultu, kad nesusaltum ir pan

o jei nuosavam kieme, tai kodel gi ne unsure.gif
Atsakyti
kaime gyvenu tai visur savas namas ir kiemas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nu sakyk: mama, gi pati mano metų norėdavai, gi dabar trumpaisios naktys, išleisk prašau, pasitikėk manim. blush2.gif nu ir taip išzyzi.
Atsakyti
Nu tai va,sveikos senia čia berašiau taigi jūsų įdrasinta surengiau pižamų vakarėlį ir šiandien rengsiu dar vieną Ačiū jums !!! drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pandulia @ 2010 06 30, 15:17)
Nu tai va,sveikos senia čia berašiau taigi jūsų įdrasinta surengiau pižamų vakarėlį ir šiandien rengsiu dar vieną Ačiū jums !!! drinks_cheers.gif


šaunu 4u.gif
Atsakyti
sakau : jug pati mano amziaus norejai miegoti norejai. o ji: nie ko as nenorejau tevai neleido ir nebuvo noro. nu ir pasikalbek su ja
Atsakyti
QUOTE(Stel&lade @ 2010 06 30, 18:41)
sakau : jug pati mano amziaus norejai miegoti norejai. o ji: nie ko as nenorejau tevai neleido ir nebuvo noro. nu ir pasikalbek su ja


Cia taip Tavo mama sako?
Atsakyti
jo biggrin.gif
Atsakyti
o pas mane 2 draugės yra kokių 7-8 metų miegojusios namuose.tada jų tėvai į balių važiavo,tai mano tevams teko priziuret.ka cia priziuret?ziurejom telika,pavalgem ir ejom gult.o as pas tas pacias drauges tuo paciu reikalu esu miegojusi ir veikėm ta patį biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif .o palapinėje taip pat panasaus amziaus miegojome ir iki dabar tebemiegam.zinot ka veikiam?įsijungiam prozektoriu(pries tai uzsitraukiam dureles,kad uodu neilektu), pasiemam dienorascius ir rasom,o paskui nakti einam ant plyteliu sedet ir i zvaigzdes ziuret.fainiai taip ;D (na taip anksciau budavo).o dabar kalbames(vel su prozektorium),einam kartais pasivaiksciot,kartais braskiu bunam ar vysniu nusiskynusios ir valgom ten ppat smile.gif o aš prašau taip : Mama,ar galiu miegot pas Lina ir Agne palapinėj?o mama kaip visad atsako :gali,gali smile.gif nu o dabar man 12,Agnei irgi 12,o Linai 14(jos dvi yra sesės).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DorotejaT: 30 birželio 2010 - 21:43