Įkraunama...
Įkraunama...

Bėgimas VII

QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 12:14)
Sveikos Bėgikės! 4u.gif
jungiuosi ir Aš į Jūsų gausų būrį.
tai va nuo rytojaus žadu ir Aš pradėdi šitą malonumą, bėgsiu rytais, nes vakarais manau tyngėsiu po sunkios darbo dienos.  smile.gif
nežinau gal kas galėtų pasidalinti Savo patirtimi?
kaip jautėtės pirmomis dienomis? ar nebuvo noro viską mesti? sunkiai pripratote? ir aišku svarbiausias klausimas kiek kilogramų numetėte ir per kokį laiko tarpą?  blush2.gif
kiek esu girdėjusi, kad tos kurios bėga, po kiek laiko Joms ant kojų atsiranda nemaži raumenukai ar, tai tiesa?  g.gif

Sveika prisijungusi, na su bėgimu daug svorio nenumesi, čia jau svarbiausia mityba šiam reikalui smile.gif Tarkim man pradžioje tai kojas skauda, bet greitai priprantu, mesti noro tikrai neatsiranda, atvirkščiai - norisi lėkti ir lėkti biggrin.gif O dėl raumenų tai kaip čia pasakius, nepastebėjau kad jau jie labai būtų ryškūs, tiesiog aplamai kojos sutvirtėja, kas man labai gražu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 18, 18:21)
Sveika prisijungusi, na su bėgimu daug svorio nenumesi, čia jau svarbiausia mityba šiam reikalui smile.gif Tarkim man pradžioje tai kojas skauda, bet greitai priprantu, mesti noro tikrai neatsiranda, atvirkščiai - norisi lėkti ir lėkti biggrin.gif O dėl raumenų tai kaip čia pasakius, nepastebėjau kad jau jie labai būtų ryškūs, tiesiog aplamai kojos sutvirtėja, kas man labai gražu smile.gif

O, tai kiek laiko Tu jau begioji? ir kada? kaip pačios savijauta? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 17:38)
O, tai kiek laiko Tu jau begioji? ir kada? kaip pačios savijauta?  smile.gif

Pernai bėgiojau nuo gegužės pradžios iki spalio vidurio, o šiais metais jau savaitė kaip lakstau mirksiukas.gif Savijauta thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 18, 18:47)
Pernai bėgiojau nuo gegužės pradžios iki spalio vidurio, o šiais metais jau savaitė kaip lakstau mirksiukas.gif Savijauta thumbup.gif

o, tai kodėl nutraukei tą bėgimą? pasiekei kokių rezultatų? ar tik kojų raumenukus sutvirtinai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 18:29)
o, tai kodėl nutraukei tą bėgimą? pasiekei kokių rezultatų? ar tik kojų raumenukus sutvirtinai?  g.gif

O tu pagalvok gerai ir atspėsi kodėl aš nutraukiau mirksiukas.gif Mano siekiai yra gerai jaustis ir turėti tvirtesnį kūną, to pastoviai ir siekiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 18, 20:29)
O tu pagalvok gerai ir atspėsi kodėl aš nutraukiau mirksiukas.gif Mano siekiai yra gerai jaustis ir turėti tvirtesnį kūną, to pastoviai ir siekiu smile.gif

nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gold*: 18 balandžio 2010 - 18:45
QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 19:44)

Žiema biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes blush2.gif

nusprendziau kad noriu ir as begiot ax.gif niekada to nebandziau, mokykloj labai nemegau, bet dabar kazkaip atsirado man noro ax.gif turiu dabar noro numesti svorio... lankau aerobika, po jos einu ant kardio, turiu namie elipsini, kartais pavaikstau ant jo.... pradejau ziureti mityba.. na ir nusprendziau begioti... drauge sake palaikys man kompanija ax.gif
tad tikiuosi su visom cia susidraugauti blush2.gif

pradesim ryt vakare, nes ryte man aerobika... tai tada parasysiu savo ispudzius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kissa666 @ 2010 04 18, 21:17)
sveikutes blush2.gif

nusprendziau kad noriu ir as begiot ax.gif  niekada to nebandziau, mokykloj labai nemegau, bet dabar kazkaip atsirado man noro ax.gif  turiu dabar noro numesti svorio... lankau aerobika, po jos einu ant kardio, turiu namie elipsini, kartais pavaikstau ant jo.... pradejau ziureti mityba.. na ir nusprendziau begioti... drauge sake palaikys man kompanija ax.gif 
tad tikiuosi su visom cia susidraugauti blush2.gif

pradesim ryt vakare, nes ryte man aerobika... tai tada parasysiu savo ispudzius blush2.gif

sekmės Tau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold* @ 2010 04 18, 20:21)
sekmės Tau.  4u.gif

aciu, prireiks jos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2010 04 18, 21:01)

na manau, kad metų laikas tikrai neturi didelės reikšmės tam. smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas nors norėtų bėgiot kartu Vingio parke? Kažkaip vienai nelb norisi man.... blush2.gif blush2.gif tik aš lb pradedančioji.... smile.gif
Atsakyti