Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas VII

QUOTE(*tiute* @ 2010 04 09, 19:32)
O gal kas nori prisijungti i kompanija Vingio parke arba yra kas is Lazdynu? :-)
tik plepeti begant as nelabai megeja...  rolleyes.gif


labas... aš irgi ne kalbančioji... biggrin.gif tai jeigu dar esi laisva, tai būtų smagu... tik kada bėgioji ir kuriom dienom? smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 23:24)
na manau, kad metų laikas tikrai neturi didelės reikšmės tam.  smile.gif


Jei nesi mėgėja bėgti ant takelio (o skirtumą bėgimo lauke ir viduj, manau, kad nesunkiai galima įsivaizduoti), tokia žiema, kaip praėjusioji turi LABAI daug reikšmės wink.gif
Atsakyti
Labai daug teigiamos reikšmės - užsigrūdini thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .

Ir, vistiek, manau, kad reikia skirti lėšų - nes žiemą bėgti daug prisirengus - tikrai nepatogu - o specialūs rūbai - kaip ir visi specializuoti rūbai - kainuoja truputį daugiau.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 04 19, 10:54)
Labai daug teigiamos reikšmės - užsigrūdini thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .

Ir, vistiek, manau, kad reikia skirti lėšų - nes žiemą bėgti daug prisirengus - tikrai nepatogu - o specialūs rūbai - kaip ir visi specializuoti rūbai - kainuoja truputį daugiau.


Dėl užsigrūdinimo tai tikrai - thumbup.gif . Nors angina kiekvieną žiemą būdavo reguliarus palydovas, šią žiemą mane aplenkė smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2010 04 18, 20:17)
sveikutes blush2.gif

nusprendziau kad noriu ir as begiot ax.gif
Sveika prisijungusi 4u.gif
Parašyk šiandieninius įspūdžius mirksiukas.gif Aš taip vaikystėje labai nekenčiau bėgimo, gal ir dėl to kad turėjau viršsvorio ir kad liepdavo laikui bėgti, bet dabar kai bėgu savo malonumui, neskubėdama, tai tikrąja ta žodžio prasme kaifuoju thumbup.gif

QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 23:24)
na manau, kad metų laikas tikrai neturi didelės reikšmės tam.  smile.gif
Tai tu tik taip manai, būtų gerai jei išmėgintus ir tada parašytum savo muomonę mirksiukas.gif Man ašmeniškai bėgimas šaltuoju metų laiku iš karto kerta pes gerklę ir labai kenkia veido odai smile.gif
Atsakyti
bėgant reikia įkvėpti per nosį, o iškvėpti per burna, todėl gerklei neturėtų būti kas nors blogo. O dėl odos - reikia riebesniu kremuku pasitepti.

Šia žiemą šalčiausiai esu bėgus, kai buvo -15-17, ir visai nieko. Beveik nesuprakaituoji biggrin.gif . O nubėgus gerą atstumą ir nusiėmus pirštines - visai šalčio nesijaučia smile.gif
Atsakyti
ziurekit, o jus pvz jei begat su muzika, jums patogu su ausinukais? nes pvz man nepatogu, man nesilaiko ausyse biggrin.gif
Atsakyti
Aš su muzika, man irgi kartais iškrenta.

Ir dar batai atsiriša doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2010 04 19, 12:28)
bėgant reikia įkvėpti per nosį, o iškvėpti per burna, todėl gerklei neturėtų būti kas nors blogo. O dėl odos - reikia riebesniu kremuku pasitepti.

Taip ir kvėpuoju, deja gerklė gerklei nelygi mirksiukas.gif O riebių kremų negaliu naudoti(dėl tam tikrų asmeninių priežasčių).

QUOTE(kissa666 @ 2010 04 19, 12:38)
ziurekit, o jus pvz jei begat su muzika, jums patogu su ausinukais? nes pvz man nepatogu, man nesilaiko ausyse biggrin.gif

Maniškio(Sony Ericsson telefono) ausinių laidelis prisisega prie apykaklės, tai kai bėgu beveik nejuda, dėl to tikrai nekrenta rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 19, 12:57)
Maniškio(Sony Ericsson telefono) ausinių laidelis prisisega prie apykaklės, tai kai bėgu beveik nejuda, dėl to tikrai nekrenta rolleyes.gif

man tai nebent i ausis kliju reiktu pripilti, kad tikrai gerai laikytusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2010 04 19, 13:08)
man tai nebent i ausis kliju reiktu pripilti, kad tikrai gerai laikytusi lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Gal paprasčiau būtų naujas ausines išmėginti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 19, 13:14)
Gal paprasčiau būtų naujas ausines išmėginti biggrin.gif

na matai, pas mane telefonas, tai ten nelabai pavyks naujas ismeginti... unsure.gif nes nevisi tinka...
Atsakyti