Įkraunama...
Įkraunama...

Supernatural(išrinktieji)

beja per lnk, jau rodė, kaip rado tėvą, ypūsejas sezonas ;}
Pasigrožėkim biggrin.gif ->
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kada rodė? Tipo toj serijoj kai tėvas jiems paskambino? Aš tai suabejojau ar ten tėvas...
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 08 30, 20:59)
Kada rodė? Tipo toj serijoj kai tėvas jiems paskambino? Aš tai suabejojau ar ten tėvas...

taip, ir paskui jie dar norėjo visi trys grumtis su tuo sėsėliu kur ant sienos , na tipo su tuo kur ju motina prazudė, ir sam mergina, bet tevas galiausiai pasitraukė , tik broliai stojo pries ta pabaisa biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Čia mažai kas žiūri turbūt, per vėlai rodo. biggrin.gif
Atsakyti
Na va, baigėsi 1 sezonas per LNK. Uh kokia pabaiga buvo, gali pagalvoti, kad jie visi ir numirė. ax.gif
Atsakyti
Antro sezono 1 serija viska paaiskins ax.gif
Atsakyti
Jau pradejau ziureti 5 sezona... Man tai nerealus serijalas thumbup.gif
Atsakyti
uzkabino ir mane thumbup.gif
gal kai kurios serijos su visais tais baubiakais-dvasiomis-monstrais kartais nuobodokos, bet viska atperka nereali nostalgiska muzika ax.gif ir pagr.heroju dialogai lotuliukas.gif
Atsakyti
pritariu, aktoriai tikrai gerai vaidina, beja gal kas zinot ar dabar dabro metu 00:30 ?eina kaip ir vasara eidavo ?: }
Atsakyti
Žiūrėjau ir vis dar žiūriu, tik jau šviežio sezono serijas. Vaikiškas šiek tiek, dienos metu žiūrint net nesupranti, kas ten tokio baisaus, tačiau LNK rodytu laiku - tekdavo ir po kaldra akis slėpti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lolipop' @ 2009 09 25, 18:35)
pritariu, aktoriai tikrai gerai vaidina, beja gal kas zinot ar dabar dabro metu 00:30 ?eina kaip ir vasara eidavo ?: }


Nea, neberodo...
Atsakyti