Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyru puodas

QUOTE(Dai'na @ 2009 08 11, 08:52)
man rozytes labai grazios is obuolio darytos,bet kaip daryti tai nezinau,kazkur buvau skaicius,bet dabar tai nerandu doh.gif


Cia, bet cia rusiskai. Siaip tikrai nesunku (jei jau man be jokios patirties isejo wink.gif )
Atsakyti
QUOTE(rekaliuke @ 2009 08 10, 10:27)
Atnesu savo dukrytei daryta boruzele, tortas "juodas miskas" puostas grietinele.


boriuziuke mielute tokia wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Reff @ 2009 08 10, 13:53)
galvojau galvojau ar galima toki tortuka kelt i viesa erdve, bet jei jau tiek stengiaus daryt, tai bent ir parodyt galima wink.gif zinau, kad iki jusu, mergaites, sedevru man kaip iki menulio pesciomis, bet pirmas blynas (siek tiek pasviles, siek tiek kreivas, bet uztat mano) wink.gif visos idejos is jusu nuziuretos wink.gif
labai pirstais nebadykit ir nesijuokit smile.gif



nieko sau pirmas blynas, toks dailus, nu grazu ziureti thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(čikuraku @ 2009 08 08, 19:15)
pagalSonatinos rageliu receptuka pyrageliai su obuoliais.


kaip skaniai atrodo pyrageliai bigsmile.gif

kaip tik norejau viena kepini ikelti i pagyras, betkelias dienas nebuvo jo, tai i papuosimus toki nevykeli namu reikmems meduti idejau blush2.gif
Atsakyti
Antra kart gyvenime kepiau torta(pirmas aisku medutis buvo),kepiau torta neturedama net formos tortams biggrin.gif todel forma jo netobula,bet tai skonis wub.gif tarpiniam sluoksniui panaudojau sokolada su razinom ir riesutais,o biskvitus sulaisciau ir vysnas mirkiau avieciu likeryje.Nesu megeja sokoladiniu konditerijos gaminiu,bet sio torto 60% suvalgiau as didis.gif Papuosimo nerasta,kadangi net formos neturiu,tai kuom puost tuo labiau hihihi.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
nesikuklink,labai grazus pauosimas ir pats tortas bigsmile.gif ,net nepagalvociau,kad ne formoj keptas,jokiu broku nesimato...saunuole,ir toliau kepk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 08 11, 20:31)



kur jau cia kur antra karta doh.gif 105 maziausiai nerealiai graziai ir papuosta thumbup.gif galeciau ir puse dabar jo suest rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2009 08 11, 22:31)
Antra kart gyvenime kepiau torta(pirmas aisku medutis buvo),kepiau torta neturedama net formos tortams  biggrin.gif todel forma jo netobula,bet tai skonis  wub.gif tarpiniam sluoksniui panaudojau sokolada su razinom ir riesutais,o biskvitus sulaisciau ir vysnas mirkiau avieciu likeryje.Nesu megeja sokoladiniu konditerijos gaminiu,bet sio torto 60%  suvalgiau as  didis.gif Papuosimo nerasta,kadangi net formos neturiu,tai kuom puost tuo labiau  hihihi.gif


agam, juodasis miskas rolleyes.gif mano irgi buvo pirmas medutis, antras Juodasis miskas biggrin.gif
labai jau graziai cia viskas gavosi, ir net nepasakysi, kad be papuosimo, dar ir kks papuosimas yra, originalus, ir mano akiai tikrai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Aciu mergaites,geras zodis gi padrasina tolimesnei veiklai mirksiukas.gif nesikuklinu,tiesiog jus cia tokiu groziu paberiat birthday.gif tikros saunuoles!!!
Atsakyti
Sveikos,
Jungiuosi ir as i jusu gretas. Nors net geda rodyti savo kepinius blush2.gif
Cia juodojo misko biskvitas, perteptas su plakta grietinele ir trintais persikais
user posted image
Atsakyti
smagu,kad jungiesi 4u.gif ,musu gretos vis dideja thumbup.gif labai grazus drugelis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aguonėlė @ 2009 08 12, 17:04)
Sveikos,
Jungiuosi ir as i jusu gretas. Nors net geda rodyti savo kepinius  blush2.gif
Cia juodojo misko biskvitas, perteptas su plakta grietinele ir trintais persikais



ogo koks drugelis, spalvos tokios siltos visos thumbup.gif
Atsakyti
Aciu lotuliukas.gif

O cia dar vienas tortukas, cipciuko medutis su prteptas plakta grietinele maisyta su tarkuotu sokoladu.
user posted image
Atsakyti
Sveikos darbstuoles 4u.gif
Seniai pas jus bebuvau.Bet kad parodyt ne labai buvo ka,o su tuo paciu obuoliu pyragu neisi juk kaskart doh.gif
Stai siandie baigiau MB jubiliejuj torta-viduje Miseles "Daugiasluoksnis",puosta cukrine mase,krepselis:grietinele,sokoladas,zelatina ax.gif
user posted image
Atsakyti