Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas

senasis pilnas pagyru puodas.
http://www.supermama...howtopic=446705


pagalSonatinos rageliu receptuka pyrageliai su obuoliais.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 08 06, 19:55)
Jo zele.O forma-želės"Gaidys"(didelė)

pamačiau šitą formą ir prisiminiau tokį anekdotą tskant gyvenimišką. Taigi, pasakojo koks tai Sanitex darbuotojas. Pas juos (sanitexe) užsakinėja visokių valgomų bezdeluškių vyrų kolonijai ar tai kalėjimui. Ir kartą ateina užsakymas - sausainių.
Tai Sanitexas ir atkrovė sausainių, pigesnių, kolonijai. O ant kiekvieno sausainio parašyta - "gaidelis". laugh.gif

QUOTE(daividija @ 2009 08 06, 20:20)
Blyn,emiau ir uzsisakiau ta kepimo skarda,iskuiciau daug parduotuviu,kol radau nukainuota thumbup.gif aisku,prie to pacio dar visokio gerio radau,barbiu galvu,gal prireiks biggrin.gif  doh.gif

surbiton'e? ar kur kitur? prašom pasidalinti žiniomis rolleyes.gif .. kas per barbių galvos g.gif
Atsakyti
Nebesitikėjau, kad bus atidarytas pagyrų puodas po praeitos audtingos temos pradžios blush2.gif
thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 08 09, 19:00)
Nebesitikėjau, kad bus atidarytas pagyrų puodas po praeitos audtingos temos pradžios blush2.gif
thumbup.gif  4u.gif


man tai aij, paburbes ir tiek, o jei turim ka pasirodyt, kodel gi ne. paburbejo kelis psl, bet poto vistiek kiek skanumynu visos uzdemonstravo ax.gif
Atsakyti
čikuraku, skanučiai pyragiukai wub.gif su malonumu paragaučiau essen.gif

QUOTE(davija @ 2009 08 09, 21:00)
Nebesitikėjau, kad bus atidarytas pagyrų puodas po praeitos audtingos temos pradžios blush2.gif
thumbup.gif  4u.gif


A kur gi daugiau pasigirt n-taisiais grietiniečiais, n-taisisais eklerais, medučiais ar juodais miškais arba eilinį kartą kepamais pyragais lotuliukas.gif pasirodyt juk norisi blush2.gif darbo ir meilės kiekvieną kartą gi daug įdedam lotuliukas.gif

Dar suieškojau visas senąsias temas, kam norėsis peržiūrėti ax.gif nes vaizdelių tai buvo oho kiek ir labai gražių wub.gif būt gerai ateityje pradėt numeruot temas ax.gif jei puodas ir toliau gyvuos ax.gif


1 tema
2 tema
3 tema
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 08 09, 19:40)
čikuraku, skanučiai pyragiukai  wub.gif su malonumu paragaučiau essen.gif
A kur gi daugiau pasigirt n-taisiais grietiniečiais, n-taisisais eklerais, medučiais ar juodais miškais arba eilinį kartą kepamais pyragais lotuliukas.gif pasirodyt juk norisi  blush2.gif darbo ir meilės kiekvieną kartą gi daug įdedam  lotuliukas.gif

Dar suieškojau visas senąsias temas, kam norėsis peržiūrėti  ax.gif nes vaizdelių tai buvo oho kiek ir labai gražių  wub.gif būt gerai ateityje pradėt numeruot temas ax.gif jei puodas ir toliau gyvuos ax.gif
1 tema
2 tema
3 tema


stengsimes pasitaisyti del numeravimo, deja pyrageliu jau nebera, bet labai greit pasidaro, net man nemokanciai elgtis su tesla mirksiukas.gif
Atsakyti
Atnesu savo dukrytei daryta boruzele, tortas "juodas miskas" puostas grietinele.
user posted image
Atsakyti
galvojau galvojau ar galima toki tortuka kelt i viesa erdve, bet jei jau tiek stengiaus daryt, tai bent ir parodyt galima wink.gif zinau, kad iki jusu, mergaites, sedevru man kaip iki menulio pesciomis, bet pirmas blynas (siek tiek pasviles, siek tiek kreivas, bet uztat mano) wink.gif visos idejos is jusu nuziuretos wink.gif
labai pirstais nebadykit ir nesijuokit smile.gif

user posted image
Atsakyti
rekaliuke,boruzele kokia didele bigsmile.gif 4u.gif

Reff,labai simpatiskas tortukas,o kokios rozytes wub.gif
Atsakyti
QUOTE(davija @ 2009 08 09, 22:00)
Nebesitikėjau, kad bus atidarytas pagyrų puodas po praeitos audtingos temos pradžios

prisimenu.. ten lygtai buvo pykstama dėl to, kad internetinę erdvę užima paveiksliukai.

QUOTE(Reff @ 2009 08 10, 14:53)
galvojau galvojau ar galima toki tortuka kelt i viesa erdve,

koks mielas ir šiltas wub.gif
tik nepapasakojai, iš ko pagamintas unsure.gif
Atsakyti
Dai'na, aciu smile.gif



QUOTE(naitas @ 2009 08 10, 21:22)
koks mielas ir šiltas  wub.gif
tik nepapasakojai, iš ko pagamintas  unsure.gif


Taisau savo klaida: pats tortukas - Sonatinos menulis. (cia) Puosta rorytemis is obuolio ir sokoladiniai sonai.
Atsakyti
man rozytes labai grazios is obuolio darytos,bet kaip daryti tai nezinau,kazkur buvau skaicius,bet dabar tai nerandu doh.gif
Atsakyti