Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip aš 'ištirpau'

Saunuole Sandruliuk!!! thumbup.gif:
daug stiprybes tau toliau siekiant savo tikslo 4u.gif
Tu mums visoms esi pavizdys mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo livita: 20 rugpjūčio 2009 - 12:35
Viskas...as irgi pradesiu taip tirpint kg...as pries gimdyma sveriau 55kg,vaziavau i ligonine 86kg,dabar jau metai ir 2men kaip pagimdziui vaikstau su 70kg..jau gal koki 2men maina mane aplankiusi,kad turiu numesti svori,bandziau drastiskai visai nevalgyt 2kg numeciau,po to vel jie gryzo,bandziau sportuoti bet nera laiko vyras dirba o vaikas visada namie,ir dar drauges mergyte priziuriu..beto as taip pat uzsenyje db ir cia gimdziau,ir tas greitas maistas man buvo lb artimas..panelyte tavo istorija mane ikvepe,parasysiu kaip man seksis biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(livita @ 2009 08 20, 13:30)
Saunuole Sandruliuk!!! thumbup.gif:
daug stiprybes tau toliau siekiant savo tikslo 4u.gif
Tu mums visoms esi pavizdys mirksiukas.gif

Dėkui 4u.gif

QUOTE(bliutaite @ 2009 08 20, 14:40)
Viskas...as irgi pradesiu taip tirpint kg...as pries gimdyma sveriau 55kg,vaziavau i ligonine 86kg,dabar jau metai ir 2men kaip pagimdziui vaikstau su 70kg..jau gal koki 2men maina mane aplankiusi,kad turiu numesti svori,bandziau drastiskai visai nevalgyt 2kg numeciau,po to vel jie gryzo,bandziau sportuoti bet nera laiko vyras dirba o vaikas visada namie,ir dar drauges mergyte priziuriu..beto as taip pat uzsenyje db ir cia gimdziau,ir tas greitas maistas man buvo lb artimas..panelyte tavo istorija mane ikvepe,parasysiu kaip man seksis biggrin.gif  thumbup.gif

Tai tik metai Tau prabėgo,o aš beveik tris metus vis rasdavau priežasčių apsiryt doh.gif doh.gif O ir dietos ne man schmoll.gif schmoll.gif Jau geriau valgyti su saiku ir vakare leist skrandžiui pailsėt biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi labai sunku laikytis dietu,svarbiausia tureti noro,jau uzkniso girdeti kad oooo Laura susutambejai...vyras sako,kad viskas gerai,bet visi aplink mano ka kita,o ir as pati saves pradedu gailetis,ne del to,kad stamboka,bet del to kad kiti zmones numeta po 30-40kg o as 15kg niekaip nenumeti,apgailetina... sad.gif bet pradesiu db po truputi jau laikytis,is pradziu man niekaip neiseis atsikrastyti viso kaloringo maisto bet po 6vakaro tikrai nevalgysiu,siaip as is tu zmoniu kur man uztenka vos kasnio ir man visai dienai uztenka ir kg nekrenta...noreciau autores paklausti kokio maisto visiskai atsikrate?ir kiek vandens gere? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bliutaite @ 2009 08 21, 12:36)
Man irgi labai sunku laikytis dietu,svarbiausia tureti noro,jau uzkniso girdeti kad oooo Laura susutambejai...vyras sako,kad viskas gerai,bet visi aplink mano ka kita,o ir as pati saves pradedu gailetis,ne del to,kad stamboka,bet del to kad kiti zmones numeta po 30-40kg o as 15kg  niekaip nenumeti,apgailetina... sad.gif bet pradesiu db po truputi jau laikytis,is pradziu man niekaip neiseis atsikrastyti viso kaloringo maisto bet po 6vakaro tikrai nevalgysiu,siaip as is tu zmoniu kur man uztenka vos kasnio ir man visai dienai uztenka ir kg nekrenta...noreciau autores paklausti kokio maisto visiskai atsikrate?ir kiek vandens gere? smile.gif

Tai link vakaro nevalgyk sunkaus maisto,kažko lengvo suvalgyk mirksiukas.gif O po šešių nevalgyk ir kris pamažu svoris 4u.gif
Visiškai kad kažkokio produkto nebevalgyčiau,tai nėra tokio.Tik sakykim labai sumažinau normas.Sakykim seniau mėgdavau (ir db laaaabai vis dar mėgstu) keptas bulves,valgydavau bent į savaitę kartą tai tikrai,o db neatsimenu kada jas valgiau g.gif Saldumynai...va buvo dukros gimtadienis,paragavau torto,o šiaip geriau kokį obuolį,slyvą suvalgau mirksiukas.gif
O vandens iš pražių bandžiau gert kuo daugiau,bet nelenda jis man kasdien po 2 l doh.gif Db daugiau išgeriu kavos,arbatos,nei gryno vandens ax.gif
Atsakyti
atrodo taip nesunku wiso sito laikytis,,reikia susiimti,15kg nera tona tureciau numesti..aciu uz patarima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bliutaite @ 2009 08 21, 13:59)
atrodo taip nesunku wiso sito laikytis,,reikia susiimti,15kg nera tona tureciau numesti..aciu uz patarima smile.gif

Tik daug noro turėk ir viskas įmanoma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šauni istorija... thumbup.gif
aš irgi jau gerokai apsileidau ir apaugau lašinukais... doh.gif doh.gif doh.gif
tavo istorijos ikvėpta - pradėsiu ir aš mesti svorį blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Eimy @ 2009 08 26, 19:14)
Šauni istorija...  thumbup.gif
aš irgi jau gerokai apsileidau ir apaugau lašinukais...  doh.gif  doh.gif  doh.gif
tavo istorijos ikvėpta - pradėsiu ir aš mesti svorį  blush2.gif

Nu kaip fainai blush2.gif O daug turi atliekamų kg? ax.gif
Atsakyti
na tikrai ikvepianti istorija thumbup.gif man apie 20kg reikia numest blush2.gif doh.gif doh.gif nu nors 15 ax.gif
Atsakyti
Saunuole sandruliuk 4u.gif
Gal galit atsakyti i man laabai rupima klausima ar imanoma per 12 savaiciu numesti 12 kg smaliziaujant(su saiku zinoma) ?
Atsakyti
O aš sėdžiu tuščiu skrandžiu, galvoju apie zefyrą kuris yra taip netoli manęs.. Bet po tokių įkvėpiančių istorjų lai eina visi zefyrai velniop.. Sveikinu temos autorę, Šaunuolė Jūs thumbup.gif
Atsakyti