Įkraunama...
Įkraunama...

Pižamų vakarėliai

QUOTE(Stel&lade @ 2010 06 30, 20:52)


As tavo vietoje sakyciau:
-Bet mama kitom draugem leidzia..o tu.Dabar visi galvos kad as maze ir t.t.

Buna pavyksta, buna sako man neidomu ka tavo draugems laidzia doh.gif
Sako as tavo mama ir tu turi klausyt manes o ne ziuret ka drauges daro doh.gif
Atsakyti
O aš manau, jog toks "argumentas" , kad "draugėms leidžia..." yra gan vaikiškas ir mamos neįtikins. Galbūt vieną kartą ji nusileis, bet reikėtų pasikalbėti nuoširdžiau.

Pasakyti, ką jūs ten veiksite, kokios draugės ten bus. Tik tam, kad mama įsitikintų, jog viskas gerai.

Jei mergaitės jaunesnės,tei dar galėtumėt leisti pasikalbėti su draugės, pas kurią vyks vakarėlis, tėvais.

visiems bus ramiau, ir išleidimo šansai tikrai išaugs mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zhmogeliukas: 01 liepos 2010 - 09:55
QUOTE(Gabriele97 @ 2010 07 01, 09:08)
As tavo vietoje sakyciau:
-Bet mama kitom draugem leidzia..o tu.Dabar visi galvos kad as maze ir t.t.

Buna pavyksta, buna sako man neidomu ka tavo draugems laidzia doh.gif
Sako as tavo mama ir tu turi klausyt manes o ne ziuret ka drauges daro doh.gif

jei butu kita priezastis,o ne pas drauge mmiegot,mano mama sakytu man nerupi,ar tavo draugem leidzia ar ne. smile.gif
Atsakyti
O kokius žaidimus žaidžiat ka veikiate ? mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GiveMeHugy @ 2010 07 15, 11:17)
O kokius žaidimus žaidžiat ka veikiate ?  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif

Oi mes tai nesamonių prisigalvodavom. lotuliukas.gif Žiūrėdavom siaubeką kokį biggrin.gif valgydavom kokius čipsus ir gerdavom kolą lotuliukas.gif , nes niekada šiaip neperka, ir daug šiaip nesamonių prisigalvodavom doh.gif
Atsakyti
Man mama niekada nedrausdavo pasikviesti draugių nakvoti, turbūt todėl, kad artimai pažįsta beveik visų draugių tėvus, o ir mane pas geriausią draugę nuo pirmos klasės išleisdavo nakvoti mirksiukas.gif . Mama labai apsidžiaugdavo, kad taip gerai bendraujam su draugėm 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(GiveMeHugy @ 2010 07 15, 11:17)
O kokius žaidimus žaidžiat ka veikiate ?  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


Zaidziam monopoli,apkalbinejam klasiokus doh.gif blush2.gif ziurim filmus ir t.t.Niekad specialiai nieko neplanuodavau viskas savaime gaunasi 4u.gif
Atsakyti
pižamų vakarėliai yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Indrutia @ 2009 08 23, 20:01)
niekada nesupratau ir nesuprasiu tevu kurie grieztai nusistate pries nakvojimus  unsure.gif  niekada nedrausiu to savo vaikams  blink.gif  nesupranta kai kurie tevai kaip tai smagu, kaip tai suartina draugus/drauges. per tokias nakvynes issisneki labiau nei susitikes mieste. taip pat tevai turi puikia proga pazinti savo vaiku draugus. aisku jeigu butas ar namas labai mazas tada tevams aisku nemalonu kad dar vienas ar du papildomi zmones. taciau jeigu vaikas turi nemaza atskira kambari tai nematau jokios problemos. o del prausimosi tai irgi biggrin.gif  mes kai nakvojm su draugem tai nusiprausiam pas jas nes toli gyvena net ir neapsimoketu pas save praustis, jeigu salia tai galima ir pas save bet man cia jokio skirtumos isvis. o ir tevams koks?  g.gif  o kvailiausias tevu atsakymas: musu laikais to nebuvo, neleisiu. visiskas absurdas. daug ko nebuvo tada kuo jie patys dabar naudojasi. todel mes negalime naudotis dabartinemis pramogomis?  smile.gif


pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Noriu_padovanoti @ 2009 08 04, 22:17)
Aš neleisčiau gal vien dėl to, kad mano laikais tokių vakarėlių nebūdavo, tik paskui atėjo visokios amerikoniškos mados, tai priešinčiaus kaip ir visam amerikietiškam gyvenimo stiliui - mėsainiams, spragintiems kukurūzams, jaunųjų apsimėtymui tortais per vestuves, pižamų vakarėliams ir t. t. Galų gale, tai tavo mamos namai, ji turi teisę nenorėt būrio vaikų per visą naktį savo namuose, būna mergaitės smalsios, landžioja kur nereikia, paskui - geriausiu atveju - skleidžia paskalas, kaip kas gyvena, kokie tėvai, kokių daiktų turi, blogiausiu atveju - tie daiktai dingsta iš namų... Ar visos draugės tokios geros, kad reikia vestis pas save? Kitas dalykas - kur tuos vaikus dėt, guldyt? Jei nepažįstu tų mergaičių ir jų tėvų - irgi priežastis neleisti. Sakyčiau - ar jos savo namų neturi, tėvams nerūpi, kur išleidžia vaikus? Man asmeniškai ne tas pats, kur naktis leidžia mano vaikas (kol nesulaukė 16-18 m.). Kad ir ką pasakytų tavo mama - ji bus teisi. Tai jos namai. Kai turėsi savo namus, galimas daiktas, irgi nenorėsi jokių balių, geriau linksminsies kokiam klube ar restorane. Pamatysi.

...Uzjauciu jusu vaikus

QUOTE(Amadinka @ 2009 08 07, 10:29)
mano dukra su draugem palapinej vasara miega. nelabai noriu,kad svetimi i namus eitu blush2.gif


... sutinku, visada geriau, kai vaikas gatvej, o ne namie. Nes namai yra jusu, o ne vaiko... stupid.gif
Atsakyti
O ką manote, jei dešimt dvylikamečių mergaičių kviečia tris bendraamžius berniukus į gimtadienį/pižamų vakarėlį doh.gif?

Neradau nei vieno argumento UŽ ir sūnaus neleidžiu... Kažkokia nesąmonė ir tiek atrodo doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Soul @ 2011 02 21, 20:35)
O ką manote, jei dešimt dvylikamečių mergaičių kviečia tris bendraamžius berniukus į gimtadienį/pižamų vakarėlį  doh.gif?

Neradau nei vieno argumento UŽ ir sūnaus neleidžiu... Kažkokia nesąmonė ir tiek atrodo  doh.gif .

o ką sako kitų dalyvių ir sukaktuvininkės tėvai? kaip jiems tai atrodo?
šiaip pritariu, kad mintis nelabai gera. nors jei tėvai aktyviai prižiūrės, tai gal ir nieko... g.gif
Atsakyti