Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip aš 'ištirpau'

puiku user posted image reikia ir man prisidėti
Atsakyti
QUOTE(Mazoji999 @ 2009 08 28, 14:39)
Saunuole sandruliuk  4u.gif
Gal galit atsakyti i man laabai rupima klausima ar imanoma per 12 savaiciu numesti 12 kg smaliziaujant(su saiku zinoma) ?

Žinok į šitą klausimą tikrai neatsakysiu,nes net neišsivaizduoju kiek smaliziaut norėsi biggrin.gif Šiaip yra labai normalu per savaitė 1 kg numest 4u.gif Man būna kad ir du nukrenta mirksiukas.gif bet saldumynų minimaliai valgau.

QUOTE(Gabado @ 2009 08 28, 23:30)
O aš sėdžiu tuščiu skrandžiu, galvoju apie zefyrą kuris yra taip netoli manęs.. Bet po tokių įkvėpiančių istorjų lai eina visi zefyrai velniop.. Sveikinu temos autorę, Šaunuolė Jūs  thumbup.gif

Dėkui 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Moksliukė @ 2009 08 29, 11:13)
puiku user posted image reikia ir man prisidėti

thumbup.gif
Atsakyti
O aš prisidėjau ir per savaitę numečiau 1.5kg user posted image Kas nori lieknėti reikia veikti
Atsakyti
oi kaip jums pavydziu istvermes as niekaip nepasiryztu 10kg numesti o svoris vis auga ir auga.
Atsakyti
Oi kaip pavydziu ir as tokio ryzto smile.gif vargstu su antsvoriu jau labai senai,tai numetu 2-4 kg,paskui truputi atsipalaiduoju ir vel pasitaisau mega_shok.gif toks vaizdas kad ir oras man i svori eina!bandziau ir lida ir dar daug visokiu tableciu,bet lasinukai kaip kabo taip kabo.Po 18val nevalgyt nelabai iseina,nes mazdaug tokiu metu tik is darbelio griztu alkana kaip suo ir prisikemsu visokio s....
Atsisakiau ziauriai megstamu padaziuku,padejo tiek kad svoris daugiau nebekyla,o stovi vietoj. Turbut skaniai pavalgyt noras didesnis nei buti lieknesnei blush2.gif
bet.....viena diena ir as pasigirsiu savo istirpusiais kg biggrin.gif Sekmes visoms lieknejancioms ir norincioms suliekneti smile.gif
Atsakyti
bandziau keleta kartu laikytis "issivalymo dietos", kai visa diena geri tik skyscius, pavyko (organizmas issivalo, oda net skaistesne, nes man kartais pradeda rodytis, jog pradedu nuo maisto tinti g.gif ) o siaip stengiuosi ziureti ka valgau, nors taip megstu kepti obuoliu pyragus, ir juos taip skaniai pavyksta iskepti ax.gif .....na..kartais padarau nuodeme....ir leidziu sau suvalgyti gabaliuka ....
1 diena nieko nevalgyti
arbata naturaliu zoleliu (as geriu metos "natural"), sultys naturalios, kavos puodelis be cukraus (siaip geriau negerti doh.gif , bet be jos negaliu, tai 1 puodeli sau leidziu)...vat tokie reikaliukai pas mane....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo age84: 11 rugsėjo 2009 - 12:03
Labai labai labai didelė šaunuolė esi thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ausriukas_ka @ 2009 09 11, 20:19)
Labai labai labai didelė šaunuolė esi  thumbup.gif  thumbup.gif

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sandruliukas thumbup.gif smagu,kad arteji link savojo tikslo wub.gif
tiesa pasakius, as lygiai pries sav lb supykau ant saves , buvau pikta kaip sirse, ir vien del tu kg doh.gif
tai nuo pirmadienio pradejau kontroliuot valgyma 4u.gif pirmasias dienas buvo ziauriai sunku doh.gif parvykus po darbo valgyt noredavosi, bet.... vietoj vakarienes isgerdavau stikline kefyro blush2.gif
ir dabar thumbup.gif ir organizmas nebereikalauja tiek maisto 4u.gif aisku, akys nori, bet ...... privalau atsikratyt JU..... cool.gif
su sportu ir sunkiai sekasi draugaut blush2.gif o dar ir darbas sedimas doh.gif
bet... turiu vilciu,kad atejus ziemos vakarams bus kam paziuret vaika ir as galesiu nors valandziukei nulekti pasportuot cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiniukas: 12 rugsėjo 2009 - 17:54
Sandriuliukai, šaunuolė esi... reikia mums imti pvz iš tavęs ir galėsim taip pat džiaugtis rezultatais... nuoširdžiausiai sveikinu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lepsnele: 17 spalio 2009 - 21:03
QUOTE(Lepsnele @ 2009 10 17, 22:02)
Sandriuliukai, šaunuolė esi...  reikia mums imti pvz iš tavęs ir galėsim taip pat džiaugtis  rezultatais... nuoširdžiausiai sveikinu...

Dėkui bigsmile.gif
Dabar ,kaip matosi iš parašo,nebemetu daugiau svorio,nes truputi išsekau,ne sveikatos prasme biggrin.gif Tiesiog jau kaskart galvoju apie kiekvieną kąsnį doh.gif Db stengsiuosi išlaikyti esamą svorį ir pamažu pasieksiu tą 60 kg ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruliukas @ 2009 10 17, 22:14)
Dėkui  bigsmile.gif
Dabar ,kaip matosi iš parašo,nebemetu daugiau svorio,nes truputi išsekau,ne sveikatos prasme  biggrin.gif Tiesiog jau kaskart galvoju apie kiekvieną kąsnį  doh.gif Db stengsiuosi išlaikyti esamą svorį ir pamažu pasieksiu tą 60 kg  ax.gif

Viskas aisku, suprantama... Reikia emociskai atsikvepti... po kurio laiko vel kils upas, naujas entuziazmas ir emocijos...
Atsakyti